İngilizce Dersleri Pazarı Hakkında Bilgi

İngilizce Dersleri Pazarı Programları

1 – İngilizce Dersleri Pazarı ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri Pazarı ( 4 Öğrenciden Kurulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce Dersleri Pazarı ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ):İngilizce Dersleri Pazarı adıyla kalitenin bir numara olduğu eğitim merkezimizdeki İngilizce Dersleri Pazarı her  öğrencinin her seviyede İngilizce ders alabileceği özel bir yerdir.

İngilizce Dersleri Pazarında hazırlanan ve öğrencilere birebir tatbik edilen ve aynı zamanda sadece ders alan öğrenciye özgü olan  İngilizce dersleri Pazarı programı uygulanır.

İngilizce Dersleri Pazarında tertip edilen programları öğrencilere uygulayan İngilizce  eğitmenleri, kendi alanlarında özellikle de birebir İngilizce özel ders vermede uzman ve akademik kariyerleri olan insanlardır.

İngilizce Dersleri Pazarında adı üzerinde her türlü İngilizce dersleri alabilir ve her düzeyde verilen İngilizce dersleri Pazarı seminerlerine katılabilirsiniz.

2 – İngilizce Dersleri Pazarı ( 4 Öğrenciden Kurulan Gruplarla İngilizce Dersleri ):İngilizce Dersleri Pazarı özel ders almayı sevmeyen ve toplu ders isteyen öğrenciler için eşi bulunmaz bir imkandır.İngilizce Dersleri Pazarı eğitim merkezinde toplu derslere girecek olan öğrenciler için hazırlık programları, öğrencilerin bu tarz ders alacakları düşünülerek na göre düzenlenir ve organize edilir.

İngilizce Dersleri Pazarı toplu olarak her düzeyde İngilizce dersi almak isteyenlere bir çok imkanlar sunar. Her seviyede öğrenci sıfırdan başlayarak IELTS, YDS, TOEF Ibt, PROFICIENCY, YÖKDİL, YKS DİL gibi akademik sınavlar için  bile en çağdaş yöntemlerle ve sistemlerle hazırlanmış İngilizce programlarının eşliğinde eğitim alabilir.

İngilizce Dersleri Pazarında toplu dersler için hazırlanan İngilizce dersleri Pazarı programları, tamamen tolu ders almak isteyen öğrencilere özgü bir tarzda düzenlenir. Bu düzenleme onlar düşünülerek yapılan ve tamamen lehlerine olan bir düzenlemedir.

 

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • Biz, İngilizce dersleri Pazarı programlarının yapıldığı  ve uygulandığı İngilizce Dersleri Pazarı denilen merkezimizde İngilizce  dersleri  kapsamında  özel olarak birebir İngilizce ders  alan öğrenciye ”  SENET  ”  uygulamayız. Çünkü, bu senedi imzalayan öğrenci yasal bir sorumluluk yüklenir ve şartlar  ne olursa olsun derslere devam etmek mecburiyetinde kalır.  Oysa, bizler aldığı derslerden yararlanan ve memnun kalan öğrencileri hiç bir zorlama olmadan aramızda görmek isteriz. 
  • İngilizce  derslerinin içeriğine uygun bir  kapsamda uygulanan İngilizce dersleri öğretilerinde görev yapan ve her dalda eğitim veren hocalar, ders verdikleri konularda uzman ve çok deneyimli akademik geçmişi olan eğitmenlerdir ve her şeyden önemlisi dilin  nasıl öğretilmesi gerektiğini bilen kişilerdir.
    İngilizce Dersleri Pazarındaki eğitim programlarına katılan öğrencilere, piyasadaki diğer  tüm   kurumların uyguladıkları senet yapılmaz.  Ayrıca, programlarda yer alan ve akademik sınavlara hazırlanmak için ders alanlara, girecekleri
    akademik sınavların tüm sorularının çözüm teknikleri hakkında bilgiler verilir.