İngilizce Dersleri Yeşilköy Programı

İngilizce Dersleri Yeşilköy Özel Programı İçeriği 

1 –  İngilizce Dersleri Yeşilköy ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  )
2 –  İngilizce Dersleri Yeşilköy ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  )

1 –  İngilizce Dersleri Yeşilköy ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  ): İngilizce dersleri Yeşilköy eğitim merkezinde kurulan İngilizce Dersleri Yeşilköy şubelerindeki İngilizce Dersleri Yeşilköy platformunda eğitimi verilen ve  uygulanan İngilizce dersleri Yeşilköy öğretilerinde yılların birikimi ile özel İngilizce dersleri için özel olarak düzenlenen, içeriğinde İngilizce öğrenmeyi amaçlayan birinin yapması gerekenleri bir, bir anlatan, öğrenciye derslerine sıkı, sıkı sarılması için moral veren ve onu İngilizce  öğreneceğine inandıran ve öğrencinin her sıkıştığında yanında olan İngilizce Dersleri Yeşilköy programları eşliğinde ve desteğinde İngilizce dersleri Yeşilköy öğretilerinde İngilizce öğretilir.

2 –  İngilizce Dersleri Yeşilköy ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  ): İngilizce Dersleri Yeşilköy birimlerimizdeki İngilizce Dersleri Yeşilköy  departmanında özel olarak düzenlenen İngilizce dersleri Yeşilköy kapsamında 4 öğrenciden oluşturulan gruplara dahil olarak İngilizce öğrenme konusunda gerekli olan tüm unsurların, özelliklerin, ayrıntıların içinde bulunduğu ve en son sistemlerle donanmış çağın bu gerçeğini oluşturmak ve İngilizce  öğretmek amacı ile özel olarak toplu derslerde uygulanmak üzere hazırlanmış İngilizce dersleri Yeşilköy  programlarının  eşliğinde İngilizce öğrenir ve yaşamınıza renk, kalite ve gelir katabilirsiniz.

İngilizce Dersleri Yeşilköy

İngilizce Özel Dersler  ile
Eğitimde Kaliteyi ve Uzmanlığı Yaşayın

Eğitimde En Akıllı Seçim
İngilizce Akademik Eğitim


Y
eşilköy de yaşayan ve İngilizce öğrenmek isteyenlere tüm kapılarımızı açtık.

 

IELTS

IELTS –  ( Bireysel – Özel  IELTS Dersleri ) : Bireysel olarak uygulanan   ders  programlarına katılanlara, derslerin uygulandığı gün ve saatler konusunda öncelik verilir ve dersler  adayın istediği gün ve saatlerde gerçekleştirilir. Verilmesi gereken ders sayısı için  , adayın  seviyesinin belli olması gerekir bu nedenle adaylara seviye sınavı yapılır ve testten elde edilen sonuçla adayın istediği notun birleştirilmesi sonucu alınması gereken ders sayısı belli olur.

IELTS – ( 4 kişilik Gruplarla  IELTS Dersleri ) : Grup şeklindeki  ders uygulamalarında,   adayların denk seviyede olanları birleştirilerek homojen gruplar oluşturulur. Bu gruplarda eğitim alan adaylar grubu oluşturan öğrenci sayısı az olduğu için istedikleri gibi anlamadıkları yerleri sorma şansına sahip olur. Ayrıca,  grup dersleri olmasına rağmen bu dersler bireysel ders özelliğinde gerçekleşir çünkü , hocalar her adayla ayrı ayrı ilgilenebilir.

 

YDS

YDS –  ( Bireysel – Özel YDS  Dersleri ) : Yds programlarına bireysel ders almak için iştirak eden adaylara bir avantaj tanınır. Adaylar kendi yaşam koşullarını düşünerek, istedikleri gün ve saatlerde derslerini yapabilir. Almaları gereken ders sayısı ise yapılan seviye testinden ve sınavda almak istedikleri  puan belirlendikten sonra ayarlanır.

YDS  – ( 4 kişilik Gruplarla  YDS Dersleri ) : Yds programlarında uygulanan 4 kişilik  programlara katılan adaylardan aynı seviyede olanlardan gruplar oluşturulur . Bu homojen gruplarda, ders işleyen adaylar bir çok avantaja sahip olur. Örneğin, anlamadıkları yerleri sorma gibi bir fırsatları olur. Ayrıca,  hocalar gruptaki adaylarla bireysel olarak ilgilenebileceklerinden dersler bireysel yds  derslerine dönüşür.

KİMLERE İNGİLİZCE DERSLERİ VERİLİR

♦ Bilgisi sıfır olan ama birkaç kere denemesine rağmen  öğrenemeyenlere,
♦Belli bir seviyesi olan ve bu seviyede kalmak istemeyen ; seviyesini  türlü nedenlerle yükseltmek isteyenlere,
♦Özel yada devlet üniversitelerinin hazırlık sınıflarında okuyan ama derslerle  baş edemeyen hazırlık sınıfı öğrencilerine,
♦Üniversitelerin hazırlık sınıfındaki  eğitimden muaf olmak isteyenlere,
♦Üniversitede hazırlık sınıfını bitirmiş ve yıl sonunda yapılacak olan Proficiency Sınavına katılanlara,
♦Hazırlık sınıfından muafiyet kazanmak yada yurt dışındaki bir üniversitede master yada doktora yapmak için IELTS SINAVI na katılacaklara,
♦Üniversite bitirmiş yurt dışında master,doktora yapmak yada yabancı  bir üniversitede eğitim almak isteyenlere,
♦Üniversiteyi bitirmiş tus veya dus sınavına katılmak isteyen sağlık mensuplarına,
♦Üniversitelerde araştırma görevlisi olmak yada master yapmak için YDS sınavına girmek zorunda olanlara,

Lise mezunu olan ve üniversiteye yabancı dil  sınavı ile girmek isteyenlere LYS 5 sınavına hazırlık,verilen  sınav teknikleri ve sınav taktikleri ile sınavda NET YANIT sayısı 10 tane ile 15 arasında arttırılır.