İngilizce dersleri okulu yaptığımız merkezimizdeki İngilizce Dersleri Okulu için özel bir biçimde bireysel ders almak isteyen öğrenciler için hazırlanmış İngilizce dersleri.

İNGİLİZCE DERSLERİ OKULUNDAKİ PROGRAMLAR 

İngilizce Dersleri Okulu Hakkında Bilgiler

1 – İngilizce Dersleri Okulu ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri Okulu ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce Dersleri Okulu ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ) : 

İngilizce dersleri okulu yaptığımız merkezimizdeki İngilizce Dersleri Okulu için özel bir biçimde bireysel ders almak isteyen öğrenciler için hazırlanmış İngilizce dersleri programları ile İngilizce dersleri okulunda öğrencilere birebir özel İngilizce dersleri verilir.

İngilizce dersleri okulunun kurulduğu merkezimizdeki İngilizce Dersleri Okulunda sadece genel İngilizce dersi verilmez.  Aynı anda YDS, YÖKDİL, IELTS, YKS Dil, TOEFL Ibt, TIPDİL , PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA gibi akademik sınavlara İngilizce hazırlık dersleri de verilir.

İngilizce dersleri okulu tesis edilen merkezimizdeki İngilizce Dersleri Okulu için özel bir stilde bireysel İngilizce Dersleri almayı  arzu eden  öğrencilere uygulanan İngilizce Dersleri programları İngilizce dersleri okulu yaptığımız merkezimizdeki İngilizce Dersleri Okulu için özel bir biçimde bireysel İngilizce ders almak isteyen öğrenciler için hazırlanmış İngilizce dersleri programları ile İngilizce Dersleri Okulunda tamamen onlara özgü ve özel olarak hazırlanır. Bu İngilizce Dersleri programlarının  İngilizce Dersleri Okulunda hazırlanması ve uygulanmasında görev alan eğitmenler aynı zamanda İngilizce dersleri okulu programlarının aday öğrencilere İngilizce dersleri okulu yaptığımız merkezimizdeki İngilizce Dersleri Okulu için tatbik edilmesinde de bulunur.

2 – İngilizce Dersleri Okulu ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri ) :

İngilizce dersleri okulu haline dönüştürdüğümüz temel birimlerimizdeki  İngilizce Dersleri Okulu için özel bir biçimde 4 öğrenciden oluşturulan gruplar için hazırlanmış toplu İngilizce dersleri programları ile İngilizce Dersleri Okulunda öğrencilere sıfırdan başlayan ve en yüksek düzeydeki YDS, IELTS, TOEFL Ibt gibi akademik seviyedeki sınavlara hazırlığa kadar İngilizce dersleri okulunda  İngilizce dersleri verilir.

İngilizce dersleri okulu yaptığımız merkezimizdeki İngilizce Dersleri Okulu için özel bir biçimde bireysel ders almak isteyen öğrenciler için hazırlanmış İngilizce dersleri programları ile İngilizce dersleri okulu haline dönüştürdüğümüz temel birimlerimizdeki  İngilizce Dersleri Okulunda 4 öğrenciden oluşturulan gruplar için hazırlanmış toplu İngilizce dersleri okulu ve İngilizce dersleri programları, kapsam itibarı ile öyle özellik ve niteliklere sahiptir ki, İngilizce dersleri okulu yaptığımız merkezimizdeki İngilizce Dersleri Okulu için özel bir biçimde bireysel İngilizce ders almak isteyen öğrenciler için hazırlanmış İngilizce dersleri programları ile  aday öğrenciler İngilizce Dersleri programlarının işlenmesi aşamasında İngilizce Dersleri Okulunda  kendilerini sanki birebir özel İngilizce Dersleri alırmış gibi hisseder. Bu durum iki nedenden kaynaklanır.

1 – Uygulanan İngilizce dersleri okulu ve İngilizce Dersleri programlarının içeriğinin toplu İngilizce dersleri okulunda dersler için özel olarak düzenlemesinden
2 – İngilizce dersleri okulunun kurulduğu merkezimizdeki İngilizce Dersleri Okulunda Toplu İngilizce Dersleri için oluşturulan grupların sayısının az olmasından.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREK

  • İngilizce Dersleri Okulunda tatbik edilen   YDS, YÖKDİL, IELTS, YKS Dil, TOEFL Ibt, TIPDİL , PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA gibi akademik sınavlara hazırlık derslerinde İngilizce Dersleri Okulunda aday öğrencilere bu sınavların geneli hakkında İngilizce dersleri okulunda elbette ayrıntılı bilgiler verilir. Ama beraberinde, bu İngilizce sınavların soru çözüm teknikleri de İngilizce dersleri okulunun kurulduğu merkezimizdeki İngilizce Dersleri Okulunda öğretilir.
  • Genel İngilizce ve Akademik İngilizce derslerinde  aday öğrencilerin bildikleri İngilizce kelime sayısı başarılı olmalarında çok önemli bir rol oynar. Bu nedenle biz, aday öğrencilerimize İngilizce dersleri okulu yaptığımız merkezimizdeki İngilizce Dersleri Okulu için özel bir biçimde bireysel İngilizce ders almak isteyen öğrenciler için hazırlanmış İngilizce dersleri programları ile özel alıştırmalar yaparak çok destek olur ve onların bu konuda İngilizce dersleri okulunun kurulduğu merkezimizdeki İngilizce Dersleri Okulunda gelişmelerini sağlarız.
  • İngilizce Dersleri Okulunda programlara katılan öğrencilere İngilizce dersleri okulu yaptığımız merkezimizdeki İngilizce Dersleri Okulu için özel bir biçimde bireysel ders almak isteyen öğrenciler için hazırlanmış İngilizce dersleri programlarında İngilizce Dersleri Okulunda ister birebir özel isterse toplu İngilizce ders alsın ” SENET ” yapılmaz.
  • İngilizce Dersleri Okulunda hazırlanan İngilizce Dersleri Okulunun programlarında İngilizce Dersleri veren eğitmenler çok deneyimli, İngilizce öğretmeyi iyi bilen ve akademik geçmişi olan kişilerdir.