İngilizce Dil Kursu , İngilizce Programları

İngilizce Dil Kursu Programları İçeriği


1 –  İngilizce Dil Kursu ( Bireysel – Özel İngilizce Dil Kursu )

2 –  İngilizce Dil Kursu ( 4 kişi – Grup İngilizce Dil Kursu )

 

İngilizce dil kursu etkinlikleri çerçevesinde  İngilizce dil kursu  merkezlerinde gerçekleştirilen  İngilizce dil kursu  birimlerimizdeki İngilizce dil kursu öğretilerinde  verilen Üds , kpds , ielts , toefl , proficiency , lys 5 , kpss , genel İngilizce dil kursu için mekanınıza özel  öğretmen gönderilir .

1 – İngilizce Dil Kursu ( Bireysel – Özel İngilizce m Dil Kursu ) : İngilizce dil kursu için yapılan kampanyalarda İngilizce dil kursu merkezindeki İngilizce dil kursu öğretilerinde, biran önce İngilizce öğrenmeyi hedef almış acelesi olanlar için düzenlenen bu İngilizce dil kursu programlarında yer alan öğrenciler istedikleri amaca en kısa yoldan ulaşabilir. İngilizce dil kursu eğitim merkezindeki özel İngilizce dil kursu programlarımız İngilizce öğrenmek için İngilizce dil kursuna  katılan öğrencilerin belirlediği gün ve saatlerde gerçekleştirilir. Öğrenci belli bir  seviyeye  sahipse içinde bulunduğu seviyeden başlayarak özel İngilizce dil kursu programı uygulanır.

2 – İngilizce Dil Kursu ( 4 kişi – Grup İngilizce Dil Kursu ) : İngilizce dil kursu organizasyonlarında kurulan İngilizce dil kursu ana birimlerindeki İngilizce dil kursu departmanlarında, grup biçiminde gerçekleştirilen  İngilizce dil kursu programlarına katılan öğrencilerin  seviyelerinin, İngilizce dil kursu programlarında ders kalitesinin bozulmaması , kursun hızlı ilerlemesi ve daha anlaşılabilir olması için, mümkün olduğu kadar eşit yada hiç olmazsa denk olmasına büyük önem verilir. Bunun için İngilizce dil kursu merkezinde 4 kişilik grup  şeklinde İngilizce dil kursuna katılan öğrencilere seviye tespit sınavı yapılarak aralarında denklik sağlanır.

 

İngilizce Dil Kursu Aşamaları :

1 – Beginner : Hiç bilmeyenlere
2 – Elementary : Daha önce ilköğretim yada orta eğitim almış ve bu eğitimleri sırasında İngilizce dersleri görmüşlere
3 – Pre-intermediate : Belli bir aşamada dil bilgisi olanlara
4 – Intermediate : Dil eğitiminin alt yapısını bitirmiş olanlara
5 – Upper-intermediate : Dil eğitiminde üst seviyelere ulaşmış üds, kpds, ielts, toefl, proficiency gibi akademik seviyede  dil sınavına hazırlananlara
6 – Advance : Dil seviyesi en üst noktada olanlara sadece girecekleri dil sınavı için dil sınavı teknikleri kursu verilir.

NEDEN BİZ :

A. İngilizce dil kursu eğitim merkezlerimizde ki İngilizce Dil Kursu programlarında vazifeli tüm hocalar öğretmeyi bilen deneyimli  öğretmenlerdir.
B.Türkiye de İngilizce dil kursu  programlarının uygulamalarında gramer çok ağırlıklı yer alır . İngilizce dil kursu programlarındaki dil eğitiminde gramerin yeri tartışılmaz ama İngilizce’nin  sadece gramerden ibaret olmadığı da bilinen en büyük gerçeklerden biridir . 

Bu nedenle uygulamalarımızda öğrencilere kelimeler ve bu kelimelerin akılda kalıcı olmasını sağlayan kelimelerle ilgili teknik çalışmalar verilir.