İngilizce Dersleri Masası ve öğrencilere etkisi

İngilizce Dersleri Masası programları ile İngilizce Dersleri verilir.İngilizce Dersleri Masası Programları

İngilizce Dersleri Masası Etkinlikleri

1 – İngilizce Dersleri Masası ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri Masası ( 4 öğrenciden oluşturulan gruplarla İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce Dersleri Masası ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ): İngilizce Dersleri Masası adını verdiğimiz eğitim merkezimizdeki İngilizce Dersleri Masası için özel kurulan sınıflarımızda  birebir özel İngilizce dersleri almak isteyen her seviyeden ve İngilizcenin her dalından tüm öğrencilere Özel İngilizce dersleri, birebir ders almayı hedefleyen öğrenciler için ve onlara özgü düzenlenen İngilizce Dersleri Masası adını verdiğimiz eğitim merkezimizdeki İngilizce Dersleri Masası için özel kurulan sınıflarımızda  birebir özel İngilizce dersleri almak isteyen her seviyeden ve İngilizcenin her dalından tüm öğrencilere Özel İngilizce dersleri, birebir ders almayı hedefleyen öğrenciler için ve onlara özgü düzenlenen İngilizce Dersleri Masası programları ile dersler alabilir ve  İngilizce Dersleri Masası  programları uygulanır.

İngilizce Dersleri Masası adını verdiğimiz eğitim merkezimizdeki İngilizce Dersleri Masası temel bölümlerinde bireysel ve özel ders isteyen öğrencilere uygulanan İngilizce Dersleri Masası programları en çağdaş ve en öğretici bilgilerle donatılmış tamamen onların yararlanacağı bir tarzda düzenlenmiştir.

2 – İngilizce Dersleri Masası ( 4 öğrenciden oluşturulan gruplarla İngilizce Dersleri ):İngilizce Dersleri Masası adını verdiğimiz temel eğitim birimlerimizdeki İngilizce Dersleri Masası için özel tesis edilen departmanlarda   toplu İngilizce dersleri almak isteyen her düzeyden  ve İngilizcenin her alanından  tüm öğrencilere, İngilizce dersleri  sadece  ve onlara özgü düzenlenen İngilizce Dersleri Masası programları ile verilir.

İngilizce Dersleri Masası adını taşıyan ana  eğitim merkezimizdeki İngilizce Dersleri Masası bölümlerimiz tamamen toplu İngilizce dersi almak isteyen öğrencilerimiz için kurulmuştur. İngilizce Dersleri Masası merkezinde 4 kişilik gruplarla yapılan İngilizce derslerinde uygulanan İngilizce Dersleri Masası programları çok etkin bir güce sahiptir. Ders alan öğrenciler hangi dalda ders alırsa alsın kısa bir zaman içinde bu programların uygulanması ile varmak istedikleri amaca ulaşabilir.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

İngilizce Dersleri Masası adı verilen temel eğitim merkezimizdeki İngilizce Dersleri Masasında hem birebir özel ders hemde toplu ders alan öğrencilere diğer kurumlarda yapılan ve imzalatılan ” SENET ” uygulaması bizde yoktur. Öğrenci verilen eğitimi beğenirse devam eder.

Akademik sınavlara hazırlanmak ve iyi bir sonuç almak amacı güderek İngilizce Dersleri Masası adını verdiğimiz eğitim merkezimizdeki İngilizce Dersleri Masası programlarına katılan öğrencilere 2 konuda destek olunur.

A – Akademik Kelime Haznesi
B – Sınav çözüm teknikleri ve taktikleri

İngilizce Dersleri Masası adındaki merkezimizde İngilizce Dersleri Masası programları ile verilen eğitimlerde, dersleri veren eğitmenler her biri kendi dalında uzman akademik kariyere sahip ve her şeyden öte gerçekten İngilizce öğretmesini bilen kişilerdir.