İngilizcenin geleceği, tartışıldığında İngilizcenin geleceği, hakkında bir yazı yazmanın bu kadar kolay olacağı hiç düşünülmezdi.

İNGİLİZCE DERSLERİ PLATFORMU HAKKINDA

İngilizce Dersleri Platformu İçeriği

1 – İngilizce Dersleri  Platformu ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri  Platformu  ( 4 öğrenciden Kurulan Gruplarla  İngilizce Dersleri )

İngilizce dersleri platformu kurulan merkezimizdeki İngilizce dersleri platformunda İngilizcenin her aşamasında varız. İngilizce dersleri platformu için özel hazırlanan İngilizce ders programları İngilizce  dersleri platformu bünyesinde uygulanarak İngilizce Dersleri Platformunda her öğrenciye İngilizce dersleri platformu kurulan merkezimizde unutulmaz başarı dolu anlar yaşatır.

İngilizce dersleri platformunda  daha fazla başarı isteyen sevgili arkadaşım,size bazı sorularım var:

 • İngilizce dersleri platformu kurulan merkezimizdeki İngilizce dersleri platformunda çalışmalar sırasında İngilizce dersleri platformunda birlikte İngilizce ders aldığınız biriyle İngilizce konuşmanın zamanı geldiğinde, hala geriliyor musun? Belki İngilizce Dersleri Platformunda birisiyle konuşmak istersin, ama yine de bir hata yapmaktan korkuyor musun?
 • Hiç kendini İngilizce dersleri platformu kurulan merkezimizdeki  İngilizce dersleri platformunda biri ile konuşurken aptal gibi hissettin mi, çünkü güçlü, net, hızlı bir İngiliz konuşmacısı değilsin? Yerli konuşmacıların (Kuzey Amerikalılar, İngilizler ..) sizinle konuşmak istemeyeceğini düşünüyor musunuz?
 • İngilizce dersleri platformu kurulan merkezimizdeki  İngilizce dersleri platformu aktiviteleri sırasında arkadaşların ile normal İngilizce iletişim kurarken konuşmanız hiç yavaşlıyor ve bozuluyor mu?
 • Bazen , hızlı ve normal bir şekilde konuşurlarken anadili İngilizce olanları (Kuzey Amerikalılar, İngilizler, Avustralyalılar ..) anlamadığınızı hissediyor musunuz ?
 • Çok fazla dilbilgisi ve kelime bilgisi biliyor musunuz ve konuştuğunuzda kullanmak sizin için hala zor mu?
 • Hiç İngilizce mükemmel konuşma konusundaki isteğinden  utandığını hissettin mi? Hiç orta seviyenin “yeterince iyi” olduğunu iddia ettiniz mi?
 • İnanılmaz bir iş bulmak ister misiniz… ilginç bir iş… dünyanın her yerinden yeni insanlarla tanışmanızı ve size iyi para ödenmesini  sağlayan bir iş?
 • Hiç İngilizce öğrenmeyi bırakmak istediğiniz oldu mu  şayet  hiçbir şey işe yaramaz gibi görünüyorsa.
 • İngilizce dersleri platformundaki profesyonel İngilizce durumlarında başarılı olamayacağınızı düşünüyor musunuz?
 • İngilizce konusunda İngilizce dersleri platformunda zaten başarılı oldun, ancak başarını ŞİMDİ İngilizce bilgini  daha yüksek bir seviyeye çıkarmak istiyor musun?

1 – İngilizce Dersleri  Platformu ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ):

İngilizce dersleri platformlarında ki İngilizce dersleri platformu içinde  düzenlenen seanslarda yer verilen İngilizce dersleri platformu panellerinde bireysel  İngilizce ders  almayı hedefleyen öğrenciler için İngilizce dersleri platformu kurulan merkezimizdeki İngilizce dersleri platformunda düzenlenen İngilizce dersleri ile alakalı İngilizce eğitim seminerlerinde, öğrencilere taşıdığı tüm bilgi ve özellikleri ile İngilizce Dersleri Platformunda ders aldığı her aşamada büyük ve inanılmaz katkılar sağlayan, onların  İngilizce öğrenme sürelerini İngilizce  dersleri platformunda kısaltan, inançlarını arttıran ve onları İngilizce öğreneceklerine dair kafalarında ki kaygıları yok eden, İngilizce öğrenmeye başladıkları andan itibaren İngilizce dersleri platformunda her gelişim aşamasında yanlarında olan ve onları destekleyen İngilizce ders programları ile İngilizce  dersleri platformu merkezimizdeki İngilizce  dersleri platformunda  kurulan İngilizce Akademik Eğitimdeki İngilizce dersleri platformunda İngilizce öğretilir.

İngilizce dersleri platformu bulunan merkezlerde yer alan İngilizce dersleri platformu temel birimlerinde mevcut İngilizce dersleri platformunda, İngilizce öğrenmek amacı ile yer almış ve çalışmalara başlamış bir öğrenciye İngilizce dersleri platformu kurulan merkezimizdeki İngilizce dersleri platformunda kesinlikle ona özgü bir İngilizce ders programı, tüm öğretici yanları ile ve İngilizce dersleri platformu kurulan merkezimizdeki İngilizce  dersleri platformu programının öğretici yanlarını taşıyan tüm incelik, özellik ve ayrıntıları ile İngilizce dersleri platformunda uygulanır ve elbette sonuçta muazzam olur.

2 – İngilizce Dersleri  Platformu  ( 4 öğrenciden Kurulan Gruplarla  İngilizce Dersleri ) :

İngilizce dersleri platformlarında ki İngilizce dersleri platformu içinde  düzenlenen seanslarda İngilizce dersleri platformu statüsüne sahip merkezlerde İngilizce dersleri platformu birimlerinde kurulu olan İngilizce dersleri platformunda her alanda, her seviyede ve her türde İngilizce dersi  almak üzere gelen öğrenciler,İngilizce Dersleri Platformunda bireysel ve özel ders almak istediklerini bildirdiklerinde doğal olarak İngilizce dersleri platformu içeriğinde ki ders almak istedikleri günleri ve tarihleri İngilizce dersleri  kurulan merkezimizde belirleme olanağı kazanır.İngilizce dersleri platformu için verilen İngilizce öğretilerinde öğrencilere grup İngilizce Dersleri için özel olarak hazırlanan, İngilizce  dersleri platformunda öğrencilere her açıdan yardım eden, onların çalışmalar sırasında morallerini yükselten, onları İngilizce öğrenebileceklerine inandıran ve sürekli destekleyen İngilizce ders programları ile İngilizce dersleri platformunda İngilizce öğretilir. 


NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ.

 • İngilizce dersleri platformu bünyesinde yer alan İngilizce dersler platformu için özel olarak  hazırlanmış İngilizce programlara katılan öğrencilere başka kurumlarda uygulaması görülen SENET imzalatma konusu İngilizce dersleri platformu kurulan merkezimizdeki İngilizce dersleri platformunda İngilizcenin her aşamasında varız. İngilizce dersleri platformu için özel hazırlanan İngilizce ders programlarında yani bizde yoktur.
 • İngilizce dersleri platformu kapsamı içinde bulunan ve özel olarak hazırlanan İngilizce dersleri platformu programları içeriğinde öğrencilere sadece İngilizce dil bilgisi öğretilmez aynı zamanda öğrenci
 • İngilizce Dersleri Platformunda şayet akademik bir sınava hazırlanmak amacı ile İngilizce dersleri platformu eğitimleri içinde yer alıyorsa onlara katılacakları sınavda İngilizce  dersleri platformunda sorulan İngilizce sorularının çözüm teknikleri ve sınav taktikleri de öğretilir.
 • İngilizce dersleri platformunda ders alan örencilere bu İngilizce  dersleri platformu merkezimizde  yapılan en önemli işlerden biride onları akademik kelimeler açısından geliştirmektir. Ülkemizde İngilizce dersleri platformlarında ki İngilizce dersleri platformu içinde  düzenlenen seanslarda verilen İngilizce eğitimlerinde her zaman üvey evlat muamelesi gören bu konu İngilizce dersleri platformunda işlenen İngilizce Derslerinde  çok büyük bir öneme sahip olduğu gibi ayrıca çok da üzerinde durulan bir konudur.