İngilizce Dersleri Zümreleri Hakkında Bilgiler

 İngilizce Dersleri Zümrelerinin  İçeriği

1 – İngilizce Dersleri Zümreleri ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Dersleri Zümreleri ( 4 Öğrenci ile  İngilizce Özel Ders )

1 – İngilizce Dersleri Zümreleri ( Birebir İngilizce Özel Ders ) :İngilizce Dersleri Zümreleri adı altında ana merkezimizde kurduğumuz İngilizce Dersleri  Zümreleri isimli departmanlarda öğrencilere, hiç bilmeyenlere temelden başlayarak, en yüksek seviyedeki ( IELTS, TOEFL IBT, YDS, YÖKDİL, PROFICIENCY ) gibi akademik İngilizce sınavlarına hazırlığa kadar bire bir özel İngilizce dersleri verilir.

İngilizce Dersleri Zümreleri adı altında temel birimlerimizde  tesis edilen  İngilizce Dersleri  Zümreleri isimli İngilizce eğitim bölümlerinde bire bir özel ders almayı isteyen aday öğrencilere uygulanan İngilizce programları tamamen öğrenciye özgü ve özeldir. Bu programlar kişiye özel olduğu için uygulama sona erdiğinde aday öğrenci istediği hedefe kısa biz zamanda ulaşmış olur.

2 – İngilizce Dersleri Zümreleri ( 4 Öğrenci ile  İngilizce Özel Ders ) : İngilizce Dersleri Zümreleri adı altında temel birimlerimizde tesis ettiğimiz İngilizce Dersleri  Zümreleri isimli platformda  derse katılanlara, daha önce İngilizce ile hiç bir ilgisi olmayanlara  temelden itibaren , uluslar arası  ( IELTS, TOEFL IBT, YDS, YÖKDİL, PROFICIENCY ) gibi akademik İngilizce sınavları için  en fazla 4 kişiden oluşturulan gruplara İngilizce dersleri verilir.

İngilizce Dersleri Zümreleri ismi verilen bu tür öğretilerin yer aldığı   ana ünitelerdeki   İngilizce Dersleri  Zümreleri isimli sınıflarda  derse katılanlara  toplu dersler için hazırlanan programlar uygulanmaya başladığında, öğrenciler dersler esnasında kendilerini bire bir özel ders alırmış gibi sanır. Bu duygu tamamen tatbik edilen programların içerdiği eğitim kaynakları, yöntemleri ve sistemlerinden ötürüdür. Bu özellikleri taşıyan ve İngilizce Dersleri Zümreleri isimli merkezde özenle hazırlanan  öğretilerin  öğrencide yarattığı bu olumlu etkiler sınav sonuçlarına da yansır ve iyi sonuçlar elde edilir.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Biz bu ülkede bu tür dersler alan öğrencilere uygulanan ”  SENET ” imzalatma olayına karşıyız. Öğrenci ister özel ister toplu ders alsın senet imzalamaz. Hatta, bizimle anlaşarak ödemelerini takside bile bağlayabilir.
  • Genel İngilizce dersi alan öğrencilerin dışında akademik sınavlara hazırlanmak amacı ile IELTS, TOEFL IBT, YDS, YÖKDİL, PROFICIENCY  dersi alan aday öğrencilere bu  sınavların tümü hakkında genel bilgilerin beraberinde sınavda sorulan soruların çözüm teknikleri ile ilgili bilgi ve ayrıntılar da verilir.
  • Ülkemizde çoğu öğrencinin önem vermediği kelime haznesi konusunda da gerekli destekler aday öğrencilere sağlanır. Özellikle, akademik sınavlarda hedefe giden yol kelime bilgisinden geçer. Bunu tedarik etmek için hazırlanan akademik kelimelerle ilgili özel çalışmalar öğrencilere verilir. Bu çalışmaları tam anlamı ile yapan öğrencinin akademik kelime haznesi gelişir ve sınavda başarılı olma ihtimali yükselir.