İngilizce Dersleri Sınıfı isimli programlar eşliğinde İngilizce ve YÖKDİL YDS, IELTS gibi sınavlarda başarılı olun.

İngilizce Dersleri Sınıfı Programları

İngilizce Dersleri Sınıfı Programlarının Kapsamı

1 – İngilizce Dersleri Sınıfı ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri Sınıfı ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Toplu İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce Dersleri Sınıfı ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ):İngilizce Dersleri Sınıfı unvanı altında eğitim merkezimizde faaliyete geçen İngilizce Dersleri Sınıfı platformunda birebir özel ders almak talebinde bulunan öğrencilere, hiç bilmeyenlerden yani sıfırdan başlayarak ( IELTS, YDS, YÖKDİL, PROFICIENCY, YKS DİL, İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFI TAKVİYE ve İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA  ) gibi benzeri yüksek seviyelere kadar her alanda İngilizce dersleri özenle verilir.

İngilizce Dersleri Sınıfı ismi altında eğitim ünitelerimizde tertip edilen İngilizce Dersleri Sınıfı etkinliklerinde birebir özel ders almak isteğinde bulunan öğrencilere,  İngilizce Dersleri Sınıfında, uzman eğitmenler tarafından uygulanan İngilizce ders programları, kesinlikle birebir özel ders alan öğrencinin bilgi seviyesine ve algılama kapasitesine göre düzenlenir  vede kişiye özgüdür.

2 – İngilizce Dersleri Sınıfı ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Toplu  İngilizce Dersleri ):İngilizce Dersleri Sınıfı unvanı ile temel eğitim birimlerimizde tesis edilen İngilizce Dersleri Sınıfında 4  öğrenciden oluşturulan gruplarla toplu  İngilizce Dersi alma  talebinde bulunan öğrencilere, hiç bilmeyenlerden yani sıfırdan başlayarak ( IELTS, YDS, YÖKDİL, PROFICIENCY, YKS DİL, İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFI TAKVİYE ve İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA  ) gibi benzeri yüksek seviyelere kadar her sahada kariyer sahibi ve uzman eğitmenler aracılığı ile İngilizce ders özenle verilir.

İngilizce Dersleri Sınıfı adı altında ana eğitim merkezimizde  kuruluşu yapılan  İngilizce Dersleri Sınıfında 4  öğrenci ile meydana getirilen  gruplarla toplu  İngilizce dersi alma  isteği bildiren öğrenciler için düzenlenen ve tatbik edilen  İngilizce programları, içeriğinde taşıdığı özellik ve niteliklerden ötürü kısa bir zamanda öğrenciyi etkiler. ayrıca, öğrenci üzerinde bireysel ders alırmış etkisi yaratır. Bu, uygulanan İngilizce   ders programının hazırlanışındaki sistem ve yönteminden ötürüdür.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREK

  • İngilizce Dersleri Sınıfında programlara katılarak bizden özel yada toplu ders alan hiç bir öğrenciye diğer tüm kurumlarda yapılan  SENET  yapılmaz. Öğrenci isterse aldığı derslerin ücretini taksitle de yapabilir.
  • Özellikle akademik YÖKDİL; YDS; IELTS gibi sınavlarda başarılı olmak için çok sayıda . kelime bilmek çok önemlidir. Bu nedenle, programlara katılan öğrencilere akademik kelimeler ile ilgili çok büyük destek verilir. Bunun için özel olarak hazırlanan alıştırmalar  öğrencilere verilir.
  • İngilizce Dersleri Sınıfı isimli  programlarda yer alan öğrencilere girecekleri sınavın geneli hakkında bilgilerin yanında özel bir durum olan sınav soruları çözüm teknikleri hakkında da ayrıntılı bilgiler verilir.Böylece, sınava giren öğrencinin başarılı olma şansı artar.
  • Programlarımızda görev alan ve eğitim veren eğitmenlerin tümü uzmandır.