İngilizce Dersleri Sınıfı unvanı altında eğitim merkezimizde faaliyete geçen İngilizce Dersleri Sınıfı platformu.

İNGİLİZCE DERSLERİ SINIFI PROGRAMLARI

İngilizce Dersleri Sınıfı Programlarının Kapsamı

 

1 – İngilizce Dersleri Sınıfı ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri Sınıfı ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Toplu İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce Dersleri Sınıfı ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ):

İngilizce Dersleri Sınıfı unvanı altında eğitim merkezimizde faaliyete geçen İngilizce Dersleri Sınıfı platformunda birebir İngilizce özel ders almak talebinde bulunan öğrencilere, hiç bilmeyenlerden yani sıfırdan başlayarak ( IELTS, YDS, YÖKDİL, PROFICIENCY, YKS DİL, İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFI TAKVİYE ve İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA  ) gibi benzeri yüksek seviyelere kadar İngilizce Dersleri Sınıfında her alanda İngilizce dersleri özenle verilir.

İngilizce Dersleri Sınıfı unvanı altında eğitim merkezimizde faaliyete geçen İngilizce Dersleri Sınıfı platformunda İngilizce Dersleri Sınıfı ismi altında İngilizce Dersleri Sınıfı eğitim ünitelerimizde tertip edilen İngilizce Dersleri Sınıfı etkinliklerinde birebir özel İngilizce Dersleri Sınıfı eğitimi  almak isteğinde bulunan öğrencilere,  İngilizce Dersleri Sınıfında, uzman İngilizce eğitmenleri tarafından uygulanan İngilizce ders programları, İngilizce Dersleri Sınıfı unvanı altında İngilizce eğitim merkezimizde faaliyete geçen İngilizce Dersleri Sınıfı platformunda kesinlikle birebir İngilizce özel ders alan öğrencinin bilgi seviyesine ve algılama kapasitesine göre İngilizce Dersleri Sınıfında düzenlenir  vede İngilizce Dersleri Sınıfı unvanı altında İngilizce Dersleri Sınıfı unvanı altında İngilizce eğitim merkezimizde faaliyete geçen İngilizce Dersleri Sınıfı platformunda ki eğitim merkezimizde faaliyete geçen İngilizce Dersleri Sınıfı platformunda kişiye özgüdür.

2 – İngilizce Dersleri Sınıfı ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Toplu  İngilizce Dersleri ):

İngilizce Dersleri Sınıfı unvanı ile temel eğitim birimlerimizde tesis edilen İngilizce Dersleri Sınıfında 4  öğrenciden oluşturulan gruplarla toplu  İngilizce Dersi alma  talebinde bulunan öğrencilere, hiç bilmeyenlerden yani sıfırdan başlayarak ( IELTS, YDS, YÖKDİL, PROFICIENCY, YKS DİL, İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFI TAKVİYE ve İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA  ) gibi benzeri yüksek seviyelere kadar her sahada kariyer sahibi ve uzman İngilizce eğitmenleri aracılığı ile İngilizce Dersleri Sınıfı unvanı altında İngilizce eğitim merkezimizde faaliyete geçen İngilizce Dersleri Sınıfı platformunda İngilizce Dersleri Sınıfı eğitimi  özenle verilir.

İngilizce Dersleri Sınıfı adı altında ana eğitim merkezimizde  kuruluşu yapılan  İngilizce Dersleri Sınıfında 4  öğrenci ile meydana getirilen  gruplarla toplu  İngilizce dersi alma  isteği bildiren öğrenciler için İngilizce Dersleri Sınıfı unvanı altında İngilizce Dersleri Sınıfı eğitim merkezimizde faaliyete geçen İngilizce Dersleri Sınıfı platformunda düzenlenen ve tatbik edilen  İngilizce programları, içeriğinde taşıdığı özellik ve niteliklerden ötürü kısa bir zamanda İngilizce Dersleri Sınıfı unvanı altında İngilizce eğitim merkezimizde faaliyete geçen İngilizce Dersleri Sınıfı platformunda öğrenciyi etkiler. ayrıca, İngilizce Dersleri Sınıfında öğrenci üzerinde bireysel İngilizce Dersleri Sınıfı eğitimi alırmış etkisi yaratır. Bu, İngilizce Dersleri Sınıfı unvanı altında eğitim merkezimizde faaliyete geçen İngilizce Dersleri Sınıfı platformunda uygulanan İngilizce   ders programının hazırlanışındaki İngilizce sistem ve yönteminden ötürüdür.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREK

  • İngilizce Dersleri Sınıfında programlara katılarak bizden İngilizce Dersleri Sınıfı unvanı altında eğitim merkezimizde faaliyete geçen İngilizce Dersleri Sınıfı platformunda özel yada toplu İngilizce ders alan hiç bir öğrenciye diğer tüm kurumlarda yapılan  SENET  İngilizce Dersleri Sınıfında yapılmaz. Öğrenci isterse aldığı İngilizce derslerin ücretini İngilizce Dersleri Sınıfında taksitle de yapabilir.
  • Özellikle akademik YÖKDİL; YDS; IELTS gibi sınavlarda başarılı olmak için çok sayıda . kelime bilmek çok önemlidir. Bu nedenle, İngilizce Dersleri Sınıfı programlarına katılan öğrencilere akademik kelimeler ile ilgili İngilizce Dersleri Sınıfı unvanı altında eğitim merkezimizde faaliyete geçen İngilizce Dersleri Sınıfı platformunda çok büyük destek verilir. Bunun için İngilizce Dersleri Sınıfında özel olarak hazırlanan alıştırmalar  İngilizce Dersleri Sınıfı unvanı altında İngilizce eğitim merkezimizde faaliyete geçen İngilizce Dersleri Sınıfı platformunda öğrencilere İngilizce Dersleri Sınıfı eğitiminde verilir.
  • İngilizce Dersleri Sınıfı unvanı altında eğitim merkezimizde faaliyete geçen İngilizce Dersleri Sınıfı platformundaki İngilizce Dersleri Sınıfı isimli  programlarda yer alan öğrencilere İngilizce Dersleri Sınıfında girecekleri sınavın geneli hakkında bilgilerin yanında özel bir durum olan İngilizce sınav soruları çözüm teknikleri hakkında da İngilizce Dersleri Sınıfında ayrıntılı bilgiler verilir.Böylece, sınava giren öğrencinin başarılı olma şansı artar.
  • İngilizce Dersleri Sınıfı unvanı altında eğitim merkezimizde faaliyete geçen İngilizce Dersleri Sınıfı platformundaki İngilizce Dersleri Sınıfı isimli  programlarda görev alan ve İngilizce eğitim veren eğitmenlerin tümü uzmandır.