İngilizce Dersleri PlatformuİNGİLİZCE DERSLERİ PLATFORMU Hakkında

İngilizce Dersleri Platformu İçeriği

1 – İngilizce Dersleri  Platformu ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri  Platformu  ( 4 öğrenciden Kurulan Gruplarla  İngilizce Dersleri )

İngilizce dersleri platformu kurulan merkezimizdeki İngilizce dersleri platformunda İngilizcenin her aşamasında varız. İngilizce dersleri platformu için özel hazırlanan İngilizce ders programları İngilizce dersleri platformu bünyesinde uygulanarak her öğrenciye unutulmaz başarı dolu anlar yaşatır.

İngilizce dersleri platformunda  daha fazla başarı isteyen sevgili arkadaşım,
size bazı sorularım var:

 • İngilizce dersleri platformunda çalışmalar sırasında İngilizce dersleri platformunda birlikte ders aldığınız biriyle İngilizce konuşmanın zamanı geldiğinde, hala geriliyor musun? Belki birisiyle konuşmak istersin, ama yine de bir hata yapmaktan korkuyor musun?
 • Hiç kendini İngilizce dersleri platformunda biri ile konuşurken aptal gibi hissettin mi, çünkü güçlü, net, hızlı bir İngiliz konuşmacısı değilsin? Yerli konuşmacıların (Kuzey Amerikalılar, İngilizler ..) sizinle konuşmak istemeyeceğini düşünüyor musunuz?
 • İngilizce dersleri platformu aktiviteleri sırasında arkadaşların ile normal İngilizce iletişim kurarken konuşmanız hiç yavaşlıyor ve bozuluyor mu?
 • Bazen , hızlı ve normal bir şekilde konuşurlarken anadili İngilizce olanları (Kuzey Amerikalılar, İngilizler, Avustralyalılar ..) anlamadığınızı hissediyor musunuz ?
 • Çok fazla dilbilgisi ve kelime bilgisi biliyor musunuz ve konuştuğunuzda kullanmak sizin için hala zor mu?
 • Hiç İngilizce mükemmel konuşma konusundaki isteğinden  utandığını hissettin mi? Hiç orta seviyenin “yeterince iyi” olduğunu iddia ettiniz mi?
 • İnanılmaz bir iş bulmak ister misiniz… ilginç bir iş… dünyanın her yerinden yeni insanlarla tanışmanızı ve size iyi para ödenmesini  sağlayan bir iş?
 • Hiç İngilizce öğrenmeyi bırakmak istediğiniz oldu mu  şayet  hiçbir şey işe yaramaz gibi görünüyorsa.
 • İngilizce dersleri platformundaki profesyonel İngilizce durumlarında başarılı olamayacağınızı düşünüyor musunuz?
 • İngilizce konusunda İngilizce dersleri platformunda zaten başarılı oldun, ancak başarını ŞİMDİ İngilizce bilgini  daha yüksek bir seviyeye çıkarmak istiyor musun?

1 – İngilizce Dersleri  Platformu ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ): İngilizce dersleri platformlarında ki İngilizce dersleri platformu içinde  düzenlenen seanslarda yer verilen İngilizce dersleri platformu panellerinde bireysel  İngilizce ders  almayı hedefleyen öğrenciler için düzenlenen İngilizce dersleri ile alakalı eğitim seminerlerinde, öğrencilere taşıdığı tüm bilgi ve özellikleri ile ders aldığı her aşamada büyük ve inanılmaz katkılar sağlayan, onların  İngilizce öğrenme sürelerini kısaltan, inançlarını arttıran ve onları İngilizce öğreneceklerine dair kafalarında ki kaygıları yok eden, İngilizce öğrenmeye başladıkları andan itibaren İngilizce dersleri platformunda her gelişim aşamasında yanlarında olan ve onları destekleyen İngilizce ders programları ile İngilizce öğretilir.

İngilizce dersleri platformu bulunan merkezlerde yer alan İngilizce dersleri platformu temel birimlerinde mevcut İngilizce dersleri platformunda, İngilizce öğrenmek amacı ile yer almış ve çalışmalara başlamış bir öğrenciye kesinlikle ona özgü bir İngilizce ders programı, tüm öğretici yanları ile ve programın öğretici yanlarını taşıyan tüm incelik, özellik ve ayrıntıları ile İngilizce dersleri platformunda uygulanır ve elbette sonuçta muazzam olur.

2 – İngilizce Dersleri  Platformu  ( 4 öğrenciden Kurulan Gruplarla  İngilizce Dersleri ) : İngilizce dersleri platformu statüsüne sahip merkezlerde İngilizce dersleri platformu birimlerinde kurulu olan İngilizce dersleri platformunda her alanda, her seviyede ve her türde İngilizce dersi  almak üzere gelen öğrenciler, bireysel ve özel ders almak istediklerini bildirdiklerinde doğal olarak İngilizce dersleri platformu içeriğinde ki ders almak istedikleri günleri ve tarihleri belirleme olanağı kazanır.İngilizce dersleri platformu için verilen öğretilerde öğrencilere grup dersleri için özel olarak hazırlanan, öğrencilere her açıdan yardım eden, onların çalışmalar sırasında morallerini yükselten, onları İngilizce öğrenebileceklerine inandıran ve sürekli destekleyen İngilizce ders programları ile İngilizce dersleri platformunda İngilizce öğretilir. 


NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ.

 • İngilizce dersleri platformu bünyesinde yer alan İngilizce dersler platformu için özel olarak  hazırlanmış programlara katılan öğrencilere başka kurumlarda uygulaması görülen SENET imzalatma konusu bizde yoktur.
 • İngilizce dersleri platformu kapsamı içinde bulunan ve özel olarak hazırlanan İngilizce dersleri platformu programları içeriğinde öğrencilere sadece İngilizce dil bilgisi öğretilmez aynı zamanda öğrenci şayet akademik bir sınava hazırlanmak amacı ile İngilizce dersleri platformu eğitimleri içinde yer alıyorsa onlara katılacakları sınavda sorulan soruların çözüm teknikleri ve sınav taktikleri de öğretilir.
 • İngilizce dersleri platformunda ders alan örencilere bu platformda yapılan en önemli işlerden biride onları akademik kelimeler açısından geliştirmektir. Ülkemizde verilen İngilizce eğitimlerde her zaman üvey evlat muamelesi gören bu konu İngilizce dersleri platformunda işlenen derslerde çok büyük bir öneme sahip olduğu gibi ayrıca çok da üzerinde durulan bir konudur.