İngilizce Dersleri Zümreleri adı altında ana merkezimizde kurduğumuz İngilizce Dersleri  Zümreleri isimli departmanlarda öğrencilere, hiç bilmeyenlere İngilizce Dersleri Zümrelerinde verilen ve uygulanan İngilizce Dersleri Zümreleri programlarında İngilizce öğretilir.

İNGİLİZCE DERSLERİ ZÜMRELERİ HAKKINDA BİLGİLER 

 İngilizce Dersleri Zümrelerinin  İçeriği

1 – İngilizce Dersleri Zümreleri ( Birebir İngilizce Özel Ders )
2 – İngilizce Dersleri Zümreleri ( 4 Öğrenci ile  İngilizce Özel Ders )

İngilizce Dersleri Zümrelerinde verilen ve uygulanan İngilizce Dersleri Zümreleri programlarında her türlü İngilizce seviyesindeki eğitim süresi İngilizce Dersleri Zümrelerinde kısalır.

1 – İngilizce Dersleri Zümreleri ( Birebir İngilizce Özel Ders ) :

İngilizce Dersleri Zümreleri adı altında ana merkezimizde kurduğumuz İngilizce Dersleri  Zümreleri isimli departmanlarda öğrencilere, hiç bilmeyenlere İngilizce Dersleri Zümrelerinde verilen ve uygulanan İngilizce Dersleri Zümreleri programlarında temelden başlayarak, en yüksek seviyedeki ( IELTS, TOEFL IBT, YDS, YÖKDİL, PROFICIENCY ) gibi akademik İngilizce sınavlarına hazırlığa kadarİngilizce Dersleri Zümrelerinde  bire bir özel İngilizce dersleri verilir.

İngilizce Dersleri Zümreleri adı altında temel birimlerimizde  tesis edilen  İngilizce Dersleri  Zümreleri isimli İngilizce eğitim bölümlerinde bire bir İngilizce özel ders almayı isteyen aday öğrencilere uygulanan    İngilizce Dersleri Zümreleri programları tamamen öğrenciye özgü ve özeldir. Bu İngilizce Dersleri Zümreleri programlar kişiye özel olduğu için İngilizce Dersleri Zümreleri adı altında ana merkezimizde kurduğumuz İngilizce Dersleri  Zümreleri isimli departmanlarda  İngilizce Dersleri Zümrelerinde uygulama sona erdiğinde aday öğrenci İngilizce Dersleri Zümreleri adı altında ana merkezimizde kurduğumuz İngilizce Dersleri  Zümreleri isimli departmanlarda istediği İngilizce hedefine kısa biz zamanda İngilizce Dersleri Zümrelerinde ulaşmış olur.

2 – İngilizce Dersleri Zümreleri ( 4 Öğrenci ile  İngilizce Özel Ders ) :

İngilizce Dersleri Zümreleri adı altında İngilizce Dersleri Zümrelerindeki temel birimlerimizde tesis ettiğimiz İngilizce Dersleri  Zümreleri isimli platformda  derse katılanlara, daha önce İngilizce ile hiç bir ilgisi olmayanlara  temelden itibaren , uluslar arası  ( IELTS, TOEFL IBT, YDS, YÖKDİL, PROFICIENCY ) gibi akademik İngilizce sınavları için  İngilizce Dersleri Zümrelerinde en fazla 4 kişiden oluşturulan gruplara İngilizce dersleri verilir.

İngilizce Dersleri Zümreleri ismi verilen bu tür öğretilerin yer aldığı   ana ünitelerdeki   İngilizce Dersleri  Zümreleri isimli sınıflarda  İngilizce Dersleri Zümreleri dersine katılanlara  toplu dersler için hazırlanan İngilizce Dersleri Zümreleri programları uygulanmaya başladığında, öğrenciler İngilizce Dersleri Zümrelerinde dersler esnasında kendilerini bire bir özel  İngilizce Dersleri Zümrelerinde ders alırmış gibi sanır. Bu duygu tamamen tatbik edilen İngilizce Dersleri Zümreleri programlarının  İngilizce Dersleri Zümreleri adı altında ana merkezimizde kurduğumuz İngilizce Dersleri  Zümreleri isimli departmanlarda içerdiği eğitim kaynakları, yöntemleri ve sistemlerinden ötürüdür. İngilizce Dersleri Zümreleri adı altında ana merkezimizde kurduğumuz İngilizce Dersleri  Zümreleri isimli departmanlarda bu özellikleri taşıyan ve İngilizce Dersleri Zümreleri isimli merkezde özenle hazırlanan  öğretilerin  öğrencide İngilizce Dersleri Zümrelerinde yarattığı bu olumlu etkiler sınav sonuçlarına da yansır ve iyi sonuçlar elde edilir.

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • Biz bu ülkede bu tür dersler alan öğrencilere uygulanan ”  SENET ” imzalatma olayına karşıyız. Öğrenci ister özel ister toplu ders alsın İngilizce Dersleri Zümreleri adı altında ana merkezimizde kurduğumuz İngilizce Dersleri  Zümreleri isimli departmanlarda senet imzalamaz. Hatta, bizimle anlaşarak ödemelerini İngilizce Dersleri Zümreleri adı altında ana merkezimizde kurduğumuz İngilizce Dersleri  Zümreleri isimli departmanlarda takside bile bağlayabilir.
  • Genel İngilizce dersi alan öğrencilerin dışında akademik sınavlara hazırlanmak amacı ile IELTS, TOEFL IBT, YDS, YÖKDİL, PROFICIENCY  dersi alan aday öğrencilere bu  sınavların tümü hakkında genel bilgilerin beraberinde sınavda sorulan soruların çözüm teknikleri ile ilgili İngilizce Dersleri Zümreleri adı altında ana merkezimizde kurduğumuz İngilizce Dersleri  Zümreleri isimli departmanlarda bilgi ve ayrıntılar da verilir.
  • Ülkemizde çoğu öğrencinin önem vermediği kelime haznesi konusunda da İngilizce Dersleri Zümrelerinde gerekli destekler aday öğrencilere İngilizce Dersleri Zümrelerinde sağlanır. Özellikle, akademik sınavlarda hedefe giden yol kelime bilgisinden geçer. Bunu tedarik etmek için İngilizce Dersleri Zümrelerinde hazırlanan akademik kelimelerle ilgili özel çalışmalar  İngilizce Dersleri Zümrelerinde öğrencilere verilir. Bu çalışmaları İngilizce Dersleri Zümreleri adı altında ana merkezimizde kurduğumuz İngilizce Dersleri  Zümreleri isimli departmanlarda tam anlamı ile yapan öğrencinin İngilizce Dersleri Zümrelerinde akademik kelime haznesi gelişir ve sınavda başarılı olma ihtimali yükselir.