İNGİLİZCE DERSLERİ YUVASI HAKKINDA BİLGİ  

İngilizce Dersleri Yuvası İle İlgili Açıklama

1 – İngilizce Dersleri Yuvası ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri Yuvası ( 4 Öğrenciden Kurulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce Dersleri Yuvası ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ):

İngilizce Dersleri Yuvası adında kurulan eğitim merkezimizde, birebir özel İngilizce Dersleri Yuvası eğitimi , almayı amaçlayan  öğrencilere her düzeyde İngilizce Dersleri verilir.

İngilizce Dersleri Yuvası eğitim merkezimizde uygulanan İngilizce Dersleri Yuvası programları öğrencilere özgü ve özel bir biçimde en etkili yanları ile tatbik edilir. Uygulanan özel İngilizce Dersleri Yuvası programları birebir İngilizce dersleri alan öğrenciler için en çağdaş yenilikleri içeren yöntemlerle hedefe yönelik bir tarzdadır.

Öğrenciyi hedefine ve amacına ulaştırmak İngilizce Dersleri Yuvasında çalışan ve eğitim veren İngilizce öğretmenlerinin birincil  ve tek amacıdır. İngilizce eğitmenlerimiz İngilizce Dersleri Yuvası programlarının öğrencilere uygulanması sürecinde her zaman öğrencilerin yanında ve onlara destek olmak için hazır bir vaziyettedir.

 

2 – İngilizce Dersleri Yuvası ( 4 Öğrenciden Kurulan Gruplarla İngilizce Dersleri ):

İngilizce Dersleri Yuvası adında kurulan eğitim merkezimizde, 4 öğrenciden kurulan gruplarda yer alarak İngilizce dersleri almayı isteyen ve amaçları   ve hedefleri İngilizce öğrenmek olan  öğrencilere her düzeyde İngilizce Dersleri verilir.

Toplu derslerde uygulanan İngilizce Dersleri Yuvasında hazırlanmış İngilizce Dersleri Yuvası  programları, 4 öğrenciye uygulanması için özel yöntemlerle düzenlenir.

Gruplardaki öğrenci sayısının limiti 4 dür. Bunun nedeni gruplardaki öğrenci sayısı ne kadar az olursa, eğitimin kalitesinin de o denli artmasından kaynaklanmaktadır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ 

  • İngilizce Dersleri Yuvası ana platformundaki İngilizce dersleri eğitim bölümleri aracılığı ile toplu yada birebir özel olarak verilen  İngilizce Dersleri Yuvası programına katılan öğrencilere onları iştirak ettikleri İngilizce  dersleri programına bağlı kılan ve ayrılmalarına engel olan ”  SENET ”  yapılmaz. Öğrenci, ödemelerini belli zaman aralıklarında yapabilir.
  • İngilizce Dersleri Yuvası temel birimlerinde İngilizce  dersleri için kurulan kampüslerdeki İngilizce dersleri sınıflarında , sadece toplu olarak değil aynı zamanda  birebir özel olarak verilen  İngilizce Dersleri Yuvası  sürecinde, öğrenci özellikle akademik kelimeler konusunda geliştirilir. Bu konuda ve alanda özel olarak hazırlanmış akademik kelimeleri kapsayan alıştırmalar İngilizce Dersleri Yuvası  programlarında öğrencilere verilir ve kendilerini geliştirmeleri için katkı sağlanır.
  • İngilizce Dersleri Yuvası seanslarındaki hazırlık dersleri eğitim etkinliklerinde, hem  toplu hemde  birebir özel olarak verilen İngilizce Dersleri Yuvası  programlarında, eğitim veren hocalar İngilizce Dersleri Yuvası öğretisi verdikleri konu ve alanın uzmanı olup yılların bilgi birikimi ile donanmış uzman eğitmenlerdir.
  • İngilizce Dersleri Yuvası kategorisindeki  İngilizce  dersleri etkinliklerinde İngilizce dersleri için organize edilmiş, toplu yada birebir özel olarak uygulama alanına sokulan İngilizce dersleri uygulamalarındaki İngilizce Dersleri Yuvası programlarının çalışma sürecinde, öğrencilere gerekli olan ve istedikleri bilgilerin  dışında, girecekleri sınavlarla ilgili ” İngilizce sınav çözüm teknikleri ve İngilizce taktikleri dersi de ” verilir.