İngilizce Dersleri Kampüsü programları ile YDS, YÖKDİL, IELTS sınavlarında başarı ve İngilizce öğrenmede devrim.

 İngilizce Dersleri Kampüsü Programları

İngilizce Dersleri Kampüsü Programlarının İçeriği

1 – İngilizce Dersleri Kampüsü ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri Kampüsü ( Seviyeleri Birbirine Denk Olan 4 Öğrenci ile İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce Dersleri Kampüsü ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ): İngilizce dersleri Kampüsü adı verilen eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri Kampüsü departmanlarında, Genel İngilizce, YDS, YÖKDİL, YKS DİL, IELTS, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA gibi akademik sınavlara hazırlanmak için birebir özel ders almak isteyen öğrencilere İngilizce dersi verilir.

İngilizce dersleri Kampüsü ünitelerimizde, Genel İngilizce, YDS, YÖKDİL, YKS DİL, IELTS, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA gibi akademik sınavlara hazırlanmak amacı ile birebir özel ders almayı arzu eden öğrenciler için  hazırlanan ve tatbik edilen programlar ders alan öğrenciye özgü ve ona özeldir.

2 – İngilizce Dersleri Kampüsü ( Seviyeleri Birbirine Denk Olan 4 Öğrenci ile İngilizce Dersleri ):İngilizce dersleri Kampüsü  ismi koyulan temel  eğitim birimlerimizdeki İngilizce dersleri Kampüsü platformlarında, Genel İngilizce, YDS, YÖKDİL, YKS DİL, IELTS, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA gibi akademik sınavlara hazırlanmak için seviyeleri birbirine denk olan 4 öğrenci ile İngilizce dersleri almak isteyen öğrencilere İngilizce ders verilir.

İngilizce dersleri Kampüsü  ismi koyulan ana eğitim merkezimizdeki İngilizce dersleri Kampüsü birimlerinde, Genel İngilizce, YDS, YÖKDİL, YKS DİL, IELTS, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA gibi akademik sınavlara hazırlanmak için seviyeleri birbirine denk olan 4 öğrenci ile İngilizce ders almak isteyen öğrencilere tatbik edilen İngilizce dersleri Kampüsü programları, hazırlanışındaki mantık nedeni ile aday öğrenciler toplu ders almalarına karşın grup içinde kendilerini bireysel özel ders alırmış sanır. Bunun nedeni İngilizce dersleri Kampüsü programının hazırlanışında kullanılan eğitim mantığıdır. Her şey buna göre hazırlanır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREKİR

  • Verilen bütün sözlere ve yapılan vaatlere rağmen kurumlar, dershaneler ve hocalar ders alan aday öğrencilere  SENET  yapar. Biz  İngilizce dersleri Kampüsünde SENET  yapmayız. Bizde öğrenci bizden memnun  olduğu için ders alır.
  • Eğitim sürecinde akademik sınavlara hazırlanmak amacı ile ders alan öğrencilere  uygulanan İngilizce dersleri Kampüsü programlarının içeriğinde sınav soruları çözüm teknikleri de yer alır. Bu İngilizce dersleri Kampüsü öğretileri aday öğrencilerin sınavda başarılı olmalarına çok katkı sağlar.
  • Çoğu öğrenci bilmez. Akademik sınavlarda özellikle normalin üzerinde yüksek not almak zorunda olan öğrencilerin çok sayıda akademik kelime bilmesi gerekir. Bunu sağlamak için İngilizce dersleri Kampüsü programlarının içeriğinde akademik kelimelerle ilgili oldukça fazla kelime alıştırmaları bulundurulur. Bu alıştırmaları tam olarak yapan ve bunlara iyi çalışan bir aday öğrencinin sınavlarda yüksek not alması mümkün olur.