İngilizce derslerini neden sevmiyoruz bilinmiyor ama İngilizce derslerinin neden sevilmediği anlaşılmasa bile    İngilizce dersleri,.

İNGİLİZCE DERSLERİNİ NEDEN SEVMİYORUZ KONUSU 

İngilizce derslerini neden sevmiyoruz Konusu Hakkında Açıklama

1 – İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri  ( 4 Öğrenci ile İngilizce Dersleri )

İngilizce derslerini neden sevmiyoruz bilinmiyor ama İngilizce derslerinin neden sevilmediği anlaşılmasa bile    İngilizce dersleri, insanların İngilizce eğitimi almasının en popüler yoludur.Genelde  İngilizce derslerini neden sevmiyoruz bilinmez ama O kadar şaşırtıcı derecede popülerler ki çoğu insan İngilizce öğrenmeyi bile düşünmüyor . İngilizce Derslerini Neden Sevmiyoruz süreci otomatiktir: İngilizce öğrenmek istiyorum, bu yüzden İngilizce kursuna kayıt oluyorum. Biraz para ödeyeceğim, haftada birkaç saat sınıfta oturacağım ve  İngilizce öğreneceğim

Bu çok şaşırtıcı, çünkü İngilizce dersleri İngilizce öğrenmenin çok zayıf bir yoludur . Yaşamlarımızın büyük bir bölümünü İngilizce derslerinde geçirdik ve nasıl olduklarını biliyoruz İngilizce derslerini neden sevmiyoruz bu derslerde belli oluyor ama  Denizli İngilizce derslerinin neden sevilmediği anlaşılmasa bile . Genellikle, bu İngilizce derslere çok fazla para harcarsınız. Zaman ve para için ne elde edersiniz?

İşte bir İngilizce sınıfında yapabilecekleriniz:

Bazen kötü İngilizce dinleyin. Telaffuz , gramer ve kelime bilgisi diğer öğrencilerin (ve bazen öğretmen, çok) kötü olur. Bazen bu kadar kötü , ya da daha kötüsü de olabilir. Elbette İngilizce derslerini neden sevmiyoruz bilinmiyor ama Günlük İngilizce derslerinin neden sevilmediğini anlatan bu insanları dinlemek İngilizcenizi daha iyi hale getirmeyecektir.

Sıkıcı bir İngilizce ders kitabı okuyun . Hemen hemen tüm İngilizce öğretmenleri ders kitapları kullanmaktadır . Nedenini bilmek ister misiniz? Çünkü işlerini kolaylaştırıyor. Her sınıfa hazırlanmak zorunda değiller. Kitaptaki bir sonraki birimi yaparlar.İngilizce Ders kitapları öğretimi kolaylaştırır. Ve öğrenmeyi sıkıcı ve etkisiz hale getiriyorlar . Michael Jackson veya Afrika ormanında iki yıl yaşayan bir kadın hakkında aptalca İngilizce hikayeler okumalısın. O zaman onlar hakkındaki soruları cevaplamalı ve onlar hakkında diğer öğrencilerle konuşmalısınız. Bu delilik! Tüm bu saçmalıklar umurunda değilse,  İngilizce öğrenmenin sıkıcı olduğunu düşünmenizi sağlar

Bazı İngilizce gramer alıştırmaları yapın . Dil bilgisi kuralları hakkında konuştuktan sonra, öğretmenler genellikle çoktan seçmeli veya boşluk doldurma testleri gibi bazı alıştırmalar yaparlar. İngilizce Dil bilgisi alıştırmalarının iki işlevi vardır:

1) dil bilgisi kurallarını gözden geçirmenizi sağlar,

2) İngilizcenizi test ederler.

İlk işlev işe yaramaz çünkü dil bilgisi kuralları işe yaramaz . Bilginizi diğer insanlarla karşılaştırmak istiyorsanız, ikinci fonksiyon olan test iyidir. Ancak test etmek size İngilizce öğretmez.
Ödev verir . Ödev genellikle bir dil bilgisi alıştırması ( önceki bölüme bakınız) veya bir bestedir . Kompozisyonun konusu genellikle umursadığınız bir şey olacaktır. Örnekler: atasözü üzerine Fikriniz “Kan sudan daha kalındır” , ünlü olmanın iyi midir? . Ne saçmalık. Sıkıcı şeyler yapmak İngilizcenize yardımcı olmayacaktır. Sadece motivasyonunuzu azaltacaktır .

İngilizce derslerini neden sevmiyoruz çünkü İngilizce dersleri bize iyi telaffuz öğretmeyecektir.  Çoğu öğretmen bunu tamamen görmezden gelir, çünkü bazen kendi telaffuzları kötüdür. Bazı öğretmenler İngilizce konuşurken hatalarınızı düzeltir. Ancak çok az İngilizce öğretmen size aynı İngilizce hataları tekrar yapmaktan nasıl kaçınabileceğinizi söyleyecektir.

Öğretmenlerin çoğu sizi İngilizce okumaya, iyi bir İngilizceİngilizce sözlük satın almaya , İngilizce kayıtları kendi başınıza dinlemeye teşvik etmez .