ingilizce dersleri ( teog )İNGİLİZCE DERSLERİ ( TEOG ) PROGRAMLARI

İngilizce Dersleri ( TEOG ) Programları İçeriği

1 – İngilizce Dersleri  ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2  – İngilizce Dersleri   ( 4 kişilik Gruplarla  İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ): İngilizce dersleri Teog platformundaki İngilizce  dersleri Teog seanslarında mevcut İngilizce dersleri Teog programları kapsamında yer alan uygulamada, 8. sınıfların bitiminde yapılan İngilizce  dersleri Teog sınavları için hazırlanışında ve uygulamasında temel felsefesi öğrenci çıkarları ve eğitimi olan, öğrencide yaratacağı inanılmaz sinerji nedeni ile onun İngilizce dersleri Teog konusuna daha çok ilgi duymasını ve daha da sıkı çalışmasını sağlayan  ve öğrencide yaratacağı itici güç ile onun kendine olan güvenini arttıran İngilizce dersleri Teog programına  kayıt olan ve İngilizce dersleri Teog programına katılmak isteyen  öğrenciler, büyük bir avantaj sahibi olur ve İngilizce dersleri Teog derslerinin yapılacağı tarihleri, günleri ve saatleri bizzat ailesi ile birlikte kendi belirler ve öğretmen bu İngilizce dersleri Teog sisteminde ders alan öğrenciye uyum sağlar. Öğrenciye bu tür bir öncelik verilmesinin amacı, İngilizce dersleri Teog alan öğrencinin bir problem yaşamasını önlemek ve normal yaşamına düzenli bir şekilde devam etmesini sağlamak içindir.

2  – İngilizce Dersleri    ( 4 kişilik Gruplarla  İngilizce Dersleri ): Bir çok yerde uygulanan kalabalık toplu İngilizce dersler çağdaş dünyanın gerçekleri karşısında geriledi. Kalabalık gruplarla yapılan derslerin sonunda elde edilen sonuçların yeterli olmayışı bu konuda bir araştırma konusu oldu ve sayının azaltılması yoluna gidilerek bu tür İngilizce dersleri Teog programında toplu yapılan derslerde kalitenin yakalanmasına çalışıldı.

İngilizce dersleri Teog forumlarında verilen İngilizce  dersleri Teog isimli  eğitimlerde ve İngilizce dersleri Teog  eğitim faaliyetleri bünyesinde bulunan ve öğrenciler için toplu olarak ayarlanan İngilizce dersleri Teog  seminerlerinde, artık, 8. sınıfların bitiminde yapılan sınavlarda, her alanda ve her seviyede İngilizce dersleri, seviyeleri denk olan 4 öğrenciden kurulan seviye açısından bir birine uyumlu gruplarda yer alarak alabilirsiniz. 4 öğrenciden daha fazla öğrencinin bulunduğu kalabalık gruplarda dersler esnasında , öğrenci mevcudunun  fazla oluşu soru sorulmasını, eğitmenin cevap  vermesini güçleştiren bir zorluk  olarak ortaya çıkar. Ayrıca, İngilizce dersleri teog veren eğitmen öğrenciler ile pek  iletişim kurarak ilgilenemez.  Böylece, İngilizce dersleri Teog programındaki grup derslerinde hem eğitim kalitesi korundu hemde öğrenci rahat, rahat eğitim alabilme olanağı buldu.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ

 

  • İngilizce dersleri Teog  ile ilgili öğretilerde öğrenciler için ayarlanan İngilizce dersleri Teog dalında,  ilk neden, bizde velileri zora sokacak, hareket alanlarını kısıtlayacak ve istediği  zaman beğenmediği bir durumda ayrılmasına engel  olacak  ”  SENET ”  imzalama denilen uygulama yoktur.