İngilizce Dersleri Merter Programı 

İngilizce Dersleri Merter Programı İçeriği

1 –  İngilizce Dersleri Merter ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  )
2 –  İngilizce Dersleri Merter ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  )

1 –  İngilizce Dersleri Merter ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri ) : İngilizce dersleri Merter merkez ofisimizdeki İngilizce dersleri Merter  ders platformunda Merter bölgesinde faaliyette bulunan tüm şirket ve kurumların çalışanlarına veya yönetim kadrosunda olanlara , belli bir seviyesi olan ve bu seviyeyi yükseltmek isteyen, yada hiç İngilizce‘si olmayan ve ileri seviyede yada konuşma ağırlıklı İngilizce ders isteyenlere kendi yerlerinde yada bizim kurumuzda tüm amacı  öğrenciyi geliştirmek  olan,  öğretmek için günümüzün en çağdaş İngilizce öğretim teknikleri ile donanmış ve kaliteli öğretim ve eğitimden asla ödün vermeyen yapısı ile hazırlanmış İngilizce dersleri Merter programlarıyla profesyonel bir şekilde desteklenen  İngilizce dersler  garantili olarak verilir.

 

Bire bir özel İngilizce ders yada grup halinde dersler almak isteyenlere sizin bulunduğunuz yerde veya kurumumuzda  Eğitim verilir.
 AKADEMİK EĞİTİM
0 212 572 00 34
0212 572 74 14
0 532 477 25 41
Bakırköy / İstanbul

İngilizce dersleri denilince Bakırköy akla gelir . Biz Akademik Eğitimi Merter ede taşımaya karar verdik. İngilizce dersleri Merter de ders almak isteyen ve gerçekten öğrenmek isteyenlere de ulaşmaya karar verdik. Uygulanan ders programları :

İngilizce dersleri Merter merkez ofisimizdeki İngilizce dersleri Merter  ders platformunda hiç bilmeyenlere sıfırdan başlayarak akademik seviyeye kadar uzanan bir çizgide garantili dersler

İngilizce de belli bir seviyeye ulaşmış ama bu seviye ile yetinmek istemeyen ve seviyelerini yükseltmek isteyenlere.

İngilizce dersleri Merter  platformunda üniversitelerde doktora yapmak yada her hangi bir üniversitede araştırma görevlisi olmak için Yds sınavına katılmak isteyen ve bu sınav için hazırlanmak isteyen üniversite mezunlarına.

İngilizce dersleri Merter  eğitim platformunda herhangi bir yurt içi yada yurt dışındaki üniversitelerde master, doktora yada üniversite eğitimi almak için IELTS SINAVI na katılmak zorunda olanlara.

♦Üniversitelerin hazırlık sınıfında okumak istemeyen ve hazırlık sınıfı okumadan üniversiteye başlamak isteyenlere PROFICIENCY SINAVI ( İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı ) hazırlık dersleri.

♦Lise mezunu olan ve üniversiteye İngilizce dil  sınavı ile girmek zorunda olanlara LYS 5 SINAVI Hazırlık dersleri.

♦Okullarda okuyan ve İngilizce dersleri zayıf olduğu için takviye İngilizce dersleri isteyen okul öğrencilerine