İngilizce Dersleri Zamanı isimli programlarla Her seviyede İngilizce dersleri verilir. YDS, YÖKDİL, IELTS GİBİ AKADEMİK SINAVLARA hazırlık dahil.

İngilizce Dersleri Zamanı Programı

İngilizce Dersleri Zamanı Programının Ayrıntıları

1 – İngilizce Dersleri Zamanı ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri Zamanı ( 4 öğrenciden oluşturulan gruplarla İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce Dersleri Zamanı ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ): İngilizce Dersleri Zamanı isimli eğitim merkezimizde özel olarak birebir ders almak isteyen  öğrenciler için hazırladığımız ve organize ettiğimiz İngilizce Dersleri Zamanı adındaki öğrenci odaklı en çağdaş programlarla IELTS, YDS, YÖKDİL, YKS DİL, TOEFL, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA, İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFI TAKVİYE gibi akademik seviyede ve hiç bilmeyenlere yada seviyesi olup yükseltmek isteyenlere İngilizce dersi verilir.

İngilizce Dersleri Zamanı isimli eğitim merkezimizde hazırlanan ve uygulamaya konan İngilizce Dersleri Zamanı adındaki bu programlar tümüyle birebir özel ders alan  öğrencinin  İngilizce bilgisi  ile bire bir uyumlu ve sadece ders alan öğrenciye özgü ve özeldir.

2 – İngilizce Dersleri Zamanı ( 4 öğrenciden oluşturulan gruplarla İngilizce Dersleri ):İngilizce Dersleri Zamanı isimli  ünitelerimizde 4 kişiden oluşturulan gruplara dahil olarak İngilizce Dersleri Zamanı programında toplu  ders almayı arzu eden   öğrenciler için tertip ettiğimiz  ve uyguladığımız organize ettiğimiz İngilizce Dersleri Zamanı adındaki sadece öğrenciyi hedefine koyan  en modern programlarla IELTS, YDS, YÖKDİL, YKS DİL, TOEFL, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA, İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFI TAKVİYE gibi akademik seviyede ve hiç bilmeyenlere yada seviyesi olup yükseltmek isteyenlere İngilizce ders verilir.

İngilizce Dersleri Zamanı isimli temel eğitim birimlerimizde özel olarak 4 öğrenciden kurulu gruplara toplu dersler vermek amacı ile organize edilen ve öğrencilere tatbik edilen programlar, içeriğinde bulunan bilgi ve yöntemler dolayısı ile eğitim sürecinde  öğrencilerde birebir ders alırmış duygusu yaratır. İngilizce Dersleri Zamanı isimli eğitim programlarının taşıdığı bu özellik nedeni ile toplu ders alan öğrenci bundan olumlu olarak etkilenir ve sonuçlar bireysel özel İngilizce Dersleri Zamanı programlarının uygulanmasından elde edilen sonuçlara çok yakın olur.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMENİZ GEREK

  • Biz İngilizce Dersleri Zamanı adındaki  temel eğitim ünitelerimizde İngilizce Dersleri Zamanı programlarında yer alan  öğrencilere ister birebir özel isterse gruba katılarak toplu ders alsın , onlara ”  SENET ” yapmayız.
  • Eğitim merkezimizdeki İngilizce Dersleri Zamanı programlarının aday öğrenciye uygulama aşamasında onları kelime haznelerinin gelişmesi ve bildikleri kelime sayısının artması için destek oluruz. Özellikle akademik sınavlara girecek olan  öğrenciler için yaşamsal bir değeri olan bu konuda yardım ederiz.
  • Akademik sınavlara girecek olan  öğrencilere sınava hazırlık sürecinde girecekleri sınavın hem geneli hemde ” sınav çözüm teknikleri ” ile özeli hakkında gerekli olan bilgileri İngilizce Dersleri Zamanı programlarında veririz.