İngilizce Dersleri İstanbul Programı

İngilizce Dersleri İstanbul Program İçeriği

1 –  İngilizce Dersleri İstanbul ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  )
2 –  İngilizce Dersleri İstanbul ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  )

 

1 –  İngilizce Dersleri İstanbul ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri ) : İngilizce Dersleri İstanbul eğitim merkezimizdeki   İngilizce Dersleri İstanbul platformunda eğitim verilen   İngilizce Dersleri İstanbul departmanındaki  İngilizce Dersleri İstanbul öğretilerinde, öğrencide yaratacağı sinerji aracılığı ile onu daha çok ve sıkı çalışmaya iten, kalitesi ile öğrenciyi ileri seviyelere taşıyan, ortaya çıkan olumlu hava nedeni ile öğrencinin kendine olan güvenini arttıran ve öğrenmenin tek ve gerçek yolu olan öğrenci dostu bireysel bire bir özel İngilizce ders almak isteyen her kesimden insana hitap eden İngilizce Dersleri İstanbul programları İngilizce öğrenmek isteyen herkese açık olup en kaliteli  İngilizce Dersleri İstanbul  programları ile yerinizde yada bizim kurumumuzda  ders alarak şimdiye değin rastlanmadık bir kalitede ve kısa zamanda dil  öğrenmeniz mümkün olur. 

2 –  İngilizce Dersleri İstanbul ( 4 kişilik Gruplarla  İngilizce Dersleri ) :  İngilizce Dersleri İstanbul ana merkezde kurulan ve eğitim verilen     İngilizce Dersleri İstanbul birimlerindeki  İngilizce Dersleri İstanbul seminerlerinde, uzun yıllar kalabalık gruplarla yapılan derslerin sonuç vermeyeceğini ileri sürmemize ve grupları oluşturan öğrenci sayısının verimli sonuçlar elde edilmesi açısından daha az olması gerektiğini haykırmamıza rağmen toplu İngilizce dersler çok sayıda öğrenci ile yapılmaya devam etti.  İlk defa grup sayısını İngilizce Dersleri İstanbul programlarında 4 öğrenciye düşürerek biz ders verdik ve gördük ki verilen derslerin sonucunda elde edilenler olumlu. Bu nedenle İngilizce Dersleri İstanbul’da 4 kişiden kurulu gruplar oluşturarak dersler vermeyi sürdürüyoruz. Grup şeklinde İngilizce ders almanın da İstanbul da ki tek temsilcisi olma özelliğini taşıyoruz. Grup derslerinde  öğrencilerin dili  gerçekten öğrenebilmesi için, İngilizce  öğretmeyi bilen hocalarımız görev yapar. İngilizce Dersleri İstanbul eğitim merkezimizdeki grup halindeki İngilizce Dersleri İstanbul  programlarının  nitelik kazanmasını sağlamak için gruplar seviyeleri bir birine denk olan  4 kişiden oluşturulur.


İngilizce Dersleri
 Programlarımızın Amacı :

 İngilizce Dersleri İstanbul kampüslerinde kurulan ve halen eğitim verilmekte olan   İngilizce Dersleri İstanbul departmanındaki hazırlanan ve uygulamaya sokulan  İngilizce Dersleri İstanbul programlarında, İnsanı koruyan parasının boşa gitmesini önleyen bir eğitim düşünülür.  Bu amaca hizmet edebilmek için de gerek özel  ders herekse grup şeklindeki İngilizce Dersleri İstanbul programlarında  dili öğretmeyi bilen yılların deneyimine sahip  hocalar görev yapar. İngilizce Dersleri İstanbul programlarında grup dersleri sırasında tüm kurumlarda uygulanan senet yapma olayı ;öğrencilerimize ve kendi eğitim kalitemize güvenimizden ötürü bizde uygulanmaz. 

 

NOT : İstanbul da  sıfırdan başlayarak YDS, IELTS, LYS 5 , YÖKDİL PROFICIENCY gibi Akademik Seviyedeki sınav hazırlıklarına kadar mevcuttur.