İngilizce Dersleri Penceresi  adını taşıyan programlarla YÖKDİL, YDS, IELTS, TOEFL gibi akademik sınavlara hazırlanın.

İngilizce Dersleri Penceresi adını taşıyan programlarla YDS, YÖKDİL, IELTS, TOEFL ve GENEL İNGİLİZCEDE başarı kazan.İngilizce Dersleri Penceresi Programı

İngilizce Dersleri Penceresi Programının Ayrıntıları

1 – İngilizce Dersleri Penceresi  ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri Penceresi ( 4 öğrenciden oluşturulan gruplarla İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce Dersleri Penceresi  ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ):İngilizce Dersleri Penceresi  adını taşıyan ve birebir özel ders almak isteyen öğrenciler için kurulan İngilizce Dersleri Penceresi  kampüslerinde ve aynı isimle uygulanan programların eşliğinde aday öğrencilere YDS, YÖK DİL, IELTS, YKS DİL, TOEFL, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA, İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFI TAKVİYE gibi akademik sınavlara hazırlık dersleri ile hiç İngilizce bilmeyenlere GENEL İNGİLİZCE dersi verilir.

İngilizce Dersleri Penceresi  adını taşıyan ana eğitim birimlerinde, YDS, YÖK DİL, IELTS, YKS DİL, TOEFL, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA, İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFI TAKVİYE gibi akademik sınavlara hazırlık dersleri ile hiç İngilizce bilmeyenlere verilen GENEL İNGİLİZCE dersi programları, tamamen birebir ders alan öğrenciye ait kişiye özeldir.

2 – İngilizce Dersleri Penceresi ( 4 öğrenciden oluşturulan gruplarla İngilizce Dersleri ):İngilizce Dersleri Penceresi  adını taşıyan ve 4 öğrencinin bir araya getirilmesi ile kurulan gruplarda toplu ders alma hedefi güden  öğrenciler için  tesis edilen İngilizce Dersleri Penceresi  ünitelerinde ve  aynı isimle  uygulama alanına sokulan  programların beraberinde aday öğrencilere YDS, YÖK DİL, IELTS, YKS DİL, TOEFL, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA, İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFI TAKVİYE gibi akademik sınavlara hazırlık için  İngilizce dersleri ile hiç İngilizce bilmeyenlere GENEL İNGİLİZCE dersi verilir.


İngilizce Dersleri Penceresi  adını taşıyan merkezimizdeki YDS, YÖK DİL, IELTS, YKS DİL, TOEFL, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA, İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFI TAKVİYE gibi akademik sınavlara hazırlık ve GENEL İNGİLİZCE derslerinde aday öğrenciye tatbik edilen programlar, taşıdıkları nitelik ve özelliklerinin gereği uygulama aşamasında toplu ders alan öğrencide birebir ders alırmış duygusu yaratır. Bu olayın öğrencide meydana getirdiği bu olumlu duygu sınav sonuçlarını da etkileyerek iyi sonuçlar elde edilmesine neden olur.

NEDEN BİZİ SEÇMEK ZORUNDASINIZ

  1. Bizde aday öğrencilere ne tür ders alırsa alsın ”  SENET ” yapılmaz. Öğrenci isterse ödemelerini taksite bağlayabilir.
  2. İngilizce Dersleri Penceresi  adını taşıyan merkezimizdeki programlarda verilen akademik sınavlara hazırlık derslerinde, onlara girmek istedikleri sınavın genel durumu beraberinde özel ip uçları da verilir. Uygulanan programların içeriğinde sınavlarda öğrencilere yöneltilen soruların ” çözüm teknikleri de ” yer alır.
  3. Sınava giren öğrencinin bildiği akademik kelime sayısı, onun sınavdaki başarısında belirleyici bir rol oynar. Ne kadar çok kelime bilinirse sınav da o denli kolaylaşır. Bunun  için öğrencilere programların işlenmesi etabında akademik kelimelerle ilgili ve onların bilgisini arttıracak özel uygulamalar yapılarak bu konuda gelişmeleri sağlanır.