İngilizce Dersleri Merkeziprogramları ile YDS, YÖKDİL, IELTS SINAVLARINA HAZIRLANIN.

İNGİLİZCE DERSLERİ MERKEZİ HAKKINDA BİLGİ

İngilizce Dersleri Merkezi ile İlgili Açıklamalar

1 – İngilizce Dersleri Merkezi  ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri  Merkezi ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

İngilizce dersleri  merkezi içinde tertiplenen özel İngilizce programlarının beraberinde  verilen İngilizce dersleri orta veya ileri düzeyde İngilizce seviyesine sahip yetişkin öğrencilere açıktır. İngilizce dersleri  merkezi için tertiplenen  özel  İngilizce Dersleri  programları yemeklerde ve gezilerde, sınıfta ve sınıf dışında konuşabilen alt-orta veya bir üst İngilizce  bilgisine sahip olan yetişkinler için  uygundur.

1 – İngilizce Dersleri Merkezi  ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ) : İngilizce Dersleri Merkezinde özel olarak birebir ders  isteyen öğrenciler için  düzenlenen  İngilizce Dersleri   programı  ile  İngilizcenin tüm branşlarında İngilizce ders alınabilir. IELTS, YDS, PROFICIENCY, YÖKDİL, YKS DİL gibi akademik sınavlara hazırlanmak isteyen öğrenciler için  İngilizce Dersleri Merkezi programları İngilizce Dersleri Merkezinde onların katılacakları bu sınava göre ayarlanır.

İngilizce Dersleri Merkezinde özel yöntem ve sistemler ile hazırlanan programlar, öğrenciye tüm özellikleri, nitelikleri ve en çarpıcı yanları  ile en etkin ve yetkin bir  tarzda tatbik edilerek   neticeler  elde edilir. İngilizce Dersleri merkezinde bu programlar bittiğinde  öğrenciler kesinlikle istedikleri sahada  yeterli bir düzeye gelmiş ve amaçladıkları seviyeye  ulaşmış olurlar.

İngilizce Dersleri Merkezinin programlarına uygun bir biçimde ders alan öğrenciler her alanda kendilerine tatbik edilen  İngilizce Dersleri Merkezi programlarının kaç ders olması gerektiğini bilmek isterler.  Öğrenciler için  için özel hazırlanmış İngilizce Dersleri Merkezi programlarında  uygulanacak olan ders sayısı tamamen öğrencinin ders almak istediği alana  göre değişiklik gösterir.

2 – İngilizce Dersleri Merkezi  ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri ) : İngilizce Dersleri Merkezi için özel olarak 4 öğrenciden meydana gelen gruplara katılarak toplu ders   almak isteyen öğrencilere hazırlanan çağdaş ve etkin İngilizce programı ile her seviyede ve her alanda İngilizce dersler verilir.

İngilizce Dersleri Merkezinin programlarına uygun bir biçimde toplu bir halde 4 kişilik gruplarla ders alan öğrenciler her alanda düzenlenen  bu İngilizce Dersleri  Merkezi öğretilerinin kaç ders olursa  kendileri için faydalı olacağını bilmek isterler.

İngilizce Dersleri  Merkezinde programlar eğitmenler tarafından toplu derslerin  4 öğrenciden oluştuğu bilinerek  ona göre  ayarlanır. Burada ki amaç İngilizce Dersleri Merkezinde toplu derslerde ki öğrenci sayısını yüksek tutarak öğrencinin mağdur olmasını önlemektir. İngilizce Dersleri  Merkezinde toplu derslerde öğrenci sayısı kurum tarafından az tutulunca  yani 4 öğrenciyi geçmeyince İngilizce Dersleri Merkezinde dersler birebir özel ders kalitesine çok yakın bir nitelik kazanarak öğrencinin derslerde algılama gücünü yükseltir.