İngilizce derslerine kim girecek konusunda veliler arasında bir endişe var. İngilizce ders sayısı

 İNGİLİZCE DERSLERİNE KİM GİRECEK  SORUNU 

İNGİLİZCE Derslerine Kim Girecek Sorusu Yanıt Bekliyor

1 – İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla  İngilizce Dersleri )

1 – İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla  İngilizce Dersleri )

İngilizce derslerine kim girecek konusunda veliler arasında bir endişe var çünkü İngilizce ders sayısı çoğalınca İngilizce derslerine kim girecek konusu bir gündem yarattı.Genel İngilizce derslerine kim girecek  diye sorgulama başladı. İngilizce öğretmen sayısının az ve yetersiz olması Resmi İngilizce derslerine kim girecek türü bir İngilizce karmaşaya neden oldu veliler arasında.

.
1 – İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ):

Bizde Bireysel İngilizce derslerine kim girecek sorusunun yanıtı bu açıklamada mevcut. İngilizce dersleri eğitim çalışmaları platformunda bire bir özel İngilizce dersi  almanın İngilizce öğrenmede en sağlıklı yol ve öğrenci için en kısa yol olduğu gerçeği tüm bunca yıllar yaşanan deneyimler sonucu elbette değişmedi, Birde, içeriğinde öğrenciye İngilizce  öğretmek için en çağdaş ve en etkin İngilizce yöntemlerin olduğu, uygulandığında ders sürecinde öğrenci üzerinde yarattığı rahatlatıcı etkisi ve  öğrenciyi İngilizce öğreneceğine inandırdığı özelliklerin bulunduğu İngilizce programlarla İngilizce özel dersler desteklenir. Böylece,Birebir İngilizce derslerine kimin gireceği belli olur. 

 

2 – İngilizce Dersleri ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla  İngilizce Dersleri ):

Bizde Sınıflarda İngilizce derslerine kim girecek sorusunun ikinci yanıtı da bu açıklamada var. Yıllarca İngilizce öğrenmek için çabalayanlara Toplu İngilizce derslerine kim girecek konusunda yardım için İngilizce dersleri faaliyetleri kapsamında özel olarak toplu özel İngilizce  derslerde  İngilizce öğrenmeleri için, içeriğinde ki bilgi ve öğretim teknikleri ile gruptaki tüm öğrencileri sarıp sarmalayan ve her birine tek, tek ulaşan özelliklere, İngilizce öğrenmek isteyen ve İngilizce derslerine katılan öğrencilere hitap eden en çağdaş öğretim formüllerine, İngilizce öğretmeyi sevdiren, moral yükselten, öğrenciyi olumlu yönde etkileyen ve İngilizce derslere daha iyi çalışmasını sağlayan özelliklere sahip olan Grup İngilizce Derslerine Kim Girecek programlar uzman, deneyimli ve İngilizce öğretmeyi bilen eğitmenler gözetiminde uygulanır.

İlkokullarda İngilizce Derslerine Kim Girecek

İlkokullarda İngilizce dersleri haftada 20 derse çıkarılınca İlkokul İngilizce derslerine kim girecek sorusu herkesin kafasında bir soru işareti yarattı. İngilizce dersleri sayı olarak artınca, öğretmen az olduğundan  Sınıfta İngilizce derslerine kim girecek . Sınıf öğretmeninin Lise İngilizce Derslerine Kim Girecek kapsamında bu derslere girmesine pek imkan kalmadı denebilir. Diğer derslere de girecek olan sınıf öğretmeninin İngilizce dersleri için zaman ayırması imkansız. O halde Genel İngilizce derslerine kim girecek . Akla 2.seçenek geliyor. İngilizce Branş derslerine kim girecek sorusunun yanıtı İngilizce derslerine branş öğretmeni girecek, girecek de bu öğretmenler nereden bulunacak Toplu İngilizce derslerine kim girecek o halde? Ülkenin diğer tüm okullarında öğretmen açığı varken, ilkokullara ayrıca İngilizce öğretmeni için hem maddi kaynak nasıl ayrılacak hemde bu kadar çok öğretmen nereden bulunacak. .