İngilizce derslerim isimli eğitim merkezimizdeki İngilizce derslerim adını verdiğimiz özel İngilizce derslerim programları.

İNGİLİZCE DERSLERİM PROGRAMLARI 

İngilizce derslerim programları İçeriği

1 – İngilizce  Derslerim ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Derslerim  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

 İngilizce derslerim isimli eğitim merkezimizdeki İngilizce derslerim adını verdiğimiz özel İngilizce derslerim programlarından öğrencilerin, işverenlerin ve İngilizce eğitim kurumlarının öğrencilerimiz tarafından elde edilen dil seviyelerine ait   bilgisinden İngilizce derslerimde yararlanabileceğine kesin inanıyoruz. Bu nedenle,  İngilizce derslerim isimli eğitim merkezimizdeki İngilizce derslerim adını verdiğimiz özel İngilizce derslerim programlarındaki tüm sınıflarımız, İngilizce derslerim programlarında verilen İngilizce bilgiler açısından uluslararası kabul görmüş bir dil ölçüm yeterliliği sistemi olan Avrupa Dil Ortaklığı Avrupa Ortak Başvuru Metni (CEFR) ve Avrupa’daki Dil Testleri Birliği (ALTE) çerçevelerine yakından bağlıdır .

Başlangıç ​​seviyesinden (A1 öncesi CEFR seviyesi) ve yeterlilik seviyesine (CEFR seviye C2) kadar tüm seviyeler için  İngilizce derslerim isimli eğitim merkezimizde mükemmel bir İngilizce derslerim programlarına  sahibiz. Her hafta kaç saat çalışacağınızı  İngilizce derslerim isimli eğitim merkezimizdeki İngilizce derslerim adını verdiğimiz özel İngilizce derslerim programlarında seçebilir, böylece  Bireysel İngilizce derslerim ile çalışmalarınızı diğer taahhütlerinize göre ayarlayabilirsiniz. İngilizce derslerim programları tüm bütçelere uyacak şekilde tasarlanmıştır.

 İngilizce derslerim isimli eğitim merkezimizdeki İngilizce derslerim programının uygulandığı İngilizce  derslerim sınıflarımız çeşitli milletlerden ve yaşlardan oluşan bir karışımdan oluşur ve öğretmenlerin yaklaşımı bunu yansıtır ve  İngilizce derslerim isimli eğitim merkezimizdeki İngilizce derslerim adını verdiğimiz özel İngilizce derslerim programlarında herkese katılması için eşit bir şans sağlar. İngilizce Öğretmenler, öğrencinin özerkliğini teşvik etmek için ikili ve grup çalışmasını kullanacak, Esas İngilizce derslerim isimli eğitim merkezimizdeki İngilizce derslerim adını verdiğimiz özel İngilizce derslerim programlarında böylece dili öğrenmek  için İngilizce derslerimde her fırsatı kullanabileceksiniz.

Tüm  İngilizce derslerim programları size yardımcı olacaktır:

  • Birebir İngilizce derslerim ile farklı durumlarda etkin ve uygun şekilde iletişim kurabilir
  • Farklı durumlarda fikirlerinizi ve görüşlerinizi net ve doğru bir şekilde ifade edin
  • farklı durumlarda ve kayıtlarda okuduğunu veya duyduğunu anlayın
  • Çeşitli stil, durum ve kayıtlarda doğru ve doğal konuşun ve yazın

İngilizce derslerim eğitim merkezindeki temel birimlerimiz bunu yapmanıza yardımcı olmak için,Kurumsal İngilizce derslerim isimli eğitim merkezimizde İngilizce derslerim programları  dilin tüm yönlerine odaklanmaktadır:

  • yapı – Dilbilgisi ve kelimeleri doğal olarak uygun durumlarda nasıl kullanacağınızı, farklı yapıların fonksiyonlarına ve bağlamlarına odaklanmayı İngilizce Dilbilgisi derslerimde öğreneceksiniz.
  • beceriler – İngilizce eğitim merkezimizde  İngilizce derslerim programında becerilerinizi geliştirmek için çok çeşitli okuma ve dinleme metinleri kullanılır ve yeterlilik ve güveninizi geliştirmek için  Yazma ve Okuma İngilizce derslerim ile otantik durumlarda yazıp konuşursunuz

Temel İngilizce derslerim isimli eğitim merkezimizdeki İngilizce derslerim öğretileri düzenli ilerleme testlerini içerir, böylece ne kadar iyi çalıştığınızı görebilir ve Alan İngilizce Derslerimde üzerinde çalışmanız gereken alanları belirleyebilirsiniz. Öğrencileri  Ana İngilizce derslerim isimli eğitim merkezimizdeki Seviye Yükselten İngilizce derslerim adını verdiğimiz özel İngilizce derslerim programlarında dış İngilizce sınavlarına almaya teşvik ediyoruz, böylece işverenlere ve akademik kurumlara İngilizce‘de neler yapabileceğinizi gösterebilirsiniz.

Genel İngilizce Dersleri

İngilizce Akademik Eğitim’de,  Kurumsal İngilizce derslerim isimli eğitim merkezimizdeki İngilizce derslerim programlarında öğrencilerin öğrenmeye devam ettikleri ve hızlı öğrendikleri duygularına büyük önem veriyoruz. Bu nedenle, genel İngilizce derslerim programlarımız  her öğrenciye  Birebir İngilizce derslerim ile özel bir yerleştirme sınavı, konuşma ve yazma çalışmaları ile Genel İngilizce  derslerimde sürekli değerlendirme, resmi haftalık testler ve aylık Günlük İngilizce derslerim alarak sürekli değerlendirme yaparak sistematik bir yapı izlemektedir.

Başka sorunuz varsa, lütfen bize e-posta gönderin.