İngilizce Dersleri Maltepe Programı
( Yds, Ielts, İngilizce Sınavı, Proficiency, Lys 5 )

İngilizce Dersleri Maltepe Programı ( Yds, Ielts, İngilizce Sınavı, Proficiency, Lys 5 ) İçeriği


1 –  İngilizce Dersleri Maltepe ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  )
2 –  İngilizce Dersleri Maltepe ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  )

 

1 –  İngilizce Dersleri Maltepe ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri ) :  İngilizce Dersleri Maltepe isimli eğitim organizasyonlarında İngilizce Dersleri Maltepe merkezindeki İngilizce Dersleri Maltepe platformunda düzenlenen İngilizce Dersleri Maltepe panellerinde, sıfır olandan  başlayarak  ( Yds, Ielts, İngilizce Sınavı, Proficiency, Lys 5, Yökdil ) gibi akademik sınavlara hazırlanmak isteyen herkese ders verilir. Öğrencinin tüm ön gördüklerini uygulama sırasında hissedeceği, tamamen öğrenci odaklı,  güvenilir, öğretici, disiplinli, uygulamada hiç açık verilmeyen İngilizce dersleri Maltepe    programlarından her hangi birine  bireysel olarak dahil olanlar şayet  seviyeleri sıfırsa, hiç İngilizce  bilmiyorsa, Beginner denilen en alt seviyeden dersler başlatılır. Belli bir seviyesi olanlara İngilizce Dersleri Maltepe platformunda  İngilizce seviye tespit sınavı yapılarak, aday öğrencinin seviyesi belirlenir ve bulunduğu seviyeden İngilizce Dersleri Maltepe öğretilerinde ders başlatılır. Bireysel olarak İngilizce dersleri Maltepe  programlarında yer alan  öğrenci adaylarına  derslerin hangi gün işleneceği konusunda söz hakkı tanınır. Aday öğrenci İngilizce Dersleri Maltepe merkezindeki İngilizce Dersleri Maltepe programında ders yapmak istediği gün ve saatleri kendi seçer.

 2 –  İngilizce Dersleri Maltepe ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce Dersleri ) :  İngilizce Dersleri Maltepe forumlarında düzenlenen İngilizce Dersleri Maltepe ünitelerinde ki İngilizce Dersleri Maltepe birimlerimizde grup olarak verilen   İngilizce dersleri Maltepe programlarına dahil olan  adaylara, seviyeleri sıfırsa tespit  sınavı yapılmaz, belli bir seviyesi olanlara , İngilizce seviye sınavı yapılarak seviyeleri belirlenir ve aynı yada denk seviyede olan diğer öğrenci adayları ile birleştirilerek 4 kişilik gruplar kurulur. Mevcudu fazla olan gruplarla İngilizce  ders alınmayacağına inandığımız için, grubu meydan getiren aday öğrenci sayısını İngilizce Dersleri Maltepe merkezindeki  İngilizce Dersleri Maltepe programlarında 4 kişi ile sınırladık. 

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • İngilizce Dersleri Maltepe merkezindeki gerek bireysel özel  İngilizce Dersleri Maltepe programları gerekse grup şeklinde verilen İngilizce dersleri Maltepe  programlarında, İngilizce ders veren öğretmenlerin tamamı, ders verdikleri kendi dalında, yıllarca dersler vermiş, konusunda uzmanlaşmış, bilgi ve becerisi çok deneyimli usta hocalardır.
  •  Türkiye de eğitim demek adeta gramer bilmek şeklinde algılandığı için, diğer bölümlere pek aldırış edilmez. Gramer öğrenince iş bitti sayılır. Oysa gerçek bu değildir. Bu gerçek bilindiğinden, İngilizce Dersleri Maltepe eğitim departmanında tatbik edilen İngilizce Dersleri Maltepe programları ile diğer bölümler üzerinde de önemle durulur. Örneğin, kelime bilgisi konusunda ders alan öğrenciler desteklenir ve bu konuda yaptıkları çalışmalar, çok yakından izlenir .