İngilizce Dersleri Müfredatı Hakkında Bilgi

İngilizce Dersleri Müfredatı ile İlgili Açıklama

1 – İngilizce Dersleri Müfredatı ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri Müfredatı ( 4 Kişilik Gruplarla  İngilizce Dersleri )

 1 – İngilizce Dersleri Müfredatı ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ): İngilizce Dersleri Müfredatı programına katılarak İngilizce Dersleri Müfredatı programı  içinde birebir İngilizce öğrenmek yada YDS, IELTS, PROFICIENCY,  YÖKDİL gibi akademik seviyede bir sınava hazırlanmak isteyenler, İngilizce Dersleri Müfredatı ismini verdiğimiz programların eşliğinde İngilizce Dersleri Müfredatı merkezimizde ders alabilir.

İngilizce Dersleri Müfredatı öğretileri eşliğinde birebir özel İngilizce dersleri almak isteyen öğrenciler, İngilizce Dersleri Müfredatının bu tür öğrenciler için özel olarak hazırladığı, her konuda öğrenciye ders alırken destek olarak öğrencinin tüm anlamadığı yada algılamadığı yerlerde yanında olan, öğrencileri kelime haznesi bakımından geliştiren ve bildikleri kelimelerin sayısını arttıran, kelimelerin telaffuzu konusunda onlara katkı sağlayan İngilizce Dersleri Müfredatı programlarının eşliğinde İngilizce Dersleri Müfredatı kampüsünde ders alır.

Öğrencilere uygulanan İngilizce Dersleri Müfredatı programı bir öğrenciye İngilizce öğretilirken kullanılması gereken tüm özellikleri ve incelikleri ile tam olarak ve en etkin bir biçimde uygulanır. İngilizce Dersleri Müfredatı için hazırlanmış olan bu çağdaş programın uygulaması sona erdiğinde öğrenci İngilizce’de ulaşmak istediği   amaca varmış olur. İngilizce Dersleri Müfredatı ile ilgili uygulamanın sona ermesi ile öğrencinin artık hiç bir eksiği kalmaz.

2 – İngilizce Dersleri Müfredatı ( 4 Kişilik Gruplarla  İngilizce Dersleri ) : İngilizce Dersleri Müfredatı içinde 4 öğrenciden oluşturulan gruplarda yer alarak İngilizce öğrenmek yada YDS, IELTS, PROFICIENCY,  YKS DİL, YÖKDİL gibi akademik seviyede bir sınava hazırlanmak isteyenler, İngilizce Dersleri Müfredatı ismini verdiğimiz programların eşliğinde İngilizce Dersleri Müfredatının uygulama kapsamı içinde kurulan merkezimizde ders alabilir.

İngilizce Dersleri Müfredatı kapsamında 4 öğrenciden oluşturulan gruplara katılarak İngilizce dersleri gören  öğrenciler, İngilizce Dersleri Müfredatının bu şekilde toplu dersler alan  öğrenciler için özel olarak geliştirdiği en çağdaş , her  açıdan öğrenciye  eğitim aldığı dönemde destek olarak öğrencinin  bütün karşılaştığı zorluklarda  yanında olan, öğrencileri kelimeler konusunda geliştiren ve kelime bilmenin ne kadar önemli olduğunu her an anlatan ve uygulamalar ile kanıtlayan, geliştiren ve örencilerin bildikleri kelimelerin sayısını çoğaltan, kelimelerin söylenişi  konusunda onlara birebir yardım eden İngilizce Dersleri Müfredatı programlarının eşliğinde ders alır.

İngilizce Dersleri Müfredatının her hangi bir dalda 4 kişiden oluşturulan gruplar halinde toplu olarak ders alan öğrencilere kaç ders olarak uygulanması gerektiği  gerçeği tamamen öğrenci ile doğru orantılıdır. İngilizce Dersleri Müfredatı işlenen öğretilerde İngilizce Dersleri Müfredatı programı dahilinde ders sayısı gruplarda İngilizce Dersleri Müfredatı için ders alan öğrencinin İngilizcede ulaşmak istediği noktaya ve onun bu konuda ki algılama yeteneklerine bağlı olarak  düzenlenir.