İngilizce dil kursu alanındaki İngilizce dil kursu verilen merkezlerde yer alan ve İngilizce dil kursu programları.

İNGİLİZCE DİL KURSU PROGRAMLARI

İngilizce Dil Kursu Programları İçeriği

1 – İngilizce Dil Kursu ( Birebir Özel İngilizce Dil Kursu )
2 – İngilizce Dil Kursu ( 4 Kişi İle  İngilizce Dil Kursu )

1 – İngilizce Dil Kursu ( Birebir Özel İngilizce Dil Kursu ) :

İngilizce dil kursu için düzenlenen etkinliklerde hiç  bulundunuz mu. İngilizce dil kursu alanındaki İngilizce dil kursu verilen merkezlerde yer alan ve İngilizce dil kursu programları aracılığı ile  İngilizce dil kursu departmanında kurulan vede İngilizce Dil Kursunda organize edilerek öğrencilere ciddi bir şekilde uygulanmakta olan    İngilizce dil kursu panellerinde düzenlenen İngilizce dil kursu seminerlerinde ki  İngilizce dil kursu etkinlikleri kapsamında, öğrencilere birebir verilen İngilizce dil kurslarına katılanların amaçları  İngilizce dil kursunda  kesinlikle bu doğrultuda yani İngilizceyi İngilizce dil kursunda öğrenmek ise, yapacakları en doğru şey, içerdiği tüm özel yöntemlerin  tek amacı İngilizce dil kursunda öğrenciye yararlı olmak ve kısa bir sürede ona İngilizce öğretmek olan ve kapsamı ile İngilizce dil kursu için düzenlenen etkinliklerde İngilizce dil kursu alanındaki İngilizce dil kursu verilen merkezlerde  bunu başarabilecek özelliklere ve inceliklere sahip olan  ve  uygulamada ki disiplini ile İngilizce dil kursunda ön plana çıkan birebir özel İngilizce dil kursu almaktır. Ayrıca alınacak bu İngilizce dil kursunun türü, tarzı ve seviyesi de hiç önemli değildir. Her alanda ve düzeyde bu İngilizce dil kursu programının uygulamaları vardır ve İngilizce Dil Kursunun başarısı kabul edilmiş ve geçerlidir.

2 – İngilizce Dil Kursu ( 4 Kişi İle  İngilizce Dil Kursu ) :

İngilizce dil kursu merkezimizdeki mevcut  İngilizce dil kursu dershanelerinde düzenlenen ve İngilizce dil kursu kampüslerinde ki İngilizce dil kursu birimlerimizde verilen İngilizce dil kursu konusunda ki öğretilerde,  kalabalık ama sayısı az küçük gruplarla yapılan toplu İngilizce dil kurslarında  elde edilen sonuçların genelde olumsuz, verimsiz ve doyurucu olmayışı bu konuda İngilizce dil kursu alanları bir arayışa itti. Çünkü, öğrencilerin bir çoğu  toplu İngilizce dil kurslarının birebir İngilizce dil kursuna  göre daha ucuz ve uygun olduğunu düşündüğünden, bu tür İngilizce dil kursu almakta ısrarcılar. Ama toplu İngilizce dil kurslarında kalitenin sağlanması için İngilizce dil kursu grubunu oluşturan öğrenci sayısının daha az olması gerekirdi. Bu nedenle biz İngilizce dil kursu için düzenlenen etkinliklerde İngilizce dil kursu alanındaki İngilizce dil kursu verilen merkezlerde öğrencilere içindeki temel dil bilgileri ile İngilizce dil kursunda her açıdan yararlı olan, onları içeriğinde bulunan kolay anlaşılır konularla İngilizce öğrenecekleri konusunda İngilizce dil kursu için düzenlenen etkinliklerde İngilizce dil kursu alanındaki İngilizce dil kursu verilen merkezlerde rahatlatan, morallerini yükselten, onları daha sıkı çalışmaya özendiren İngilizce dil kursu programlarının uygulandığı bu grup halindeki İngilizce dil kursunda grupları oluşturan öğrenci sayısını en fazla 4 kişide sabitledik. 

NEDEN BİZİ SEÇMENİZ GEREK

  • İngilizce dil kursu öğretilerindeki İngilizce dil kursunun her aşamasında kalabalık gruplar yada birebir dil kursları için tertip edilen toplu İngilizce dil kurslarında  İngilizce öğrenmenin beraberinde öğretmenin de temel unsurları olduğu unutulmamalı. 
  • İngilizce dil kursu etkinlikleri kapsamındaki İngilizce dil kursu ile ilgili eğitim faaliyetleri bünyesinde, hem kalabalık gruplarla hemde birebir  gerçekleştirilen  toplu İngilizce dil kurslarında  İngilizce öğretmenin yöntem ve sistemi beraberinde öğreten İngilizce hocasının her şeyden önce bu konuda Allah vergisi bir yeteneği  olmalı. İngilizce dil kursunda Öğretme yeteneği olmayan bir hocanın bilgisinin İngilizce dil kursu alan öğrenciye bir yararı olmaz.