İngilizce Derslerimiz programları ile her seviyede İngilizce dersleri

İngilizce Derslerimiz Hakkında Bilgi

İngilizce Derslerimiz İle İlgili İçerik

1 – İngilizce Derslerimiz ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Derslerimiz ( 4 Öğrenciden Kurulmuş Gruplarla İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce Derslerimiz ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ): İngilizce Derslerimiz isimli ana merkezimizdeki  İngilizce Derslerimiz  diye adlandırılan  programlar ile  İngilizcesi hiç olmayanlardan  başlayarak en üst seviyede İngilizce öğrenmek isteyen  ve akademik seviyedeki IELTS, TOEFL IBT, YÖKDİL, YDS gibi sınavlara hazırlanmak amacı taşıyan   öğrencilere kadar uzanan bir çizgide  İngilizce dersleri verilir.

İngilizce Derslerimiz  isimli organizasyonlar, İngilizce Derslerimiz  isimli ana birimlerimizde  birebir özel İngilizce dersleri şeklinde uygulanır. Bu etkinliklerde katılımcılara sadece İngilizce ile ilgili eğitimler verilmez aynı zamanda akademik sınavlara katılmak  isteyen öğrencilere, bulunmak istedikleri sınavda sorulan soruların tüm çözüm teknikleri hakkında da eğitim verilir.

İngilizce Derslerimiz isimli bu özel düzenlemeler, öğrencilere onların mümkün olduğu kadar  çok yararlanması ve  onlara lazım olan  tüm bilgileri elde edebilmesi  için bütün özellikleri içeren  en etkin bölümleri  ile uygulanır. Bu çeşit bir eğitimin başarılı olmasında   tabii ki İngilizce Derslerimiz programlarını öğrencilere tatbik eden tecrübeli ve işinin uzmanı olan eğitmenlerin de   büyük rolleri olur.

2 – İngilizce Derslerimiz ( 4 Öğrenciden Kurulmuş Gruplarla İngilizce Dersleri ) : İngilizce Derslerimiz adı altında yapılan etkinliklerdeki   İngilizce Derslerimiz  isimli programlar ile  İngilizcesi sıfır olan yani hiç  İngilizce bilmeyen öğrencilerden  başlayarak en üst düzeyde İngilizce öğrenmek  ve akademik  seviyedeki IELTS, TOEFL IBT, YÖKDİL, YDS, PROFICIENCY gibi sınavlara toplu halde hazırlanmayı amaçlayan  katılımcılara kadar uzanan bir yolda İngilizce dersleri verilir.

İngilizce Derslerimiz  isimli seminerler İngilizce Derslerimiz  adındaki bölümlerimizde  4 öğrenciden kurulan  gruplara  özel İngilizce dersleri şeklinde uygulanır.  Bu grupları kurarken grubu oluşturacak olan  öğrencilerin İngilizce seviyesi  bizim açımızdan oldukça önemlidir. Elden geldiğince,  bilgi açısından bir birine denk yada en azından çok yakın olan  öğrencilerden   bir  bir grup oluşturulmaya çalışılır.

İngilizce Derslerimiz programları 4 kişilik toplu bir halde ders alan öğrencilere, onların  olabildiğince çok yararlanması için tüm özellikleri içeren  en güçlü yanları ile uygulanır. İngilizce Derslerimiz programları toplu gruplara ders vermek amacı ile yazıldığı için  bu eğitimlere özgü bir tarzda yazılarak toplu ders alan öğrencilerin başarılı olmaları açısından her türlü donanıma sahiptir.

NEDEN BİZİ SEÇMEK ZORUNDASINIZ

İngilizce Derslerimiz isimli programlara giren, gerek birebir özel ders gerekse toplu ders alan öğrencilere diğer tüm kurumlarda yapılan ve öğrenciye imzalatılan ” SENET ” imzalatma uygulaması bizde yoktur.

Yine İngilizce Derslerimiz  programlarında bulunan, gerek birebir özel gerekse toplu ders almak isteyenlere, ülkemizde başka yerlerde verilen İngilizce derslerinde oldukça çok bir şekilde ihmal edilen ve önem verilmeyen kelime haznesi konusunda, bizler çok ısrarlı bir biçimde öğrencinin üzerine gideriz.