İngilizce Dünyası takma adı ile eğitim camiasına tanıttığımız ve İngilizce Dünyası adını verdiğimiz İngilizce eğitim merkezinde İngilizce Dünyası.

İNGİLİZCE DÜNYASI PROGRAMLARI  

İngilizce Güneşi Programları İçeriği

1 – İngilizce Dünyası ( Birebir Özel İngilizce Dersi )
2 – İngilizce Dünyası ( 4 Öğrenci ile İngilizce Dersi )

1 – İngilizce  Dünyası ( Birebir Özel İngilizce Dersi ):

İngilizce Dünyası takma adı ile eğitim camiasına tanıttığımız ve İngilizce Dünyası adını verdiğimiz İngilizce eğitim merkezinde İngilizce Dünyası adı ile anılan birebir İngilizce Dersleri  almak isteyen öğrencilere özel hazırlanmış İngilizce Dünyası programlarıyla İngilizce Dünyası sınıflarında öğrenciler, hiç bilmeyenden başlayarak her seviyede İngilizce dersleri ve aynı zamanda YDS, IELTS, YÖKDİL, TIPDİL, YKS DİL, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA gibi seviyelere kadar uzanan bir çizgide istedikleri biçimde İngilizce Dünyası programları ile İngilizce  Dünyasından İngilizce Dersi alabilir.

İngilizce Dünyası ismi altında hazırlanan İngilizce Dünyası programlarındaki İngilizce Dünyası  panellerine birebir özel İngilizce Dünyası dersi almak ve İngilizcede belli bir düzeye erişmek yada akademik sınavlarda başarılı olmak isteyen öğrencilere İngilizce Dünyasında yoğun bir biçimde tüm ayrıntıları ile İngilizce Dünyası takma adı ile eğitim camiasına tanıttığımız ve İngilizce Dünyası adını verdiğimiz İngilizce eğitim merkezinde uygulanan İngilizce  Dünyası programları aracılığıyla, İngilizce Dünyası takma adı ile eğitim camiasına tanıttığımız ve İngilizce Dünyası adını verdiğimiz İngilizce eğitim merkezinde İngilizce Dünyası adı ile anılan birebir İngilizce Derslerinde öğrenciler  eğitilir.

İngilizce Dünyası seanslarında tatbik edilen İngilizce Dünyası isimi programlarla öğrencilere İngilizce Dünyasında kaç derslik bir uygulama yapılırsa öğrenci istediği hedefe İngilizce Dünyası ile ulaşabilir şeklinde ki sorun,  İngilizce Dünyası programlarında varmak istediği düzeye göre belirlenir. İngilizce  Dünyası merkezindeki İngilizce  Dünyası programının uygulamaları sona erdiğinde İngilizce Dünyasında ortaya olumlu sonuçlar çıkar.

2 – İngilizce Dünyası ( 4 Öğrenci ile İngilizce Dersi ):

İngilizce Dünyası adını verdiğimiz İngilizce  Dünyasına özgü   ders birimlerinde İngilizce Dünyası  adı ile  her öğrenci tarafından tanınan ve 4 öğrenciden kurulu İngilizce Dünyası gruplarında  yer alarak  toplu ders almak isteyenlere  özel hazırlanmış İngilizce Dünyası programları ile İngilizce  Dünyası sınıflarında öğrenciler,hiç İngilizcesi olmayandan  başlayarak her türde İngilizce dersleri ve aynı zamanda YDS, IELTS, YÖKDİL, TIPDİL, YKS DİL, PROFICIENCY, İNGİLİZCE HAZIRLIK ATLAMA gibi üst düzeylere kadar uzanan bir doğrultuda  istedikleri tarzda İngilizce  Dünyasında ders alabilir.

İngilizce Dünyası adı altında düzenlenen İngilizce Dünyası organizasyonlarındaki İngilizce Dünyası programlarının 4 öğrenciden oluşan gruplara İngilizce Dünyasında uygulanması durumunda öğrenciler kendilerini  özel İngilizce Dünyası dersleri alırmış gibi hisseder. Zira, İngilizce  Dünyasında toplu İngilizce Dersleri  için özel hazırlanan İngilizce Dünyası programlarına bu  özellik daha başlangıçta yerleştirilir.

NEDEN İNGİLİZCE DÜNYASI PROGRAMINI SEÇMELİSİNİZ

  • İngilizce Dünyası için hazırlanan programlara katılarak İngilizcenin her hangi bir dalında İngilizce Dersleri  alan öğrenciye İngilizce Dünyası takma adı ile eğitim camiasına tanıttığımız ve İngilizce Dünyası adını verdiğimiz İngilizce eğitim merkezinde İngilizce Dünyası adı ile anılan birebir İngilizce Derslerinde   ”  SENET ” yapılmaz. İngilizce  Dünyası İngilizce Dersleri  programları diğer kurumların benzeri değildir.
  • İngilizce Dünyası öğretilerinde İngilizce Dünyası  programları uygulanırken, hangi dal olursa olsun öğrencinin kelime haznesi için İngilizce Dünyası programında özel çalışmalar yaptırılır.
  • İngilizce  Dünyası ismindeki eğitim merkezlerinde ki İngilizce  Dünyası panellerinde uygulanan İngilizce Dünyası programlarının her alanında görev alan  İngilizce  Dünyası eğitmenleri kendi alanlarında bir numaradır.