İngilizce Dersleri Penceresi  adını taşıyan ve İngilizce Dersleri Penceresi birimlerimizde birebir  İngilizce özel ders.

İNGİLİZCE DERSLERİ PENCERESİ PROGRAMI 

İngilizce Dersleri Penceresi Programının Ayrıntıları

1 – İngilizce Dersleri Penceresi  ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri Penceresi ( 4 öğrenciden oluşturulan gruplarla İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce Dersleri Penceresi  ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ):

İngilizce Dersleri Penceresi  adını taşıyan ve İngilizce Dersleri Penceresi birimlerimizde birebir  İngilizce özel ders almak isteyen öğrenciler için kurulan İngilizce Dersleri Penceresi  kampüslerinde ve aynı isimle uygulanan programların eşliğinde aday öğrencilere YDS, YÖK DİL, IELTS, YKS DİL, TOEFL, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA, İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFI TAKVİYE gibi akademik sınavlara hazırlık dersleri ile hiç İngilizce bilmeyenlere İngilizce Dersleri Penceresinde GENEL İNGİLİZCE dersi verilir.

İngilizce Dersleri Penceresi  adını taşıyan ana eğitim birimlerinde, YDS, YÖK DİL, IELTS, YKS DİL, TOEFL, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA, İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFI TAKVİYE gibi İngilizce akademik sınavlara hazırlık dersleri ile İngilizce Dersleri Penceresinde hiç İngilizce bilmeyenlere verilen GENEL İNGİLİZCE dersi programları, İngilizce Dersleri Penceresinde tamamen birebir İngilizce Dersleri alan öğrenciye ait kişiye özeldir.

2 – İngilizce Dersleri Penceresi ( 4 öğrenciden oluşturulan gruplarla İngilizce Dersleri ):

İngilizce Dersleri Penceresi birimlerimizde İngilizce Dersleri Penceresi  adını taşıyan ve 4 öğrencinin bir araya getirilmesi ile İngilizce Dersleri Penceresi  adını taşıyan ve İngilizce Dersleri Penceresi birimlerimizde birebir  İngilizce özel ders almak isteyen öğrenciler için İngilizce Dersleri Penceresinde kurulan İngilizce Dersleri Penceresi  kampüslerindeki gruplarda İngilizce Dersleri Penceresi  adını taşıyan ve İngilizce Dersleri Penceresi birimlerimizde İngilizce Dersleri Penceresinde  toplu ders alma hedefi güden  öğrenciler için  İngilizce Dersleri Penceresi  adını taşıyan ve İngilizce Dersleri Penceresi birimlerimizde tesis edilen İngilizce Dersleri Penceresi  ünitelerinde ve  aynı isimle  uygulama alanına sokulan  programların beraberinde aday öğrencilere İngilizce Dersleri Penceresi  adını taşıyan ve İngilizce Dersleri Penceresi birimlerimizde YDS, YÖK DİL, IELTS, YKS DİL, TOEFL, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA, İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFI TAKVİYE gibi akademik sınavlara hazırlık için  İngilizce dersleri ile İngilizce Dersleri Penceresinde hiç İngilizce bilmeyenlere GENEL İNGİLİZCE dersi verilir.


İngilizce Dersleri Penceresi birimlerimizde İngilizce Dersleri Penceresi  adını taşıyan merkezimizdeki YDS, YÖK DİL, IELTS, YKS DİL, TOEFL, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA, İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFI TAKVİYE gibi akademik sınavlara hazırlık ve GENEL İNGİLİZCE derslerinde aday öğrenciye İngilizce Dersleri Penceresi  adını taşıyan ve İngilizce Dersleri Penceresi birimlerimizde birebir  İngilizce özel ders almak isteyen öğrenciler için kurulan İngilizce Dersleri Penceresi  kampüslerinde tatbik edilen İngilizce programları, taşıdıkları nitelik ve özelliklerinin gereği uygulama aşamasında
İngilizce Dersleri Penceresi birimlerimizde İngilizce Dersleri Penceresi  adını taşıyan merkezimizde toplu İngilizce Dersleri alan öğrencide İngilizce Dersleri Penceresi  adını taşıyan ve İngilizce Dersleri Penceresi birimlerimizde birebir İngilizce ders alırmış duygusu yaratır. Bu olayın İngilizce Dersleri Penceresinde  öğrencide meydana getirdiği bu olumlu duygu İngilizce sınav sonuçlarını da etkileyerek iyi sonuçlar elde edilmesine neden olur. 

NEDEN BİZİ SEÇMEK ZORUNDASINIZ

  1. Bizde İngilizce Dersleri Penceresinde aday öğrencilere ne tür ders alırsa alsın İngilizce Dersleri Penceresi  adını taşıyan ve İngilizce Dersleri Penceresi birimlerimizde birebir  İngilizce özel ders almak isteyen öğrenciler için kurulan İngilizce Dersleri Penceresi  kampüslerinde ”  SENET ” yapılmaz. Öğrenci isterse ödemelerini İngilizce Dersleri Penceresinde taksite bağlayabilir.
  2. İngilizce Dersleri Penceresi  adını taşıyan merkezimizdeki İngilizce Dersleri programlarında verilen İngilizce akademik sınavlara hazırlık derslerinde, onlara girmek istedikleri sınavın genel durumu beraberinde özel ip uçları da verilir. İngilizce Dersleri Penceresi  adını taşıyan ve İngilizce Dersleri Penceresi birimlerimizde birebir  İngilizce özel ders almak isteyen öğrenciler için kurulan İngilizce Dersleri Penceresi  kampüslerinde uygulanan İngilizce Dersleri programlarının içeriğinde sınavlarda öğrencilere yöneltilen soruların ” çözüm teknikleri de ” İngilizce Dersleri Penceresinde yer alır.
  3. Sınava giren öğrencinin bildiği İngilizce akademik kelime sayısı, onun sınavdaki başarısında belirleyici bir rol oynar. Ne kadar çok İngilizce kelime bilinirse sınav da o denli kolaylaşır. Bunun  için öğrencilere İngilizce Dersleri Penceresi ve İngilizce Dersleri programlarının işlenmesi etabında İngilizce akademik kelimelerle ilgili ve onların bilgisini arttıracak özel uygulamalar yapılarak bu konuda gelişmeleri sağlanır.