İngilizce Dışında İşletmelerde Bir Dil daha Bilmenin Yararlarını bilen birçok şirket yeni işe alımlar için endüstri eğitimi verir,

İNGİLİZCE DIŞINDA İŞLETMELERDE BİR DİL DAHA BİLMENİN YARARLARI HAKKINDA  

İngilizce Dışında İşletmelerde  Bir dil daha Bilmenin Yararları ve Artıları

1 – İngilizce  Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri)
2 – İngilizce Dersleri  ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Dersleri )

İngilizce Dışında İşletmelerde Bir Dil daha Bilmenin Yararlarını bilen birçok şirket yeni işe alımlar için endüstri eğitimi verir, sertifikalı profesyoneller için sürekli eğitimi destekler ve personeline kültürel duyarlılık ve  İngilizce dışında işletmelerde Bir dil daha bilmelerinin yararlarını bildiklerinden İngilizce  kursları gibi programlar sunar. Bu tür İngilizce Dışında İşletmelerde Bir Dil daha Bilmenin Yararlarını açısından öğrenme şirketin insan kaynaklarına yapılan bir yatırımdır. İngilizce Dışında İşletmelerde Bir Dil daha Bilmenin Yararlarını incelersek çalışanları daha değerli kılar ve operasyonları daha olumlu ve üretken kılar. Giderek daha fazla işletme, özellikle de uluslararası pazarlara yönelenler, çalışanlarının İngilizce dışında işletmelerde Bir dil daha bilmelerinin yararlarını bildikleri için ikinci bir dil öğrenmelerine de yardımcı oluyor. Ancak küçük yerel işletmeler ve girişimler bile çok dilli becerileri iş yerinde kullanarak yararlanabilir. Neden? Yararları sayısız.

İki Dilli Çalışanlar Daha Akıllı

Yeni bir dil öğrenmek beyni fiziksel olarak değiştirir . Araştırmalar, İngilizce Dışında İşletmelerde ikinci bir dil daha  öğrenmenin, problem çözme ile bilişsel yeteneklerinizi arttırdığını, yaratıcı potansiyel kuyularının kilidini açtığını ve sizi daha hoşgörülü ve kendinden emin hale getirdiğini göstermiştir.

Daha İyi Sorun Çözücüler

Ekonomist 572 küresel yöneticisinin yaptığı bir ankette , yüzde 67'sinin “şirket içindeki sınır ötesi ekiplerin çok kültürlü doğası inovasyonu artırdığını” söyledi. Her düzeyde yenilik, şirketinizin başarısının tek önemli anahtarı olabilir.İngilizce Dışında İşletmelerde Bir Dil daha Bilmenin Yararları için ekibinizin dil öğrenme becerilerine yatırım yapmanıza değer.

Daha Yüksek Yaratıcılık

DENİZLİ İngilizce Dışında İşletmelerde Bir Dil daha Bilmenin Yararlarından biri de Yeni bir dil öğrenmek davranış ve inançlarınızı da değiştirir. Çünkü sizi kutunun dışında düşünmeye zorluyor. Dil sistemleri kültürel değerleri ve bakış açılarını yansıtır. İngilizce Dışında İşletmelerde İkinci bir dil, yetiştirildiğimiz dilden çok farklı bir bakış açısı yansıtabilir. Kendinizi birden çok dile maruz bırakmak gerçekten aklı açar. Ve kutunun dışında düşünme yeteneği doğrudan ekibiniz için daha büyük yaratıcı güce dönüşür.

Daha Toleranslı

İki dilli insanlar, tek dilli olanlardan daha hoşgörülü ve kültürel olarak hassastır. Bir çok dilli ekip doğal olarak daha kültürel açıdan zengin bir ortam yaratacaktır. Bu, DENİZLİ İngilizce Dışında İşletmelerde Bir Dil daha Bilmenin Yararları açısından şirket kültürü oluşturma, çalışanların elde tutulmasını sağlama ve kapsayıcı, küresel düşünen bir işyeri olarak öne çıkmada güçlü bir varlıktır.

Daha Emin

Dil becerileri bir güven arttırıcıdır. Kendine güvenen, yetkin çalışanlar sadece işi yapmakla kalmaz, aynı zamanda daha fazla inisiyatif alırlar. Bu, İngilizce Dışında İşletmelerde Bir Dil daha Bilmenin Yararlarından diğeri olan ekibinizin şirket hedeflerini daha destekleyici, daha enerjik ve iş yükünün çoğunu omuzlamak zorunda kalmadan öne çıkmaya hazır olduğu anlamına gelir.

Çok Dilli Şirketler Daha Akıllı

Yani bir poliglot ekibi neredeyse insanüstü bir güç ve üretkenlik gücüdür. Bonus! Bu, şirketiniz için büyük bir iç faydadır. Peki ya dışarıdan? İşyerinizde birden fazla dilin temsil edilmesi sonuç olarak nasıl tercüme
edilir?

Rekabetçi Bir Pazar Avantajı Kazanın

Birden çok dilin anlaşılması, yeni pazarlara, rakiplerinize ulaşamayabilecek pazarlara erişmenizi sağlar. Dil engelleri tarafından kısıtlanmadıysanız, şirketinizin tüm potansiyelinden yararlanabilirsiniz.

Daha Fazla Müşteri Çekin

Müşteriler kendi dillerini konuştuğunuzda – tam anlamıyla ve mecazi olarak daha değerli hissediyorlar! Ne zaman web sitesi lokalize , uygulama veya pazarlama materyali, sadece kelimeleri tercüme edilmez. Bir kültürel bağlamdan diğerine çeviri yapıyorsunuz.

Genişletilmiş Satışlar

Küresel pazarlara daha fazla erişim ve daha geniş müşteri cazibesi doğal olarak artan satış ve gelire dönüşür. Bu söylemeye gerek yok, ama söylemeye değer -çünkü işte bu yüzden, değil mi?

Ağınızı Kurun

Yalnızca İngiliz şirketleri tarafından erişilemeyen tüm potansiyel ortak ve müşteri ağları vardır. İngilizce yerine birincil dil olarak Mandarin, Fransızca, Almanca veya Hintçe kullanan ağlarla bağlantı kurmanın değerini düşünün! Bunlar da tüm dünyada milyonlarca konuşmacının yer aldığı uluslararası dillerdir.

Markanızı Keskinleştirin

Dil eklemek çalışanları daha akıllı hale getirir ve markanızı daha keskin hale getirir. işinizde sofistike, uluslararası bir oyuncu olarak görünmek istiyorsanız, İngilizce Dışında İşletmelerde Bir dil daha Bilmenin Yararlarını bilerek dil öğrenimi öncelikli olmalıdır. Daha fazla saygı göstermeyi ve tek dilli liglerden tamamen farklı bir seviyede faaliyet gösteren uluslararası düşünen kuruluşların bir kademesine yükselmeyi bekleyebilirsiniz.

Öğrenin!

Topu yuvarlatmak fazla zaman almaz. Henüz yapmadıysanız, kendiniz ikinci bir dil öğrenerek başlayın. Dünyanın büyük girişimcilerinin çoğu iki dilli. Ekip liderlerinizden başlayarak, personeliniz için İngilizce  öğrenimini teşvik edin. Kimin en hızlı akıcılık kazanabileceğini görmek için sınıflara sponsor olun veya şirket yarışmalarına katılın. Kamusal imajınıza çok kültürlü bir avantaj getirmek için İngilizce Dışında İşletmelerde Bir Dil daha Bilmenin Yararlarından faydalanarak  uluslararası festivaller gibi çok dilli topluluk etkinliklerine katılın.

Çoğunlukla, insanlar bir dil öğrenmeye başladığında durmak istemezler. Hem personel üyeleriniz için hem de bir bütün olarak şirketiniz için İngilizce  öğrenmek bireysel düzeyde muazzam ödüller veren eğlenceli bir süreçtir. Dünya küreselleşiyor. Bugün atlama ve dili bir şirket önceliği haline getirme zamanı!