İNGİLİZCE DERSLERİMİZ HAKKINDA

İngilizce Derslerimiz Hakkında Bilgi

1 – İngilizce Derslerimiz ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Derslerimiz ( 4 Öğrenci ile Özel İngilizce Dersleri )

1 — İngilizce Derslerimiz ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ): İngilizce Dersleri miz ismi altında yapılan etkinlikler sırasında İngilizce Derslerimiz   isimli merkezlerde ki İngilizce Derslerimiz adı altında kurulan departmanlarda verilen   İngilizce Derslerimiz programlarında öğrenciler,
sıfırdan başlayarak YDS, IELTS, YÖKDİL, YKS DİL, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA gibi akademik sınavlara hazırlığa kadar her seviyede İngilizce dersleri alabilir. İngilizce Derslerimizde her öğrenci için özel olarak bizim tarafımızdan hazırlanan bir İngilizce Derslerimiz programı vardır.

İngilizce Derslerimiz ismi ile hazırlanan organizasyonlarda tesis edilen ve öğrencilere hizmet veren İngilizce Derslerimiz  denilen ana kampüslerdeki İngilizce Derslerimiz   departmanlarında ve İngilizce Derslerimiz seminerlerinde, öğrencilere birebir uygulanan İngilizce Derslerimiz isimli hazırlanmış programlar kesinlikle öğrenciye özgü, özel ve kişiseldir. İngilizce Derslerimiz olarak hazırlanan ve uygulanan programların sona ermesi ile öğrenci ders aldığı alanda yerini almaya hazırdır. Çünkü, İngilizce Derslerimiz  programları uygulama anında öğrenciyi en etkileyen ve eksiklerini tamamlayan yönleri ile uygulanır.

İngilizce Derslerimiz  ana birimlerinde yer verilen İngilizce Derslerimiz platformundaki  İngilizce Derslerimiz etkinlikleri kapsamında, öğrencilere  birebir uygulanan İngilizce Derslerimizde hazırlanmış programlar kesinlikle öğrenciye özgü, özel ve kişiseldir. Bu programlar öğrencilere tüm incelik ve özellikleri ile etkin bir tarzda uygulanır. Uygulanan İngilizce Derslerimiz programlarının kaç dersten oluşturulması gerektiği, öğrencinin İngilizce öğrenmedeki amacına, akademik seviyede bir sınava katılacaksa hangi sınava katılacağına vede içinde bulunduğu İngilizce seviyesine göre belirlenir.

2 – İngilizce Derslerimiz ( 4 Öğrenci ile  Özel İngilizce Dersleri ):İngilizce Derslerimiz adı altında hizmet veren İngilizce Derslerimiz   birimlerimizdeki İngilizce Derslerimiz panellerinde öğrenciler, hiç İNGİLİZCE bilmeyenden başlayarak YDS, IELTS, YÖKDİL, YKS DİL, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA gibi akademik sınavlara hazırlığa kara her seviyede 4 öğrenciden oluşmuş gruplara İngilizce Derslerimiz biriminde katılarak İngilizce dersleri alabilir.

İngilizce Derslerimiz  ismi ile faaliyet gösteren İngilizce Derslerimiz  adındaki  ünitelerimizde  İngilizce Derslerimiz öğretilerinde, 4 öğrenciden oluşturulan gruplara birebir özel ders kalitesi ve niteliğinde program uygulanır. 4 öğrenciden oluşturulan gruplara tatbik edilen İngilizce Derslerimiz seminerleri, öğrencinin amacına uygun bir biçimde ve tarzda düzenlenir.

İngilizce Derslerimiz bölümlerimizde tesis edilen ve İngilizce Derslerimiz  için yapılan ve uygulanan programlarda  İngilizce Derslerimiz öğretimlerinde, öğrencilere birebir özel İngilizce dersi karakterini taşıyan  İngilizce Derslerimizde organize edilmiş, gruplar için özel hazırlanmış İngilizce Derslerimiz  programları aracılığı ile   dersler alır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

  • İngilizce Derslerimiz platformundaki İngilizce Derslerimiz seanslarında düzenlenen İngilizce Derslerimiz  panellerinde, hem birebir hemde toplu ders alan öğrencilere  SENET  yapılmaz. Senet imzalamak bizim  eğitimlerimizde geçerli değildir.