İngilizce Derslerinde İngilizce Seviye için uluslararası ölçek aşağıdaki seviyelerde İngilizce dil yeterliliğini içerir.

İNGİLİZCE DERSLERİ İNGİLİZCE SEVİYE HAKKINDA BİLGİLER

İngilizce Dersleri İngilizce Seviye ile İlgili Konular

İngilizce Derslerinde İngilizce Seviye için uluslararası İngilizce Dersleri İngilizce Seviye ölçen ölçek aşağıdaki seviyelerde İngilizce dil yeterliliğini içerir (artan sırada): başlangıç, ilk, orta, orta, üst, orta, ileri, yeterlilik . İngilizce Dersleri İngilizce Seviye için Avrupa ölçeği dil seviyelerini harf ve rakamlarla derecelendirir: A1, A2, B1, B2, C1, C2 .

Bu makalede, İngilizce Derslerinde İngilizce Seviyelerinin birbirinden nasıl farklı olduğunu ve İngilizce Derslerinde İngilizce seviyenizi  nasıl belirleyebileceğinizi öğreneceksiniz. İngilizce Derslerinde İngilizce seviyenizi ölçmek amacı ile bir İngilizce seviye tespit sınavına girildiğinde bu sınavın İngilizce Derslerinde İngilizce seviyenizdeki gerçekleri tam olarak yansıtan bir doğru İngilizce sınavı olması çok önemlidir.

Başlangıç ​​Seviyesi

Avrupa ölçeğinde İngilizce Derslerinde İngilizce seviyenizA1 seviyesindedir. İngilizce Derslerinde İngilizce Seviyelerindeki Başlangıç ​​seviyesi ilk dil seviyesidir, yani bir kişi İngilizce Dersleri İngilizce Seviyede İngilizce öğrenmeye yeni başladı ve neredeyse hiç dil hakkında bilgi sahibi değildir ve İngilizce Derslerinde İngilizce Seviyesi sıfırdır.

İngilizce Dersleri İngilizce Seviye konusunda İlköğretim düzeyinde, bir kişi zaten dil hakkında biraz bilgiye sahiptir. İngilizce Derslerinde İngilizce seviyenizi ölçmek amacı ile bir İngilizce seviye tespit sınavına girildiğinde bu sınavın İngilizce Derslerinde İngilizce seviyenizdeki gerçekleri tam olarak yansıtan bir doğru İngilizce sınavı olması çok önemlidir.Birinin yavaş ve net bir şekilde İngilizce konuştuğunu anlarsanız, günlük konuşmada belirli sorunlar ve sorularla başa çıkmak için en basit ve en yaygın İngilizce ifadeleri kullanarak düşüncelerinizi ifade edebilirsiniz. Kendinizi İngilizce tanımlayabilir, basit İngilizce metinleri okuyabilir ve çevirebilir, basit harfler yazabilir ve formları doldurabilirsiniz; İngilizce Derslerinde İngilizce seviyeniz A1’dir ve bu seviyedeki kelime dağarcığı yaklaşık 1.200 kelimedir.

Pre-Intermediate Seviyesi

Bu, İngilizce Derslerinde İngilizce seviyenizin Avrupa ölçeğinde A2 düzeyinde olduğunun  işaretidir.. Buna Waystage seviyesi de denir. Bu seviyede, İngilizce konuşma konusunda oldukça eminsiniz ve en az 1.500 kelimelik bir kelime dağarcığınız var. İngilizce Derslerinde İngilizce seviyeniz Temel İngilizce dil bilgisine düzeyindedir  ve İngilizce Derslerinde İngilizce seviyeniz ile basit İngilizce metinleri okuyabilirsiniz.

Orta düzey ( Intermediate ) Seviye

İngilizce Derslerinde İngilizce Seviye Avrupa ölçeğinde B1 seviyesine denktir. Bu Denizli İngilizce Derslerinde İngilizce Seviyesinde, önceki seviyelerde biriktirdiğiniz bilgileri iyi bir şekilde kavrarsınız.  Kelime dağarcığınız yaklaşık 2.500 kelimedir ve hem İngilizce hem de sözlü ve yazılı olarak cümleler kurabilirsiniz.

İngilizce Derslerinde İngilizce Seviyenize göre konuştuğunuzda dilbilginiz doğrudur. İngilizce Formları doldurabilir, kurgusal literatürü, çeşitli İngilizce gazete ve dergileri okuyabilir ve çok fazla zorluk çekmeden anadili İngilizce olan kişilerle yazılı olarak anlaşabilirsiniz.

Orta düzeyde, uluslararası bir şirkette seyahat etmek veya çalışmak için iyi bir dil bilgisine sahipsiniz .

Upper-Intermediate Seviye

Bu, İngilizce Derslerinde Orta seviyeden sonraki İngilizce seviyesidir ve Avrupa ölçeğinde B2 ile aynıdır. İngilizce bölgesel aksanları ayırt edebilir, hem resmi hem de gayri resmi ortamlarda konuşabilir, dil bilgisi ve telaffuzdaki kendi hatalarınızı tanımlayabilir, hem basit hem de karmaşık söz dizimini anlayabilir ve kullanabilirsiniz, düşüncelerinizi ifade edersiniz ve konuşurken birkaç hata yaparsınız, İngilizce Derslerinde İngilizce seviyeniz Orta Üstüdür.

Bu İngilizce Derslerinde İngilizce seviyenizde  kelime bilginiz 3.000-4.000 kelimedir.

İngilizce‘yi zorluk çekmeden konuşabilir ve anlayabilirsiniz.