İngilizce Dersleri Okulundaki Programlar

İngilizce Dersleri Okulu Hakkında Bilgiler

1 – İngilizce Dersleri Okulu ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri Okulu ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce Dersleri Okulu ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ) : İngilizce dersleri okulu yaptığımız merkezimizdeki İngilizce Dersleri Okulu için özel bir biçimde bireysel ders almak isteyen öğrenciler için hazırlanmış İngilizce dersleri programları ile öğrencilere birebir özel İngilizce dersleri verilir.

İngilizce dersleri okulunun kurulduğu merkezimizdeki İngilizce Dersleri Okulunda sadece genel İngilizce dersi verilmez.  Aynı anda YDS, YÖKDİL, IELTS, YKS Dil, TOEFL Ibt, TIPDİL , PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA gibi akademik sınavlara hazırlık dersleri de verilir.

İngilizce dersleri okulu tesis edilen merkezimizdeki İngilizce Dersleri Okulu için özel bir stilde bireysel ders almayı  arzu eden  öğrencilere uygulanan programlar tamamen onlara özgü ve özel olarak hazırlanır. Bu programların  hazırlanması ve uygulanmasında görev alan eğitmenler aynı zamanda programların aday öğrencilere tatbik edilmesinde de bulunur.

2 – İngilizce Dersleri Okulu ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri ) : İngilizce dersleri okulu haline dönüştürdüğümüz temel birimlerimizdeki  İngilizce Dersleri Okulu için özel bir biçimde 4 öğrenciden oluşturulan gruplar için hazırlanmış toplu İngilizce dersleri programları ile öğrencilere sıfırdan başlayan ve en yüksek düzeydeki YDS, IELTS, TOEFL Ibt gibi akademik seviyedeki sınavlara hazırlığa kadar İngilizce dersleri verilir.

İngilizce dersleri okulu haline dönüştürdüğümüz temel birimlerimizdeki  İngilizce Dersleri Okulunda 4 öğrenciden oluşturulan gruplar için hazırlanmış toplu İngilizce dersleri programları, kapsam itibarı ile öyle özellik ve niteliklere sahiptir ki, aday öğrenciler programların işlenmesi aşamasında kendilerini sanki birebir özel ders alırmış gibi hisseder. Bu durum iki nedenden kaynaklanır.

1 – Uygulanan programların içeriğinin toplu dersler için özel olarak düzenlemesinden
2 – Toplu dersler için oluşturulan grupların sayısının az olmasından.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREK

  • İngilizce Dersleri Okulunda tatbik edilen   YDS, YÖKDİL, IELTS, YKS Dil, TOEFL Ibt, TIPDİL , PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA gibi akademik sınavlara hazırlık derslerinde aday öğrencilere bu sınavların geneli hakkında elbette ayrıntılı bilgiler verilir. Ama beraberinde, bu sınavların soru çözüm teknikleri de öğretilir.
  • Genel İngilizce ve Akademik İngilizce derslerinde aday öğrencilerin bildikleri kelime sayısı başarılı olmalarında çok önemli bir rol oynar. Bu nedenle biz, aday öğrencilerimize özel alıştırmalar yaparak çok destek olur ve onların bu konuda gelişmelerini sağlarız.
  • İngilizce Dersleri Okulunda programlara katılan öğrencilere ister birebir özel isterse toplu ders alsın ” SENET ” yapılmaz.
  • İngilizce Dersleri Okulunda hazırlanan İngilizce Dersleri Okulunun programlarında ders veren eğitmenler çok deneyimli, İngilizce öğretmeyi iyi bilen ve akademik geçmişi olan kişilerdir.