İngilizce Dersleri - Konuşma Pratiğini Geliştirme konusunda öğrencilere destek bilgiler

İNGİLİZCE DERSLERİ – KONUŞMA PRATİĞİNİ  GELİŞTİRME YOLLARI 

İngilizce Dersleri – Konuşma Pratiğini Geliştirme Konusunda Yardımcı Bilgiler

1 – İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri ( 4 Öğrenci ile Grup İngilizce Dersleri )

Konuşma pratiğinizi geliştirme merkezimizdeki konuşma pratiğinizi geliştirme sınıflarımızda düzenlenen  konuşma pratiğinizi geliştirme programlarında birçok öğrenci bana yeterince İngilizce konuşma pratiğini geliştiremediğini  ve bunu aşmanın yollarını öğrenmek için sorular soruyor.  söylüyor.

Bunun en büyük nedeni, onlarla konuşmak isteyen birini bulamamaktır. Konuşacak kimseniz yoksa konuşma pratiğinizi geliştiremezsiniz. 

Bu yüzden,Konuşma pratiğinizi geliştirme merkezimizdeki konuşma pratiğinizi geliştirme sınıflarımızda düzenlenen  konuşma pratiğinizi geliştirme programlarında konuşma pratiğinizi geliştirmeniz için İngilizce konuşanlar bulmanız için size beş yol sunacağım bu İngilizce dersini yarattım, böylece ihtiyacınız olan uygulamayı elde edebilirsiniz.

Konuşma Uygulaması Neden Önemli?

Daha fazla konuşma pratiğini geliştirmenin  iki önemli nedeni vardır.

  1. Konuşmanızı geliştirmenize yardımcı olmak
  2. Dili gerçek yapar

Bir futbolcu düşünün. Asla oyun oynamazsa, asla gelişmeyecek. Maç deneyimi kazanmak ve gerçek bir durumda neyin işe yaradığını öğrenmek için oynaması gerekiyor. Ayrıca, eğer oyuncu hiç oyun oynamamışsa, antrenmanın anlamı nedir?

İngilizce öğrenmekle aynı şey. Asla gerçek bir konuşma yapmazsanız, bunun bir konuşma yapmanın nasıl bir şey olduğunu öğrenemezsiniz ve dil ile güçlü bir bağ hissetmezsiniz. Artık pratik yapmanın önemli olduğunu bildiğimize göre, konuşacağınız birini bulabileceğiniz bazı yollar.

Daha Fazla İngilizce Konuşma Uygulaması Nasıl Edilir?

Tamam, şimdi konuşma pratiğini geliştirmek için   seninle konuşacak birini bulmanın zamanı geldi. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

1: Günlük Yaşamda Kullanın

Bu İngilizce konuşulan ülkelerde yaşayanlar içindir. Birleşik Krallık veya Amerika’da yaşıyorsanız, kendinizi oraya koyma ve günlük olarak insanlarla etkileşim kurma vak’asıdır.

Alışverişe çıktığınızda,  dışarıdayken, sınıftayken veya herhangi bir durumda insanlarla konuşun.

İnsanların bunu yapmamasının en büyük nedeni, kendilerine güvenmemeleri veya korkmalarıdır.

Bir öğretmen edinin – geri bildirim için harika!

Öğretmen – vak’aların büyük çoğunluğunda! – İngilizce Derslerinizde  görünecek ve rezerve ettiğiniz süre boyunca yanınızda bulunacaktır.

Konuşma pratiğini garanti eder. Ama bundan daha fazlası. İyi bir öğretmen konuşmanız hakkında geri bildirimde bulunacaktır, böylece yaptığınız hatalardan öğrenebilirsiniz. Bir öğretmen size İngilizce Dersleri vermenin dışınds başka alanlarda da rehberlik edebilir ve daha hızlı bir şekilde gelişmenize yardımcı olabilir.

Bonus: Kendinle konuş

Sadece pratik yapmak istediğinizde ama pratik yapacak kimse olmadığında, kendinizle konuşun.

Kendinizi belirli durumlarda koyabilirsiniz. Örneğin, bilet satın almak, futbol hakkında konuşmak, hasta olmak hakkında konuşmak . Hiçbir şey gerçekten.

Ya da çevrenizde neler olduğunu anlatabilirsiniz.

Bugün deneyin ve size yardımcı olup olmayacağını görün.

Konuşmanızı Geliştirmenin Diğer Yolları

Konuşmanız, konuşmanızı geliştirmenin tek yolu değildir. Aslında, çalışma planınızın bir parçası olarak aşağıdakileri eklemenizi tavsiye ederim:

İngilizce konuşmanızı kendi başınıza geliştirin
Mümkün olduğunca dinleyin
Bu konuşma yöntemini kullan
Yazı yazın
Ne düşündüğünü İngilizce  söyle!