DENİZLİ İngilizce , DENİZLİ Genel İngilizce Kursu

 DENİZLİ İNGİLİZCE, DENİZLİ GENEL İNGİLİZCE KURSU PROGRAMI

 DENİZLİ İngilizce , DENİZLİ Genel İngilizce Kursu İçeriği

1 – DENİZLİ İngilizce , DENİZLİ Genel İngilizce Kursu ( Bireysel – Özel Genel İngilizce kursu )
2 – DENİZLİ İngilizce , DENİZLİ Genel İngilizce Kursu ( Grup 4 kişi – Özel Genel İngilizce kursu

DENİZLİ de İngilizce , DENİZLİ Genel İngilizce kursu dalında İngilizce , Genel İngilizce kursu verilen merkezlerde kurulan DENİZLİ İngilizce, DENİZLİ Genel İngilizce kursu  bölümlerimizde ki DENİZLİ İngilizce, DENİZLİ Genel İngilizce kursu  eğitimlerinde ders alan var mı . Bireysel yada 4 kişilik gruplar şeklinde arzu edenlere  bir İngilizce , Genel İngilizce Kursu programı dahilinde verilir.İngilizce , Genel İngilizce kursu dalında İngilizce , Genel İngilizce kursu verilen merkezlerde kurulan İngilizce, Genel İngilizce kursu  bölümlerimizde ki İngilizce, Genel İngilizce kursu  eğitimlerindeki İngilizce, Genel İngilizce kursları hiç bilmeyen yani İngilizce seviyesi sıfır olandan başlayarak akademik İngilizce seviyesine  kadar düzenlenebilir . İngilizce , Genel İngilizce kursu dalında İngilizce , Genel İngilizce kursu verilen merkezlerde kurulan İngilizce, Genel İngilizce kursu  bölümlerimizde ki İngilizce, Genel İngilizce kursu  eğitimlerinde Uygulanan İngilizce, genel İngilizce kursu içinde akademik seviyede sınava hazırlananlar için İngilizce , Genel İngilizce Kursundaki programlarda akademik İngilizce kursu da  mevcuttur. DENİZLİ Akademik İngilizce kursu bireysel özel kurs şeklinde düzenlendiği gibi gibi istek halinde 4 kişilik grup olarak akademik İngilizce kursu programları da İngilizce , Genel İngilizce kursu dalında İngilizce , Genel İngilizce kursu verilen merkezlerde kurulan İngilizce, Genel İngilizce kursu  bölümlerimizde tertiplenebilir.

DENİZLİ Genel İngilizce Kursu :

İngilizce, Genel İngilizce kursu alanında İngilizce, Genel İngilizce kursu temel birimlerindeki  İngilizce, genel İngilizce kursu  departmanında düzenlenen  İngilizce, genel İngilizce kursu  öğretilerinde, İngilizce  eğitim yöntemimizle İngilizce dil bilgisi konusunda tüm ayrıntıları da içeren eğitimler verilebilir , eğitimler İngilizce , Genel İngilizce kursu dalında İngilizce , Genel İngilizce kursu verilen merkezlerde kurulan İngilizce, Genel İngilizce kursu  bölümlerimizde ki İngilizce, Genel İngilizce kursu  eğitimleri ile    okuma, yazma, konuşma ve dinleme alanlarında sürekli geliştirilir. İngilizce, Genel İngilizce kursu  sırasında kelime bilgilerinizin artırılmasına özen gösterilir. İngilizce , Genel İngilizce kursu uzman Türk ve Yabancı öğretmenlerle gerçekleştirilir ve dersler öğretmenler tarafından sıcak bir ambiyans içinde ,karşılıklı konuşmalarla eğlenceli bir havada gerçekleştirilerek sıkılmadan genel İngilizce kursunda İngilizce öğrenme imkanı yaratılır

İngilizce,  Genel İngilizce kursu konusunda İngilizce, Genel İngilizce kursu sınıflarındaki İngilizce, genel İngilizce kursu programları ile İngilizce, genel İngilizce kursu  öğretimi, ortalama 4 ( Dört ), maksimum 6 (Altı )  kişilik modern sınıflarda   sizlerle kişisel olarak ilgilenilir, dersler grup aktiviteleriyle desteklenip bol pratik ortamı yaratılır. İngilizce , Genel İngilizce kursu  belli bir seviyeye erişilince değin Türkçe anlatılır .

Eğitim Sistemi

İngilizce, Genel İngilizce kursu verilen DENİZLİ İngilizce, DENİZLİ Genel İngilizce kursu akademik eğitim de  öğrencilere  sınıflara yerleştirilmeden önce İngilizce seviye tespit sınavı uygulanır ve İngilizce , Genel İngilizce Kursu eğitimlerinde böylece aynı seviyede olanlardan homojen bir grup oluşturularak daha rahat bir öğrenme atmosferi sağlanır. İngilizce , Genel İngilizce kursu dalında İngilizce , Genel İngilizce kursu verilen merkezlerde kurulan İngilizce, Genel İngilizce kursu  bölümlerimizde ki Genel İngilizce kursu programlarında Express Publishing yayınlarından olan Enterprise  kitapları ile İngilizce , Genel İngilizce kursu dalında uygulanır ve yanında  eğitici materyaller, video, kaset ve eğlenceli aktivitelerle İngilizce , Genel İngilizce kursu dalında İngilizce , Genel İngilizce kursu verilen merkezlerde kurulan İngilizce, Genel İngilizce kursu  bölümlerimizde desteklenir.

DENİZLİ Genel İngilizce kursu verilen eğitim merkezlerimizde ki İngilizce , Genel İngilizce kursunda her seviye 120 saatten oluşur ve bir üst seviyeye yükselmek için dönem sonu sınavında başarılı olmak gereklidir. Seviye bitirme sınavı dil bilgisi ( grammar ) , yazma ( writing ), okuduğunu anlama ( reading comprehension ) , dinleme ( listening ) ve konuşma ( speaking )  bölümlerini ihtiva eder   bu sınavda ortalama bir başarı sağlanması bir üst seviyeye geçmek için şarttır.

BEGINNER (Başlangıç) – 120 Saat


Genel İngilizce bilgisi olmayan ya da çok az bilgiye sahip öğrenciler içindir. Genel İngilizce kursu verilen eğitim merkezlerimizde ki Genel İngilizce kursu programlarında İngilizcenin basit ve temel konuları olan tanışma, selamlaşma, kişisel bilgiler verme, basit cümleler ve sorular oluşturma tekniklerinin öğretimi amaçlanır.

Seviye Sonunda: Öğrenciler basit konular üzerinde yabancılarla konuşmalar yapabilir, basit cümleler kurarak yazı yazabilirler ve okuyabilirler

ELEMENTARY (Temel) – 120 Saat

Başlangıç seviyesindeki gerekli bilgilere sahip olan ve   genel  İngilizceyi belli bir sınırda konuşabilen öğrenciler içindir. Şimdiki ve Geçmiş zaman teknikleri ve bu konuda kendilerini ifade etme yöntemleri öğretilir.
Seviye Sonunda: Öğrenciler basit konular üzerinde yabancılarla konuşabilir, paragraflar yazabilir, kolay konu başlıklarını okuyup anlayabilirler. DENİZLİ İngilizce , DENİZLİ Genel İngilizce kursu dalında İngilizce , Genel İngilizce kursu verilen merkezlerde kurulan İngilizce, Genel İngilizce kursu  bölümlerimizde ki Genel İngilizce kursu programlarında öğrendikleri temel zamanlarla basit cümleler  kurabilir, kendilerini kısaca belirtecek bir seviyeye ulaşır.

PRE-INTERMEDIATE  ( Orta Öncesi ) – 120 Saat

Orta Düzey öncesine hazırlık aşamasıdır. Genel  İngilizceyi belli bir sınırda konuşabilen öğrenciler içindir. Gelecek zaman işlenerek İngilizcenin temel zamanları iyice pekiştirilmeye çalışılır.
Seviye Sonunda: Öğrenciler günlük üzerinde yabancılarla kolaylıkla iletişim kurabilir,İngilizce , Genel İngilizce kursu dalında DENİZLİ İngilizce , DENİZLİ Genel İngilizce kursu verilen merkezlerde kurulan İngilizce, Genel İngilizce kursu  bölümlerimizde ki  genel İngilizce kursu programlarında  öğrendikleri yeni kavramlarla, çok karmaşık olmayan konularda okuduklarını anlayabilir ve  bazı karışık olmayan konuları yazılı olarak ifade edebilirler.

INTERMEDIATE (Orta) – 120 Saat

İngilizce , Genel İngilizce kursu dalında DENİZLİ İngilizce , DENİZLİ Genel İngilizce kursu verilen merkezlerde kurulan İngilizce, Genel İngilizce kursu  bölümlerimizde ki programlar Genel İngilizceyi belli sınırda akıcı ve bilinçli konuşabilen öğrenciler içindir. Bireyin, İngilizcenin yapısal özelliklerini kavradığı, artık dilin inceliklerini öğrendiği ve uyguladığı, konuşma ,yazma, dinleme  ve okuma gibi  dil becerisinde eksikliklerin giderildiği bir aşamadır.
Seviye Sonunda: Öğrenciler değişik  konularla  ilgili olarak yabancılarla uzun konuşmalar yapabilir, karmaşık cümleler kullanarak yazılar yazabilir, okuduğunu kolaylıkla anlayabilirler. Belirli bir konuda düşüncelerini daha zengin bir sözcük bilgisiyle  dile getirebilir ve günlük yaşamın pek çok aşamasında  rahat iletişim kurabilirler.

UPPER-INTERMEDIATE (Orta Üzeri) – 120 Saat

İngilizce , Genel İngilizce kursu dalında DENİZLİ İngilizce , DENİZLİ Genel İngilizce kursu verilen merkezlerde kurulan İngilizce, Genel İngilizce kursu  bölümlerimizde ki programlar Genel İngilizceyi belli sınırda akıcı ve bilinçli konuşabilen öğrenciler içindir. Dil bilgisinin en ince ayrıntılarına kadar özümsendiği, akıcı ve firesiz yabancı dil kullanımının esas itibarıyla başarıldığı düzeydir. Speaking, listening, reading ve writing  becerisi bu düzeyde iyice gelişir ve pekişir.
Seviye Sonunda: Öğrenciler bir çok farklı konu üzerinde yabancılarla uzun konuşmalar yapabilir, uzun anlamlı cümleler kurabilir, orijinal kitapları okuyup anlayabilirler. Öğrenciler , Genel İngilizce kursu verilen eğitim merkezlerimizde ki Genel İngilizce kursu programlarında geliştirdiği sözcük dağarcığı, karmaşık ve bileşik sözcük ve eylemler vb. yapılar ile etkin iletişim kurar.

ADVANCED (İleri) – 120 Saat

İngilizce , Genel İngilizce kursu dalında DENİZLİ İngilizce , DENİZLİ Genel İngilizce kursu verilen merkezlerde kurulan İngilizce, Genel İngilizce kursu  bölümlerimizde ki programlar  Orta Üstü düzeyinin gerekli içeriğini tamamlayabilen ve genel İngilizceyi iyi derecede kullanabilen öğrenciler içindir.
Seviye Sonunda: Öğrenciler yabancılar ile her konu üzerinde konuşabilir, tartışabilirler. İletişimde sorun yaşamazlar ve yaşatmazlar.