İngilizce Derslerinin Anayasası Nedir ?

İngilizce Derslerinin Anayasası Nedir Konulu Açıklama

1 – İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

 1 – İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri ):İngilizce derslerinin Anayasası olarak her kes tarafından kabul gören genel İngilizce dersleri , İngilizce derslerinin Anayasası platformunda düzenlenen İngilizce dersleri verme etkinlikleri kapsamında öğrencinin tüm istekleri ve aradıklarını yerine getirebilecek kalite ve performansa sahip olan, içeriğinde en çağdaş öğretim ve eğitim tekniklerini barındıran ve bunları ders aşamasında öğrenci çıkarları için kullanan, ona en kısa zamanda içerdiği tüm bu güzel özelliklerle yardımcı olarak bunu  İngilizce derslerinin Anayasası platformunda uygulayan hocanın da katkısı ile İngilizce öğreten ve  özel olarak birebir verilen İngilizce  dersler için hazırlanmış İngilizce derslerinin Anayasası programlarıyla İngilizce öğrenebilirsiniz.

2 – İngilizce Dersleri ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri ):  İngilizce Derslerinin Anayasası platformunda tertip edilen İngilizce dersleri ile ilgili faaliyetler  kapsamında çağdaş öğretimin öğrenci yararına olan tüm gerektirdiği unsurları içeriğinde bulunduran, sayıları az toplu dersler için onların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanan,  İngilizce öğrenmek isteyenlerin aradıkları tüm özellik ve nitelikleri taşıyan, içeri ile her bir öğrenciye ayrı, ayrı yaklaşabilen ve onlara birebir hitap edebilen, öğrencide yarattığı sinerji aracılığı ile onları daha çok ve sıkı çalışmaya teşvik eden İngilizce ders İngilizce derslerinin Anayasası programlarının deneyimli ve öğretmeyi bilen hocaların gözetim ve denetiminde uygulanması ile 4 öğrenci ile sayıları sınırlanan  gruplarla İngilizce derslerinin Anayasası platformunda İngilizce ders yapmak son zamanlarda tüm ülkede yaygın bir hale gelmeye başladı.

İngilizce Derslerinin Anayasası Nedir ?

İngilizce Derslerinin Anayasasıtemel bilgilerin elde edildiği ve yüksek seviyelere ulaşıldığında bu seviyelerde anlatılanları anlamamıza, özümsememize ve kullanır hale getirmemize katkı sağlayan tüm temel bilgileri de  içeren zamanlardır. İngilizce Derslerinin Anayasası olan zamanları bilmeden gerçek bir dil  bilgisine sahip olmadan bahsedilmez. Zamanların hem şimdiki hemde geçmiş hallerini bilmek ve bunların nasıl kullanıldığını kavramak bizi gerçek dil  bilgisine ulaştırır. Gerçek İngilizce demek akademik seviyede bilgi sahibi olmak demektir. Bu bilgisi olmayanlar , Türkçede olduğu gibi İngilizce konuşan ama okuyamayan ve yazamayan insan demektir. Türkçe de de bu böyle değil mi ? Türkçeyi konuşan ama okuyamayan yazamayan bir insana sadece konuşabildiği , için Türkçe biliyor demek ne derecede doğru olur bu tartışılır.

 

İngilizce Derslerinin Anayasası