İngilizce Dersleri, İngilizce Yazı Yazma merkezimizdeki İngilizce Dersleri, İngilizce Yazı Yazma ünitelerimizde hazırlanan İngilizce Dersleri, İngilizce Yazı Yazma programları.

İNGİLİZCE DERSLERİ, İNGİLİZCE YAZI YAZMA KONUSU  

İngilizce Dersleri, İngilizce Yazı Yazma Hakkında Bilgi

1 – İngilizce Yazı Yazma Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Yazı Yazma Dersleri )
2 – İngilizce Yazı Yazma Dersleri  ( 4 Öğrenciden oluşturulan gruplarla İngilizce Yazı Yazma Dersleri )

İngilizce Dersleri, İngilizce Yazı Yazma merkezimizdeki İngilizce Dersleri, İngilizce Yazı Yazma ünitelerimizde hazırlanan İngilizce Dersleri, İngilizce Yazı Yazma programlarında hangi dilin öğrenilmesi en zor olduğuna karar vermeye çalıştığımızda, bir sorunumuz var. Her şey, ama her şey özneldir. Dil öğrenme güçlüklerine katkıda bulunan İngilizce Dersleri, İngilizce Yazı Yazma merkezimizdeki İngilizce Dersleri, İngilizce Yazı Yazma ünitelerimizde hazırlanan İngilizce Dersleri, İngilizce Yazı Yazma programlarında birçok faktör vardır. Genel olarak, İngilizce Dersleri, İngilizce Yazı Yazmada bunları şöyle özetleyebiliriz:

Konuştuğunuz dil (ler)
Tutumunuz
Kişisel bağlamınız

İngilizce konuşarak büyüdüyseniz, İngilizce konuşmayı öğrenmek, küçüklüğünüzden beri yaptığınız bir şeydir ve İngilizce kolay görünüyor . Latince dillerle ilgili olduğundan, İspanyolca, İtalyanca İngilizce ve Portekizce öğrenmek de o kadar zor olmamalı ve Fransızca bile bir anlam ifade ediyor. Bununla birlikte, tüm bu dillerde, doğal olarak anadili konuşanlara gelen, ancak sizin için garip görünen bazı zaman ve telaffuzlardan İngilizce Dersleri, İngilizce Yazı Yazma programlarında kurtulmanız gerekecek.

Muhtemelen Mandarin ve Arapça gibi dillerle mücadele edeceksiniz çünkü zaten bildiğiniz herhangi bir dil ile tamamen ilgisizdirler ve aynı şey İngilizce Dersleri, İngilizce Yazı Yazma merkezimizdeki İngilizce Dersleri, İngilizce Yazı Yazma ünitelerimizde hazırlanan İngilizce Dersleri, İngilizce Yazı Yazma programlarında İngilizce öğrenmeye çalışan ana dili olmayan konuşmacılar için de geçerli olmalıdır.

İngilizce öğrenmek için en zor dil mi? 

Hayır. İngilizce zor olabilir, ancak onlarla konuşarak büyümediyseniz, bu diller daha zordur:

Mandarin : Dilinizde benzer bir şey yoksa, bu ton sistemine hakim olmak zordur. Alfabeye gelince, sadece geçmesi için yeterince öğrenecek ve uzun sürecek.

Fince : Vak’aların içinde vak’alar ve vak’alar var, bu yoldan gitmek gerçekten zor olabilir.

Arapça : Harflerin her birinin dört varyasyonu vardır ve bunları kullandığınız yer kelimeye göre değişir.

Japonca : Sadece bu alfabeyi deneyin – temel okuma becerilerine sahip olmak için öğrenmeniz gereken 2.000 ila 3.000 karakter var.

İngilizcenin Neden Zor Bir Dil Olduğu Söyleniyor?

İngilizce, dilin öğrenilmesini zorlaştırmak için kasten oraya konulduğunu bile düşündüren dil bilimsel tuhaflıklar ile doludur. İngilizceyi bu kadar zorlaştıran şey:

İngilizce Kurallar Birden Çok İstisna ile Zor
Sadece bu tutarsızlıkları düşünün:

Öğretmen öğretti . Fakat vaiz asla övgüyle bahsetmedi .
Bir kaz, iki kaz . Bir geyik, iki Mooses (değil Meece)
“ Bak ” ve “ gör ” ifadelerinin benzer anlamları vardır, ancak “ gözden kaçırmak ” ve “ denetlemek ” tamamen farklı şeyler ifade eder.
Bir fare, iki fare . Bir ev, iki ev .
Vejetaryenler sebze yer, ama insani insanlar diyette yaşamıyorlar!
Eminim eğer düşündüğünüzde bunlardan birkaç tane daha bulabilirsiniz. İngilizce Dersleri, İngilizce Yazı Yazmada Kurallar var,İngilizce Dersleri, İngilizce Yazı Yazmada kuralların istisnaları var ve istisnaların istisnaları var!

Doğru Kelime Sırasını Açıklamak Zor Olabilir

Örnek: “Bu biraz sert bir kedi” ile “Bu çok sert bir kedi”. İkincisi, eğer İngilizce konuşuyorsanız doğru geliyor ve bir yerde bir kural varsa, bilmiyorum. “Bu büyük bir vahşi kedi” derseniz, hiç de yanlış gelmez.