İngilizce Dersleri Yuvası adında kurulan eğitim merkezimizdeki, İngilizce Dersleri Yuvası birimlerimizde hazırlanan İngilizce Dersleri Yuvası programları.

İNGİLİZCE DERSLERİ YUVASI HAKKINDA BİLGİ  

İngilizce Dersleri Yuvası İle İlgili Açıklama

1 – İngilizce Dersleri Yuvası ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri Yuvası ( 4 Öğrenciden Kurulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce Dersleri Yuvası ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ):

İngilizce Dersleri Yuvası adında kurulan eğitim merkezimizdeki, İngilizce Dersleri Yuvası birimlerimizde hazırlanan İngilizce Dersleri Yuvası programları ile birebir özel İngilizce Dersleri Yuvası eğitimi , almayı amaçlayan  öğrencilere İngilizce Dersleri Yuvasında her düzeyde İngilizce Dersleri verilir.

İngilizce Dersleri Yuvası eğitim merkezimizde uygulanan İngilizce Dersleri Yuvası programları öğrencilere özgü ve özel bir biçimde en etkili yanları ile İngilizce Dersleri Yuvasında tatbik edilir. İngilizce  Uygulanan özel İngilizce Dersleri Yuvası programları İngilizce Dersleri Yuvası adında kurulan eğitim merkezimizdeki, İngilizce Dersleri Yuvası birimlerimizde hazırlanan İngilizce Dersleri Yuvası programları il birebir İngilizce dersleri alan öğrenciler için İngilizce Dersleri Yuvası en çağdaş yenilikleri içeren yöntemlerle hedefe yönelik bir tarzdadır.

Öğrenciyi İngilizce Dersleri Yuvası adında kurulan eğitim merkezimizdeki, İngilizce Dersleri Yuvası birimlerimizde hazırlanan İngilizce Dersleri Yuvası programları ile hedefine ve amacına ulaştırmak İngilizce Dersleri Yuvasında çalışan ve eğitim veren İngilizce öğretmenlerinin birincil  ve tek amacıdır. İngilizce eğitmenlerimiz İngilizce Dersleri Yuvası programlarının öğrencilere İngilizce Dersleri Yuvası adında kurulan eğitim merkezimizdeki, İngilizce Dersleri Yuvası birimlerimizde hazırlanan İngilizce Dersleri Yuvası programları ile uygulanması sürecinde her zaman öğrencilerin yanında ve İngilizce Dersleri Yuvası adında kurulan İngilizce  eğitim merkezimizdeki, İngilizce Dersleri Yuvası birimlerimizde hazırlanan İngilizce Dersleri Yuvası programları il onlara destek olmak için hazır bir vaziyettedir.

2 – İngilizce Dersleri Yuvası ( 4 Öğrenciden Kurulan Gruplarla İngilizce Dersleri ):

İngilizce Dersleri Yuvası adında kurulan eğitim merkezimizde   İngilizce Dersleri Yuvası birimlerimizde hazırlanan İngilizce Dersleri Yuvası programları ile ,İngilizce Dersleri Yuvasında 4 öğrenciden kurulan İngilizce  gruplarında yer alarak İngilizce dersleri almayı isteyen ve amaçları   ve hedefleri İngilizce öğrenmek olan  öğrencilere İngilizce Dersleri Yuvasında her düzeyde İngilizce Dersleri verilir.

Toplu derslerde uygulanan İngilizce Dersleri Yuvasında hazırlanmış İngilizce Dersleri Yuvası  programları, 4 öğrenciye uygulanması için İngilizce Dersleri Yuvası adında kurulan eğitim merkezimizdeki, İngilizce Dersleri Yuvası birimlerimizde hazırlanan İngilizce Dersleri Yuvası programlarında özel yöntemlerle düzenlenir.

İngilizce Dersleri Yuvası adında kurulan eğitim merkezimizdeki, birebir özel İngilizce Dersleri Yuvası eğitiminde gruplardaki öğrenci sayısının limiti 4 dür. Bunun nedeni İngilizce Dersleri Yuvası adında kurulan eğitim merkezimizdeki, İngilizce Dersleri Yuvası birimlerimizde hazırlanan İngilizce Dersleri Yuvası programlarındaki gruplarda öğrenci sayısı ne kadar az olursa, İngilizce  eğitimin kalitesinin de o denli artmasından kaynaklanmaktadır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ 

  • İngilizce Dersleri Yuvası ana platformundaki İngilizce dersleri eğitim bölümleri aracılığı ile toplu yada birebir özel olarak verilen  İngilizce Dersleri Yuvası programına katılan öğrencilere onları iştirak ettikleri İngilizce  dersleri programına bağlı kılan ve ayrılmalarına engel olan ”  SENET ” İngilizce Dersleri Yuvası adında kurulan İngilizce  eğitim merkezimizdeki, birebir özel İngilizce Dersleri Yuvası eğitiminde yapılmaz. Öğrenci, ödemelerini belli zaman aralıklarında İngilizce Dersleri Yuvasında yapabilir.
  • İngilizce Dersleri Yuvası temel birimlerinde İngilizce  dersleri için kurulan kampüslerdeki İngilizce dersleri sınıflarında , sadece toplu olarak değil aynı zamanda  birebir özel olarak verilen  İngilizce Dersleri Yuvası  sürecinde, öğrenci özellikle İngilizce Dersleri Yuvasında akademik kelimeler konusunda geliştirilir. Bu konuda ve alanda İngilizce Dersleri Yuvası adında kurulan eğitim merkezimizdeki, İngilizce Dersleri Yuvası birimlerimizde hazırlanan İngilizce Dersleri Yuvası programları ile özel olarak hazırlanmış akademik kelimeleri kapsayan alıştırmalar İngilizce Dersleri Yuvası  programlarında öğrencilere verilir ve kendilerini geliştirmeleri için katkı sağlanır.
  • İngilizce Dersleri Yuvası seanslarındaki hazırlık dersleri eğitim etkinliklerinde, hem  toplu hemde  birebir özel olarak verilen İngilizce Dersleri Yuvası  programlarında, eğitim veren hocalar İngilizce Dersleri Yuvası öğretisi verdikleri konu ve alanın uzmanı olup yılların bilgi birikimi ile donanmış uzman eğitmenlerdir.
  • İngilizce Dersleri Yuvası kategorisindeki  İngilizce  dersleri etkinliklerinde İngilizce dersleri için organize edilmiş, toplu yada birebir özel olarak uygulama alanına sokulan İngilizce dersleri uygulamalarındaki İngilizce Dersleri Yuvası programlarının çalışma sürecinde, öğrencilere gerekli olan ve istedikleri bilgilerin  dışında, girecekleri sınavlarla ilgili ” İngilizce sınav çözüm teknikleri ve İngilizce taktikleri dersi de ” İngilizce Dersleri Yuvası adında kurulan eğitim merkezimizdeki, İngilizce Dersleri Yuvası birimlerimizde hazırlanan İngilizce Dersleri Yuvası programlarında verilir.