İNGİLİZCE DERSLERİ MERKEZİ HAKKINDA BİLGİ

İngilizce Dersleri Merkezi ile İlgili Açıklamalar

1 – İngilizce Dersleri Merkezi  ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri  Merkezi ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

İngilizce dersleri  merkezinde düzenlenen İngilizce dersleri  merkezi özel İngilizce dersleri  programlarının eşliğinde özel İngilizce dersleri orta veya ileri düzeyde İngilizce seviyesine sahip yetişkin öğrencilere açıktır.

İngilizce Dersleri  Merkezi  Özeti

  • İngilizce dersleri  merkezinde ki İngilizce dersleri  öncesi  İngilizce dersleri  merkezinde değerlendirme, oryantasyon görüşmesi, ayrıntılı öğretmen önerileri ve haftalık bireysel değerlendirme toplantıları içeren kişiselleştirilmiş İngilizce Dersleri  Merkezi öğrenme programları ile bir bütündür.
  • Örneğin, İngilizce dersleri  merkezinde sizin için en önemli olan dil konularında yoğun uygulama sağlayan özel, özelleştirilmiş İngilizce Dersleri  Merkezi programlarında dersler alınabilir , örneğin: iş iletişimi, dinlediğini anlama, TOEFL veya TOEIC hazırlığı, yazma veya genel İngilizce kelime hazinesi, gramer ve telaffuz gibi İngilizce dersleri  merkezinde düzenlenen İngilizce dersleri  merkezi özel İngilizce dersleri  programlarının eşliğinde İngilizce dersleri merkezimizde verilir.

1 – İngilizce Dersleri Merkezi  ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ) :

İngilizce Dersleri  Merkezinde özel olarak birebir ders almayı arzu eden öğrenciler için  hazırlanan İngilizce Dersleri  Merkezi programı  ile  İngilizcenin tüm branşlarında İngilizce ders alınabilir. IELTS, YDS, PROFICIENCY, YÖKDİL, YKS DİL gibi akademik sınavlara hazırlanmak isteyen öğrenciler için  İngilizce Dersleri Merkezi programı İngilizce dersleri  merkezinde düzenlenen İngilizce dersleri  merkezi özel İngilizce dersleri  programlarında onların girecekleri bu sınava göre ayarlanır.

İngilizce Dersleri Merkezi kapsamı içinde özel yöntem ve sistemler ile hazırlanan İngilizce Dersleri  Merkezine özgü programlar,  nitelikleri ve en çarpıcı yanları  ile en etkin ve yetkin bir stilde tatbik edilerek  kesin neticeler  elde edilir. İngilizce Dersleri Merkezine  özgü bu programlar sona erdiğinde  öğrenciler kesinlikle istedikleri alanda yeterli bir düzeye gelmiş ve amaçladıkları seviyeye İngilizce Dersleri Merkezinde ulaşmış olurlar.

Merkezde uygulanan Ders Sayısı 

İngilizce Dersleri Merkezinin programlarına uygun bir biçimde ders alan öğrenciler her alanda kendilerine uygulanan İngilizce Dersleri  Merkezi programlarının kaç ders olması gerektiğini merak ederler. İngilizce Dersleri Merkezindeki İngilizce Dersleri  Merkezi için  için özel hazırlanmış İngilizce Dersleri Merkezi  programlarında  uygulanacak olan İngilizce ders sayısı tamamen öğrencinin seviyesine göre değişiklik gösterir.

 

2 – İngilizce Dersleri Merkezi  ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri ) :

İngilizce Dersleri Merkezi için özel olarak 4 öğrenciden meydana gelen gruplara katılarak toplu ders   almak isteyen öğrencilere hazırlanan çağdaş ve etkin İngilizce Dersleri  Merkezi  programı ile her seviyede  İngilizce Dersleri Merkezinde İngilizce dersleri verilir.

İngilizce Dersleri Merkezinin programlarına uygun bir biçimde toplu bir halde 4 kişilik gruplarla ders alan öğrenciler her alanda organize edilen bu İngilizce Dersleri  Merkezi öğretilerinin kaç ders olursa  kendileri için faydalı olacağını bilmek isterler.  İngilizce Dersleri Merkezi  öğretilerinde öğrencilere tatbik edilecek olan ders sayısı  büyük bir oranda  öğrencinin amacına göre farklılıklar gösterir.