İNGİLİZCE DERSLERİ KATEGORİSİ

İngilizce Dersleri Kategorisi Hakkında Bilgi

1 – İngilizce Dersleri  Kategorisi ( Bireysel Özel İngilizce Ders )
2 – İngilizce Dersleri Kategorisi ( 4 Öğrenci ile Grup   İngilizce Dersleri )

 1 – İngilizce Dersleri Kategorisi ( Bireysel Özel İngilizce Ders ): İngilizce dersleri kategorisi için kurulan merkezde İngilizce dersleri kategorisi müfredatını içeren İngilizce dersleri kategorisi sınıfına dahil olan ve bu İngilizce dersleri kategorisinin içine  giren her tür İngilizce dersler için; IELTS, YDS, YKS, TIPDİL, YÖKDİL, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA  gibi akademik İngilizce sınavlarına hazırlanmaktan başlayan ve hiç İngilizce bilmeyenlere kadar yol alan bir çizgide bireysel özel İngilizce dersleri verilir.

  • İngilizce dersleri kategorisi temel bölümlerinde ki İngilizce dersleri kategorisi programlarında ve İngilizce dersleri kategorisine ait olan eğitimlerde, alan derslerini bu şekilde özel ve bireysel alan öğrenciler, derslerin yapılacağı  saatleri kendi belirler.

2 – İngilizce Dersleri Kategorisi ( 4 Öğrenci ile Grup   İngilizce Dersleri ): İngilizce dersleri kategorisi isimli programlarda bulunan İngilizce dersleri kategorisi kapsamındaki  İngilizce dersleri kategorisi için hazırlanmış sınıflarda, IELTS, YDS, YKS, TIPDİL, YÖKDİL, PROFICIENCY SINAVI, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA SINAVI  gibi akademik İngilizce sınavlarına hazırlanmaktan başlayan ve hiç İngilizce bilmeyenlere kadar uzanan bir doğruda İngilizce dersleri kategorisiyle garantili İngilizce dersleri verilir.

  •  İngilizce dersleri  kategorisi için İngilizce dersleri  kategorisi içeriğinde bulunan ve birden daha fazla öğrenci için çoklu olarak tertip edilen grup İngilizce dersleri kategorisi öğretileri en çok 4 öğrenciye uygulanır.

  • NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

    İngilizce dersleri kategorisi adındaki eğitim merkezlerinde İngilizce dersleri kategorisi içinde ve  
    İngilizce dersleri  kategorisi içine giren alanlarda ve çeşitli düzeylerde İngilizce dersleri alan öğrenciler için ”  SENET ”  imzalama şeklinde bir uygulamamız yoktur. 
  • İngilizce dersleri kategorisi temel birimlerimizdeki İngilizce dersleri kategorisi alanında ve İngilizce dersleri  kategorisi konusunda kapsam alanına dahil olan ve çeşitli seviyelerde  uygulanan  İngilizce Dersleri Kategorisi programlarında, öğrencilerin kelime haznelerinin gelişmesi  için her tür önlem alınır. 
  • İngilizce dersleri kategorisi giren ve İngilizce dersleri kategorisi adı altında İngilizce dersleri  kategorisi alanına doğal olarak dahil olan ve içeriğinde bulunan akademik İngilizce sınavları için İngilizce dersleri alan öğrencilere, girecekleri sınavın sınav çözüm teknikleri ve sınav çözüm taktikleri hakkında da diğer bilgilerin  yanı sıra İngilizce dersleri kategorisiyle dersler verilir.
  • İngilizce dersleri kategorisi alanında tatbik edilen dersler arasında ve İngilizce dersleri  kategorisi bünyesinde yer alan ve öğrencilere tatbik edilen her seviye ve de her dalda ki İngilizce Dersleri Kategorisi programlarında görev yapan eğitmenler, bu işlerin ve kendi alanlarının uzmanıdır.