İngilizce Dil Eğitimi , İngilizce Hakkında Bilgi

İNGİLİZCE DİL EĞİTİMİ

1 –  İngilizce Dil Eğitimi ( Bireysel – Özel İngilizce Dil Eğitimi )
2 –  İngilizce Dil Eğitimi ( 4 kişi – Grup  İngilizce Dil Eğitimi )

 

1 –  İngilizce Dil Eğitimi ( Bireysel – Özel İngilizce Dil Eğitimi ) :

İngilizce dil eğitimi merkezimizdeki İngilizce dil eğitimi birimlerimizde kurgulanan ve uygulanan özel İngilizce dil eğitimi programlarının uygulamasında İngilizce öğrenmek isteyen adaya İngilizce dil eğitimi face to face denilen interaktif yöntemle verilir. Özel İngilizce dil eğitimi dersleri teke tek öğretmen – öğrenci karşılıklı uygulanır ve öğrenciye verilecek İngilizce  dil eğitimindeki ders sayısı; öğrencinin seviyesine bağlı olarak belirlenir. Öğrencinin belli bir İngilizce seviyeye sahip olması durumunda, İngilizce dil eğitimi merkezimizdeki İngilizce dil eğitimi birimlerimizde kurgulanan ve uygulanan özel İngilizce dil eğitimi programlarında içinde bulunduğu seviyeden başlayarak İngilizce dil eğitimi verildiği gibi, sıfır yani hiç İngilizce bilmeyenlere de İngilizce  dil eğitimi programları mevcuttur

Özel İngilizce dil eğitimi programları Ielts , Üds , Kpds , Proficiency,Toefl , Lys 5 , Kpss İngilizce gibi akademik seviye sınavlarına girmek için hazırlananlara İngilizce dil eğitimi merkezimizdeki İngilizce dil eğitimi birimlerimizde kurgulanan ve İngilizce Dil Eğitiminde uygulanan özel İngilizce dil eğitimi programlarının eşliğinde  İngilizce dil eğitimi merkezimizde birebir uygulanır.

2 –  İngilizce Dil Eğitimi ( 4 kişi – Grup  İngilizce Dil Eğitimi ):

İngilizce dil eğitimi merkezimizdeki özel İngilizce dil eğitimi programlarının uygulamasında İngilizce dil eğitimi verilen tüm birimlerimizdeki grup halinde uygulanan İngilizce dil eğitimi programlarında, grubu oluşturan İngilizce öğrencilerinin İngilizce dil seviyelerinin mümkün olduğunca  denk olmasına , İngilizce dil eğitiminin anlaşılır, daha etkin vede daha akıcı olması için İngilizce dil eğitimi merkezinde azami  özen gösterilir.

NEDEN BİZ


A. İngilizce dil eğitimi
merkez ofisimizdeki İngilizce dil eğitimi programlarında eğitim veren İngilizce öğretmenleri seçkin , İngilizce  dil eğitiminde deneyimli vede İngilizce dil eğitimi merkezimizdeki İngilizce dil eğitimi birimlerimizde kurgulanan ve uygulanan özel İngilizce dil eğitimi programlarında öğretmeyi bilen İngilizce öğretmenleridir.

B.İngilizce dil eğitimi uygulamalarının daha anlaşılır daha kaliteli ve daha etkileyici ve öğretici olabilmesi için grup İngilizce dil eğitimi programlarında grubu oluşturan öğrenci sayısı İngilizce dil eğitimi merkezimizdeki İngilizce dil eğitimi birimlerimizde kurgulanan ve uygulanan özel İngilizce dil eğitimi öğretilerinde 4 ( dört) öğrenci  ile kısıtlanmıştır.
C. İngilizce dil eğitimi merkez birimlerimizdeki İngilizce dil eğitimi uygulamalarında öğrencilerin belli aralıklarla yapılan İngilizce testleri ile İngilizce dil eğitimi merkezimizdeki İngilizce dil eğitimi birimlerimizde kurgulanan ve uygulanan özel İngilizce dil eğitimi programlarında yakından gelişimleri izlenir.
D. Ielts , Üds , Kpds , Toefl , Proficiency , Lys 5 , Kpss İngilizce , Üniversite İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı  gibi akademik ağırlık taşıyan akademik İngilizce sınavlarına hazırlık İngilizce dil eğitimi programlarımız mevcuttur. İngilizce dil eğitimi merkezimizdeki İngilizce dil eğitimi birimlerimizde kurgulanan ve uygulanan özel İngilizce dil eğitimi programlarının Bundan başka,  İngilizce dil eğitimi merkezimizdeki İngilizce dil eğitimi birimlerimizde kurgulanan ve uygulanan özel İngilizce dil eğitimi programları ile konuşma ağırlıklı İngilizce dil eğitimi programlarımızda vardır.
E. İngilizce dil eğitimi programları arzu edildiğinde dershane dışına özel İngilizce dil eğitimi öğretmeni gönderilerek de gerçekleştirilir.