İngilizce Derslerin adını verdiğimiz merkezimizdeki İngilizce Derslerin departmanlarında birebir İngilizce özel ders almak isteyen tüm öğrencilere İngilizce Derslerinde sıfırdan başlar.

İNGİLİZCE DERSLERİN PROGRAMI  

İngilizce Derslerin Programı İçeriği

1 – İngilizce Derslerin ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Derslerin ( 4 Öğrenci ile Özel İngilizce Dersleri )r.

1 – İngilizce Derslerin ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ) :

İngilizce Derslerin adını verdiğimiz merkezimizdeki İngilizce Derslerin departmanlarında birebir İngilizce özel ders almak isteyen tüm öğrencilere İngilizce Derslerinde sıfırdan başlayarak akademik seviyedeki İngilizce sınavlarına kadar her seviyede İngilizce dersleri özel yöntemler ile hazırlanmış İngilizce Derslerin programları eşliğinde verilir.

2 – İngilizce Derslerin ( 4 Öğrenci ile Özel İngilizce Dersleri ) :

Denizli İngilizce Derslerin adını verdiğimiz merkezimizdeki İngilizce Derslerin isimli eğitim platformunda  4 kişiden oluşturulan gruplara katılarak birebir özel İngilizce dersleri kalitesi ve özelliklerinde İngilizce Derslerin öğretisi  almak isteyen tüm öğrencilere Denizli İngilizce Derslerin adını verdiğimiz merkezimizdeki İngilizce Derslerin departmanlarında hiç bilmeyenlerden  başlayarak akademik seviyedeki İngilizce sınavlarına hazırlığa kadar her seviyede İngilizce dersleri özel yöntemler ile İngilizce Derslerinde düzenlenen ve uygulanan  İngilizce Derslerin programları   eşliğinde uygulanır.

Dil Farkındalığı Nedir?

İngilizce Derslerin adını verdiğimiz merkezimizdeki İngilizce Derslerin departmanlarındaki programları  takip eden birçok öğrenci için İngilizce ek bir dildir. Bazıları için İngilizce Derslerin adını verdiğimiz merkezimizdeki İngilizce Derslerin departmanlarında birebir İngilizce özel dersinde bu onların ikinci ya da üçüncü dilleri olabilir. Okul ortamına bağlı olarak, İngilizce Derslerin ile öğrenciler tüm derslerini İngilizce ya da sadece bazı dersler aracılığıyla öğreniyor olabilirler.

İster ilk dilinden ister ek bir dilden öğreniyor olsunlar, tüm öğrenciler için dil İngilizce Derslerin adını verdiğimiz merkezimizdeki İngilizce Derslerin departmanlarında bir öğrenme aracıdır. Öğrenciler dersin içeriğine erişir ve fikirlerini iletir. Dolayısıyla, bir İngilizce öğretmeni olarak, Denizli İngilizce Derslerin adını verdiğimiz merkezimizdeki İngilizce Derslerin departmanlarında birebir İngilizce özel ders almak isteyen tüm öğrencilere sıfırdan başlayarak akademik seviyedeki İngilizce sınavlarına kadar her seviyede Birebir İngilizce derslerinde dil öğrenmenin önünde bir engel olmadığından emin olmak sizin sorumluluğunuzdadır.

Bunu başarmanın bir yolu öğretmenlerin daha ‘dil farkında’ olmalarıdır. Dil farkında olmak, dilin öğrenmeye sunduğu olası zorlukları anlamanız anlamına gelir. Bu zorluklar, Özel İngilizce Derslerinde bir öğrencinin bir konuyu ek bir dil aracılığıyla öğrenmesi ya da bir öğrencinin ilk dilde belirli kelime veya yapılarla ilk kez karşılaşması nedeniyle ortaya çıkabilir. ‘Dil farkında’ olan bir öğretmen öğrencilerin neden bu zorluklarla karşılaştığını ve öğrencileri desteklemek için neler yapabileceklerini Denizli  İngilizce Derslerinde anlar.

Bu kaynaktaki İngilizce Derslerin adını verdiğimiz merkezimizdeki İngilizce Derslerin departmanlarında dil bilincinin temellerini daha ayrıntılı olarak inceleyeceğiz. Öğrencilerimizin dil ihtiyaçlarını daha iyi anlamamıza yardımcı olan teorileri araştıracağız. Ek bir dil aracılığıyla öğrenen öğrenciler hakkında bazı yaygın yanılgılara bakacağız ve ek bir dil aracılığıyla öğretme ve öğrenmenin İngilizce Derslerinde yararlarını tartışacağız. Son bölümde, İngilizce Derslerinde günlük eğitiminizde nasıl daha fazla dil farkında olabileceğinize dair bazı pratik örneklere bakacağız. Yol boyunca, işe yarayan şeylerle ilgili fikirlerini paylaşacak deneyimli uygulayıcılardan haber alacağız.

Kaynak boyunca, öğrencilerinizin özel ihtiyaçları ve daha fazla dil farkında olmak için Denizli İngilizce Derslerinde nasıl adımlar atabileceğiniz hakkında düşünmenize yardımcı olacak sorular soracağız. Sonunda anahtar kelimeler ve deyimler sözlüğü var.

Dil bilincinin onlar için ne anlama geldiğini ve bunun neden önemli olduğunu düşündüklerini tartışarak bu öğretmenleri Denizli İngilizce Derslerinde dinleyin. Dil farkındalığı tanımları sizinkilerle nasıl karşılaştırılır?