İNGİLİZCE DERSLERİ MERTER  PROGRAMI

İngilizce Dersleri Merter Programı İçeriği

1 –  İngilizce Dersleri Merter ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  )
2 –  İngilizce Dersleri Merter ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  )

1 –  İngilizce Dersleri Merter ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri ) :

İngilizce dersleri Merter merkez ofisimizdeki İngilizce dersleri Merter  ders platformunda Merter bölgesinde faaliyette bulunan tüm şirket ve kurumların çalışanlarına veya yönetim kadrosunda olanlara , belli bir seviyesi olan ve bu seviyeyi yükseltmek isteyen, yada hiç İngilizce‘si olmayan ve ileri seviyede yada konuşma ağırlıklı İngilizce ders isteyenlere kendi yerlerinde yada İngilizce dersleri Merter merkez ofisimizdeki İngilizce dersleri Merter  ders platformunda bizim kurumumuzda tüm amacı  öğrenciyi geliştirmek  olan,
İngilizce dersleri Merter merkez ofisimizde İngilizce öğretmek için günümüzün en çağdaş İngilizce öğretim teknikleri ile donanmış ve İngilizce dersleri Merter merkez ofisimizdeki İngilizce dersleri Merter  ders platformunda kaliteli öğretim ve eğitimden asla ödün vermeyen yapısı ile hazırlanmış İngilizce dersleri Merter merkez ofisimizdeki İngilizce dersleri Merter  ders platformunda İngilizce dersleri Merter programlarıyla profesyonel bir şekilde desteklenen  İngilizce dersler  İngilizce dersleri Merter merkez ofisimizdeki İngilizce dersleri Merter  ders platformunda garantili olarak verilir. 

 

Bire bir özel İngilizce ders yada grup halinde dersler almak isteyenlere sizin bulunduğunuz yerde veya kurumumuzda  Eğitim verilir.
 AKADEMİK EĞİTİM
0 212 572 00 34
0212 572 74 14
0 532 477 25 41
Bakırköy / İstanbul

İngilizce dersleri denilince Bakırköy akla gelir . Biz Akademik Eğitimi Merter eve taşımaya karar verdik. İngilizce dersleri Merter merkez ofisimizdeki İngilizce dersleri Merter  ders platformunda Merter bölgesinde İngilizce dersleri Merter de ders almak isteyen ve İngilizce dersleri Merter  ders platformunda gerçekten öğrenmek isteyenlere de ulaşmaya karar verdik. İngilizce dersleri Merter merkez ofisimizdeki İngilizce dersleri Merter  ders platformunda Uygulanan ders programları :

İngilizce dersleri Merter merkez ofisimizdeki İngilizce dersleri Merter  ders platformunda hiç bilmeyenlere sıfırdan başlayarak akademik seviyeye kadar uzanan bir çizgide İngilizce dersleri Merter merkez ofisimizdeki İngilizce dersleri Merter  ders platformunda garantili dersler verilir.

♦  İngilizce de belli bir seviyeye ulaşmış ama bu seviye ile yetinmek istemeyen ve seviyelerini yükseltmek isteyenlere.

İngilizce dersleri Merter merkez ofisimizdeki İngilizce dersleri Merter  ders platformunda Merter bölgesinde İngilizce dersleri Merter  platformunda üniversitelerde doktora yapmak yada her hangi bir üniversitede araştırma görevlisi olmak için Yds sınavına katılmak isteyen ve İngilizce dersleri Merter merkez ofisimizdeki İngilizce dersleri Merter  ders platformunda bu sınav için İngilizce Dersleri Merterde hazırlanmak isteyen üniversite mezunlarına.

İngilizce dersleri Merter merkez ofisimizdeki İngilizce dersleri Merter öğretilerinde uygulanan  İngilizce dersleri Merter  eğitim platformunda herhangi bir yurt içi yada yurt dışındaki üniversitelerde master, doktora yada üniversite eğitimi almak için IELTS SINAVI na katılmak zorunda olanlara.

İngilizce dersleri Merter merkez ofisimizdeki İngilizce dersleri Merter  ders platformunda Merter bölgesinde Üniversitelerin hazırlık sınıfında okumak istemeyen ve hazırlık sınıfı okumadan üniversiteye başlamak isteyenlere PROFICIENCY SINAVI ( İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı ) hazırlık dersleri.

İngilizce dersleri Merter merkez ofisimizdeki İngilizce dersleri Merter  ders platformunda Merter bölgesinde Lise mezunu olan ve üniversiteye İngilizce dil  sınavı ile girmek zorunda olanlara LYS 5 SINAVI Hazırlık dersleri.

İngilizce dersleri Merter merkez ofisimizdeki İngilizce dersleri Merter  ders platformunda Merter bölgesinde okullarda okuyan ve İngilizce dersleri zayıf olduğu için takviye İngilizce dersleri isteyen okul öğrencilerine