İngilizce Dersleri Mektebi eğitimi almak isteyen öğrenciler için  hazırlanan İngilizce Dersleri Mektebi programı .

İNGİLİZCE DERSLERİ MEKTEBİ HAKKINDA BİLGİ

İngilizce Dersleri Mektebi ile İlgili Açıklamalar

1 – İngilizce Dersleri Mektebi ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri Mektebi ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

 1 – İngilizce Dersleri Mektebi ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ) :

İngilizce Dersleri Mektebi için özel olarak İngilizce Dersleri Mektebi eğitimi almak isteyen öğrenciler için  hazırlanan İngilizce Dersleri Mektebi programı  ile  hiç İngilizce bilmeyen diğer bir deyiş ile İngilizcesi sıfır olan bir insan İngilizce Dersleri Mektebine ait özel programlar ile İngilizce Dersleri Mektebinde ders alabileceği gibi önceden kendisine İngilizce Dersleri Mektebinde bir seviye  oluşturmuş ama bu seviyeyi yeterli bulmayan ve İngilizce Dersleri Mektebinde yükseltmek isteyenlere de İngilizce Dersleri Mektebi programlarında yer vardır yani  İngilizce Dersleri Mektebinde her seviyede ve her alanda İngilizce ders alınabilir. IELTS, YDS, PROFICIENCY, YÖKDİL, YKS DİL gibi akademik sınavlara İngilizce Dersleri Mektebinde hazırlanmak isteyen öğrencilere İngilizce Dersleri Mektebi programı onların girecekleri bu sınava göre İngilizce Dersleri Mektebi için özel olarak İngilizce Dersleri Mektebi eğitimi almak isteyen öğrenciler için  hazırlanan İngilizce Dersleri Mektebi programında birebir düzenlenir.

İngilizce Dersleri Mektebi eğitim merkez birimlerimizde İngilizce Dersleri Mektebi için özel bir tarzda hazırlanan İngilizce dersleri Mektebi programları, öğrenciye tüm özellikleri ile en etkin ve yetkin bir biçimde uygulanarak kesin sonuçlar elde edilir. İngilizce Dersleri Mektebine özgü bu İngilizce Dersleri Mektebi  programlarının bitiminde öğrenciler İngilizce Dersleri Mektebi için özel olarak İngilizce Dersleri Mektebi eğitimi almak isteyen öğrenciler için  hazırlanan İngilizce Dersleri Mektebi programı  ile kesinlikle amaçladıkları seviyededirler.

İngilizce Dersleri Mektebinin programlarına uygun bir biçimde İngilizce Dersleri alan öğrenciler her alanda kendilerine uygulanan İngilizce Dersleri Mektebi programlarının kaç ders olması gerektiğini merak ederler. İngilizce Dersleri Mektebi  programlarında  İngilizce Dersleri Mektebi için özel olarak İngilizce Dersleri Mektebi eğitimi almak isteyen öğrenciler için İngilizce Dersleri Mektebinde hazırlanan İngilizce Dersleri Mektebi programı  ile uygulanacak olan ders sayısı tamamen öğrencinin İngilizce Dersleri Mektebinde  ulaşmak istediği hedefe göre değişir.

2 – İngilizce Dersleri Mektebi ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri ) :

İngilizce Dersleri Mektebi için özel olarak 4 öğrenciden İngilizce Dersleri Mektebi programlarında meydana gelen gruplara katılarak İngilizce Dersleri Mektebi için özel olarak İngilizce Dersleri Mektebi eğitimi almak isteyen öğrenciler için  hazırlanan İngilizce Dersleri Mektebi programı  ile toplu ders   almak isteyen öğrencilere hazırlanan çağdaş ve etkin İngilizce Dersleri Mektebi programı ile her seviyede  İngilizce dersler verilir.

İngilizce Dersleri Mektebinin programlarına uygun bir biçimde İngilizce Dersleri Mektebinde toplu bir halde 4 kişilik gruplarla İngilizce Dersleri Mektebi öğretileri   alan öğrenciler İngilizce Dersleri Mektebi için özel olarak İngilizce Dersleri Mektebi eğitimi almak isteyen öğrenciler için  hazırlanan İngilizce Dersleri Mektebi programı  ile her alanda organize edilen bu İngilizce Dersleri Mektebi öğretilerinin kaç ders olursa  kendileri için faydalı olacağını bilmek isterler. İngilizce Dersleri Mektebi için özel olarak İngilizce Dersleri Mektebi eğitimi almak isteyen öğrenciler için  hazırlanan İngilizce Dersleri Mektebi programı  ile  İngilizce Dersleri Mektebi  seminerlerinde öğrencilere İngilizce Dersleri Mektebinde tatbik edilecek olan ders sayısı  büyük bir oranda  öğrencinin ulaşmak istediği amaca göre İngilizce Dersleri Mektebinde  farklılıklar gösterir.

İngilizce Dersleri Mektebi programları toplu derslerde 4 öğrenciyi hedef alarak organize edilir. İngilizce Dersleri Mektebi  içinde icra edilen toplu İngilizce Dersleri Mektebi öğretilerinde  öğrenci sayısı az olunca yani 4 öğrenciyi geçmeyince İngilizce Dersleri Mektebinde dersler birebir İngilizce özel ders kalitesine çok yakındır.

NEDEN İNGİLİZCE DERSLERİ MEKTEBİ

  • İngilizce Dersleri Mektebi için özel hazırlanan programlara katılarak gerek birebir özel ders gerekse toplu dersler alan öğrencilerin hiç birine İngilizce Dersleri Mektebinde  SENET yapılmaz. İngilizce Dersleri Mektebi için özel olarak İngilizce Dersleri Mektebi eğitimi almak isteyen öğrenciler için  İngilizce Dersleri Mektebinde hazırlanan İngilizce Dersleri Mektebi programı  ile öğrenciler İngilizce Dersleri Mektebinde ders aldıkları süreyi kapsayan taksitler ile borcunu senet imzalamadan öder.