İngilizce derslerim programları

İngilizce derslerim programları İçeriği

1 – İngilizce  Derslerim ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Derslerim  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

 İngilizce derslerim isimli eğitim merkezimizdeki İngilizce derslerim adını verdiğimiz özel İngilizce derslerim programlarından öğrencilerin, işverenlerin ve eğitim kurumlarının öğrencilerimiz tarafından elde edilen dil seviyelerine ait   bilgisinden yararlanabileceğine kesin inanıyoruz. Bu nedenle, tüm sınıflarımız, İngilizce derslerim programlarında verilen bilgiler açısından uluslararası kabul görmüş bir dil ölçüm yeterliliği sistemi olan Avrupa Dil Ortaklığı Avrupa Ortak Başvuru Metni (CEFR) ve Avrupa’daki Dil Testleri Birliği (ALTE) çerçevelerine yakından bağlıdır .

Başlangıç ​​seviyesinden (A1 öncesi CEFR seviyesi) ve yeterlilik seviyesine (CEFR seviye C2) kadar tüm seviyeler için  İngilizce derslerim isimli eğitim merkezimizde mükemmel bir İngilizce derslerim programlarına  sahibiz. Her hafta kaç saat çalışacağınızı seçebilir, böylece çalışmalarınızı diğer taahhütlerinize göre ayarlayabilirsiniz. İngilizce derslerim programları tüm bütçelere uyacak şekilde tasarlanmıştır.

 İngilizce derslerim isimli eğitim merkezimizdeki İngilizce derslerim programının uygulandığı sınıflarımız çeşitli milletlerden ve yaşlardan oluşan bir karışımdan oluşur ve öğretmenlerin yaklaşımı bunu yansıtır ve herkese katılması için eşit bir şans sağlar. Öğretmenler, öğrencinin özerkliğini teşvik etmek için ikili ve grup çalışmasını kullanacak, böylece dili öğrenmek  için her fırsatı kullanabileceksiniz.

Tüm  İngilizce derslerim programları size yardımcı olacaktır:

  • farklı durumlarda etkin ve uygun şekilde iletişim kurabilir
  • Farklı durumlarda fikirlerinizi ve görüşlerinizi net ve doğru bir şekilde ifade edin
  • farklı durumlarda ve kayıtlarda okuduğunu veya duyduğunu anlayın
  • Çeşitli stil, durum ve kayıtlarda doğru ve doğal konuşun ve yazın

İngilizce derslerim eğitim merkezindeki temel birimlerimiz bunu yapmanıza yardımcı olmak için, İngilizce derslerim programları  dilin tüm yönlerine odaklanmaktadır:

  • yapı – Dilbilgisi ve kelimeleri doğal olarak uygun durumlarda nasıl kullanacağınızı, farklı yapıların fonksiyonlarına ve bağlamlarına odaklanmayı öğreneceksiniz.
  • beceriler – becerilerinizi geliştirmek için çok çeşitli okuma ve dinleme metinleri kullanılır ve yeterlilik ve güveninizi geliştirmek için otantik durumlarda yazıp konuşursunuz

 İngilizce derslerim isimli eğitim merkezimizdeki İngilizce derslerim öğretileri düzenli ilerleme testlerini içerir, böylece ne kadar iyi çalıştığınızı görebilir ve üzerinde çalışmanız gereken alanları belirleyebilirsiniz. Öğrencileri dış İngilizce sınavlarına almaya teşvik ediyoruz, böylece işverenlere ve akademik kurumlara İngilizce’de neler yapabileceğinizi gösterebilirsiniz.

Genel İngilizce Dersleri

İngilizce Akademik Eğitim’de,  İngilizce derslerim isimli eğitim merkezimizdeki İngilizce derslerim programlarında öğrencilerin öğrenmeye devam ettikleri ve hızlı öğrendikleri duygularına büyük önem veriyoruz. Bu nedenle, genel İngilizce derslerim programlarımız  her öğrenciye özel bir yerleştirme sınavı, konuşma ve yazma çalışmaları ile sürekli değerlendirme, resmi haftalık testler ve aylık dersler alarak sürekli değerlendirme yaparak sistematik bir yapı izlemektedir.

Başka sorunuz varsa, lütfen bize e-posta gönderin.