İngilizce Dersleri Verilir adındaki kampanyalarda  İngilizce   dersleri verilir ismi ile internette yayımlanan sayfalardaki İngilizce   dersleri verilir isimli programlar.

İNGİLİZCE DERSLERİ VERİLİR (HER KATEGORİDE)

İngilizce Dersleri Verilir (Özel-Grup)

1 – İngilizce Dersleri Verilir ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri Verilir ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

İngilizce Dersleri Verilir adındaki kampanyalarda  İngilizce   dersleri verilir ismi ile internette yayımlanan sayfalardaki İngilizce   dersleri verilir isimli İngilizce programlarında yer alan  İngilizce Dersleri Verilir adında ki eğitimlerde, sıfırdan başlayan IELTS, YDS, YÖKDİL, PROFICIENCY gibi akademik  seviyelerde sınava hazırlananlara, belli bir seviyede İngilizce bilen ama ilerletmek isteyenlere ve İngilizce Dersleri Verilir adındaki kampanyalarda  İngilizce   dersleri verilir ismi ile internette yayımlanan sayfalardaki İngilizce   dersleri verilir isimli programlarda hiç bilmeyenlere İngilizce dersleri verilir.

Bire Bir İngilizce  Dil Derslerimizin 4 Faydası

İngilizce Dersleri Verilir konusunda İngilizce Dersleri Verilir şeklinde ki bilgisayar reklamlarında yer alan Grup İngilizce dil ​​dersleri, dil becerilerinizi geliştirmek ve öğrenen başkalarıyla pratik yapmak için harika bir yol olabilir ” şeklindeki ifadeler yanıltıcı olmasın.  Ancak İngilizce Dersleri Verilir ile kısa sürede önemli iyileştirmeler yapmak istiyorsanız, İngilizce Dersleri Verilir isimli reklamlarda bulacağınız iyi bir hoca ile bire bir İngilizce Dersleri, dil öğrenme hedeflerinize hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olabilecek bir dizi avantaj sunar. Bu, özellikle kariyerleri için İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen ve genel bir İngilizce dersinden daha odaklı ve İngilizce Dersleri Verilir adındaki kampanyalarda işe özgü bir dil eğitimi gerektiren profesyoneller için
İngilizce Dersleri Verilir geçerlidir.

İngilizce Derslerinin verilen  İngilizce Akademik Eğitimde İngilizce dil becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız, bilmeniz gereken İngilizce Dersleri Verilir adındaki kampanyalarda  İngilizce   dersleri verilir ismi ile internette yayımlanan sayfalardaki İngilizce   dersleri verilir isimli programlarda birebir İngilizce Derslerinin dört önemli faydası şunlardır.

1. Bire Bir Dil Dersleri İhtiyaçlarınızı Karşılayacak Şekilde Tasarlandı

İngilizce Dersleri Verilir programına  katılan ve İngilizce öğrenen her öğrencinin kendine özgü ihtiyaçları vardır. Bazı öğrenciler dil derslerine İngilizce‘den sadece birkaç kelime söylerken, bazıları ise İngilizce‘yi orta düzeyde konuşup anlamaya başlar. Bazı öğrenciler okula gitmek için İngilizce öğrenmek, diğerleri ise İngilizce konuşulan ülkelerde seyahat etmek için dil becerilerini geliştirmek ister.

İngilizce Dersleri Verilen İngilizce Akademik Eğitimde bire bir İngilizce dil dersleri almanın en büyük yararlarından biri, kendi benzersiz ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış bir İngilizce kursa katılabiliyor olmanızdır.
İngilizce Dersleri Verilir adındaki kampanyalarda  İngilizce   dersleri verilir ismi ile internette yayımlanan sayfalardaki İngilizce   dersleri verilir isimli programlarda dersler kendi akıcılık seviyenize göre ayarlanır ve örneğin, işinizde başarılı olmanız için gereken kelime ve gramer konularına odaklanabilir. Bu birebir İngilizce dil derslerini kendi kişisel İngilizce hedeflerinize çabucak ulaşmanın çok daha etkili bir yolu yapar.

2. Bire Bir Derslerle Konuşma için Daha Fazla Uygulama Alın

İngilizce Derslerinin verildiği İngilizce Akademik Eğitimde birebir İngilizce dil dersleri programında İngilizcenizi geliştirmenin bir başka avantajı, bir eğitmenin zamanını birçok öğrenciye ayırması gereken diğer İngilizce sınıflarıyla yapabileceğinizden daha fazla eğitmenle iletişim kurma pratiği yapabilmenizdir.

İngilizce Derslerinin verildiği İngilizce Akademik Eğitimde herhangi bir dilde geliştirmenin anahtarlarından biri, ideal olarak yaptığınız hataları tespit edip düzeltebilecek anadili konuşmacılarla mümkün olduğu kadar İngilizce konuşma ve dinleme pratiği yapmaktır. Bire bir sınıflarla, dil eğitmeninizin bölünmemiş ilgisine sahip olursunuz, böylece konuşma ve dinleme pratiği yapma ve ilerledikçe geri bildirim alma konusunda birçok fırsat elde edersiniz.

Bire bir sınıflar öğretmenle konuşma becerilerinizi geliştirmek için daha fazla fırsat sunar.

3. Bire Bir Sınıflar Belirli Sorunlu Alanlara Odaklanabilir

Ne zaman İngilizce öğrenmeye başlanırsa , farklı öğrenciler zorlu sürecin farklı unsurlarını  bulmaları olasıdır. Bazı öğrenciler, örneğin İngilizce sıfatlarının nasıl işlediğini öğrenmek için daha uzun sürebilir, bazıları ise sıfatları hızlı bir şekilde alır, ancak bağlaçların doğru kullanımıyla mücadele eder. Bununla birlikte, grup İngilizce derslerinde, ders planları herkesi kapsamalıdır, bu nedenle bazı öğrenciler için zorlayıcı bir alana girmek  ve odaklanmak  her zaman olmayabilir.

İngilizce Derslerinin verildiği İAE” de bire bir derslerle, İngilizce öğrencileri daha zor buldukları belirli alanlarda daha fazla destek ve eğitim alabilir ve daha önce uzmanlaştığı dilin bu öğelerinin üzerinden geçerek daha az zaman harcayabilir ve zamanlarını en verimli şekilde kullanabilirler.

İngilizce Derslerinin verildiği İngilizce Akademik Eğitimde Bire bir İngilizce dil kursları, öğrencilerin geliştirmek için ihtiyaç duydukları belirli alanlara yoğunlaşmasını sağlar

4. Bire Bir İngilizce Dil Kursları Daha Fazla Soru Sormanıza İzin Verir

İngilizce Derslerinin verildiği İAE” deki bire bir sınıflarda, öğrenciler ayrıca soru sormak için daha fazla fırsata sahiptir. Belirli bir gramer kuralı hakkında, bir kelime hakkında veya İngilizce dersiniz sırasında ortaya çıkan herhangi bir şey hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, sormak için dersi kesmekten endişe duymanıza gerek yoktur. Bu, İngilizce becerilerinizi hızlı bir şekilde geliştirmenize yardımcı olmak için daha ilgi çekici, kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi yaşayabileceğiniz anlamına gelir.

İngilizcenizi geliştirmek için İngilizce Derslerinin verildiği İngilizce Akademik Eğitimde birebir ders almak ister misiniz?

 1 – İNGİLİZCE DERSLERİ VERİLİR (BİREBİR ÖZEL İNGİLİZCE DERSLERİ ) :

İngilizce   dersleri verilir adlı eğitimle ilgili platformda ki İngilizce   dersleri verilir programlarında yer alan İngilizce   dersleri verilir isimli panellerde , birebir özel İngilizce dersleri kapsamında yarattığı sinerji,  güç,  enerji ve kendine güven duygusu gibi özellikler içeren bu tür bir İngilizce dersi almakla öğrencinin sınavı başarabileceğine inanması gibi moral değerleri arttıran ve  ileri derecede sınav teknikleri ve taktikleri de içeren  birebir özel İngilizce   dersleri verilir.   Yds, Lys 5, Proficiency, Tıpdil, Yökdil  ve Üniversitelerin İngilizce Hazırlık Sınavına en etkin, en sonuç alıcı, başarı odaklı  ve en yeni yöntemlerle, öğrencinin gireceği sınavın sorularının ne şekilde çözüleceğini yansıtan  bilgilerle, sınavın en önemli ögelerinden biri olan akademik kelime sayısını arttırıcı özel alıştırmalarla birebir İngilizce   dersleri verilir ve öğrenci hazırlanır.  Hiç  bilmeyenler için birebir özel  İngilizce dersleri verilerek onların özel öğretim teknikleri ve İngilizce öğrenmeyi kolaylaştıran öğretim sistemleri ile onların amaçlarına ulaşmaları kesinlikle sağlanır.

İngilizce   dersleri verilir ismini taşıyan eğitimle ilgili platformda bireysel bir tarzda  düzenlenen özel İngilizce dersleri sürecinde İngilizce öğrenmek için,  bireysel bir şekilde İngilizce özel ders alan öğrenci kim olursa olsun  , onlara ders alacağı günleri belirleme  önceliği  tanınır. Bireysel olarak özel İngilizce dersi alan aday öğrencilere, kaç derslik bir program uygulanacağı ve  yapılan seviye sınavları sonucunda o sayıda İngilizce   dersleri verilir.

Ayrıca, İngilizce   dersleri  verilir  etkinlikleri çerçevesinde uygulanan İngilizce dersleri esnasında İngilizce akademik sınavlara hazırlanan aday öğrencilerin girmek istedikleri İngilizce sınavlarda elde etmek istedikleri puan ve içinde bulundukları İngilizce seviyesi, uygulanacak olan programın ders sayısını etkiler. Birebir  İngilizce dersleri, kesinlikle ve kesinlikle kişiye özgüdür ve kişinin algılama kapasitesine uyan yöntemlerle İngilizce   dersleri verilir  verilir.

2 – İNGİLİZCE DERSLERİ VERİLİR (4 KİŞİDEN OLUŞTURULAN GRUPLARLA İNGİLİZCE DERSLERİ ):

İngilizce   dersleri verilir adını taşıyan kurumun özel eğitim bölümlerince grup olarak tertip edilen İngilizce dersleri boyunca  kalabalık gruplarla yapılan İngilizce derslerden ve uygulanan program sonuçlarından elde edilen en iyimser ihtimalle pek iyi olmayan sonuçlardan ötürü, bizim İngilizce   dersleri verilir isimli platformda uzun zamandan beri uyguladığımız,  fiyatları veya sevildiği için tercih edilen küçük gruplarda bu gruplar için özel bir şekilde hazırlanmış öğrencinin İngilizce öğrenmede veya İngilizce sınav hazırlıkta kafasından geçirdiği tüm isteklerine yanıt verebilecek ve  her öğrenciye teker, teker ulaşabilen ve onları olumlu bir biçimde direk olarak etkileyen  yöntemlerin içeriğinde bulunduğu İngilizce programların uygulandığı İngilizce   dersleri verilir olduHer kategoride İngilizce ders almak isteyen aday öğrencilere  İngilizce   dersleri verilir. Onlar için oluşturulan ve sayısı sadece 4 kişi olan bu küçük sınıf görüntüsündeki  gruplara katılarak, istenilen kalite ve etkinlikte İngilizce ders  alınabilir.

İngilizce dersleri verilir şeklinde ki eğitim departmanlarımızda   mini gruplar için organize  edilen İngilizce dersleri  kapsamında grupların öğrenci sayısını 4 kişi ile sınırlamak, tamamen öğrenci odaklı ve öğrenci lehine olan bir tutumdur. Öğrenci sayısını  az tutmadaki  amaç, birebir verilen özel İngilizce  dersi kalite ve kapasitesine ulaşmak içindir. Çünkü, bu şekilde, grup şekline verilen İngilizce derslerinde , dersi veren eğitici, her öğrenci ile ilgilenebilme imkanı bulur. Bu da kaliteyi sağlar ve yükseltir.

İNGİLİZCE DERSLERİ İÇİN NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • İngilizce   dersleri verilir isimli eğitimlerin ana merkezinde ki İngilizce   dersleri  verilir şeklinde düzenlenen programlarda,  hem mini gruplar hemde  birebir dersler için organize  edilen İngilizce dersleri  kapsamında hangi kategoride ders alınırsa alınsın, İngilizce   dersleri veren öğretmenler kesinlikle  ders verdikleri konuda uzmanlaşmış gerçekten o dersin hocasıdır.
  • Özellikle, İngilizce   dersleri verilir adını taşıyan özel etkinlikler gereği gerek mini gruplar herekse  birebir dersler için tertip edilen İngilizce dersleri  kapsamında İngilizce akademik sınavlara hazırlık dersi  alan ve bu tür programlara katılan aday öğrenciler için, sınavlarda yaşamsal öneme sahip ve başarıda kesinlikle  büyük oranda pay sahibi olan; bilinen İngilizce Akademik Kelimelerin sayısı, özel hazırlanmış alıştırmalarla arttırılır ve aday öğrencilerin bu konuda gelişmeleri ve kendilerini geliştirmeleri sağlanır.
  • İngilizce   dersleri verilir ismini taşıyan platformda sadece mini gruplar için değil aynı zamanda birebir dersler için düzenlenen  İngilizce dersleri  kapsamında İngilizce akademik sınavlara hazırlanan aday öğrencilere, yalın bir biçimde sadece İngilizce bilgileri verilmez, beraberinde, sınavda doğru  yanıtları bulmalarına ve daha hızlı yanıt vermelerine katkı sağlayan, ” akademik sınav teknikleri ve taktikleri  içeren İngilizce   dersleri verilir.
  • İngilizce   dersleri verilir isminde düzenlenmiş eğitim departmanında  bir taraftan mini gruplar diğer yandan  birebir dersler için uygulamaya konulan İngilizce dersleri  kapsamında her kategorinin İngilizce dersleri programında yer alan aday öğrencilere, diğer kurumlarda olduğu gibi öğrenciyi İngilizce ders aldığı için kuruma bağlayan ve istediği zaman dersi bırakmasına yasal olarak engel olan”  SENET ”  yapılmaz. Ödemeler, eğitim alan aday öğrencinin isteği ve olanakları çerçevesinde düzenlenir.


ÖNERİ

Hangi kategoride ders  alınırsa alınsın, birebir özel ders alınması, hem zamanın daha kısa olması ve zamandan tasarruf edilmesi açısından hemde daha etkin bir ders  sistemi olduğu için sonuca kesin ulaşılması açısından önerilir. Her ne kadar toplum içerisinde, özel ders almanın pahalı ve lüks olduğu düşünülse de, derslerin verilişinde   geçen zaman düşünülecek olursa, toplam sürede özel dersin daha kısa sürmesi nedeni ile ödenen meblağ aynıdır. Grup dersleri almakla , özel ders almak arasında bu nedenle fazla bir fark yoktur.


AKADEMİK İNGİLİZCE SINAVLARINA HAZIRLIKTA

VERİLEN EĞİTİM PROGRAMI

THE ENGLISH VERB TENSES ( İngilizce Zamanlar )
MODAL AND SIMILAR EXPRESSIONS ( Kipler ve Benzer İfadeler)
TEH PASSIVE ( Edilgen İfadeler)
IF AND WISH CLAUSES ( Şart ve İstek Cümleleri)
NOUN CLAUSES ( İsim Cümlelri )
REPORTED SPEECH ( Dolaylı Anlatım )
GERUNDS AND INFINITIVES
ADJECTIVES AND ADVERBS ( Sıfatlar ve Zarflar )
RELATIVE CLAUSES ( Sıfat Cümleleri )
NOUNS, PRONOUNS /  ARTICLES and QUANTIFIERS ( İsimler, Zamirler )
CONJUNCTION and  TRANSTIONS ( Bağlaçlar ve Geçiş İfadeleri )
PREPOSITIONS ( Edatlar)
PHRASAL VERBS