İngilizce Gramer kaynaklarının Materyallerinin bazıları iyi, bazıları çok fazla değil ve İngilizce Gramer kaynaklarının hangisinin hangisi olduğunu anlamanıza yardımcı olmak için  İngilizce Grameri öğrenmek

İNGİLİZCE GRAMER KAYNAKLARI HAKKINDA BİLGİ 

İngilizce Gramer Kaynakları Hakkında Açıklama

1 – İngilizce Dersleri ( Birebir Özel İngilizce Dersleri )
2 – İngilizce Dersleri  ( 4 Öğrenciden oluşturulan gruplarla İngilizce Dersleri )

İngilizce Gramer kaynaklarının yanı sıra öğrenme kaynaklarının mevcudiyeti de artmaktadır. Yayıncılık endüstrisi, web girişimcileri, saygın kurumlar ve sadece yardım etmek isteyen meraklılar, insanların İngilizce anlamasını, konuşmasını ve yazmasını amaçlayan şaşırtıcı miktarda İngilizce Gramer kaynakları olarak materyal üretiyorlar. İngilizce Gramer kaynaklarının Materyallerinin bazıları iyi, bazıları çok fazla değil ve İngilizce Gramer kaynaklarının hangisinin hangisi olduğunu anlamanıza yardımcı olmak için  İngilizce Grameri öğrenmek için kullanabileceğiniz en iyi dokuz İngilizce Gramer kaynağının bir listesini derledik.

Stil Öğeleri William Strunk, Jr. ve EB White

Genellikle “Strunk and White” olarak bilinen Tarz Unsurları, her Amerikalı öğrencinin aşina olduğu klasik bir stil rehberidir. .

Oxford Modern İngilizce Dilbilgisi – Bas Aarts

Oxford Modern İngilizce Gramer kaynakları, İngilizce dilinin nasıl çalıştığını daha iyi anlamak isteyen herhangi bir İngilizce öğrenen için değerli bir araçtır. Hem İngiliz İngilizcesi hem de Amerikan İngilizcesini kapsar ve en temel İngilizce Grameri noktalarını ve en karmaşıklıklarını açıklamak için İngilizce Gramer kaynakları olarak yazılı ve sözlü İngilizce‘den örnekler kullanır.

Purdue Çevrimiçi Yazma Laboratuvarı

İngilizce dil öğrenenleri, profesyonelleri ve İngilizce öğretmenleri için İngilizce Gramerden   bireysel İngilizce Gramer kaynaklara  kadar Purdue OWL, İngilizce öğrenme kaynaklarının alabileceği kadar kapsamlı.

Bristol Üniversitesi Sanat Fakültesinden Gramer Alıştırmaları

Öğrenme ve test el ele gider. Bristol Üniversitesi Sanat Fakültesi, web sitelerinde noktalama işaretlerini kullanarak pratik yapmanıza yardımcı olacak İngilizce Gramer Kaynakları ile alıştırmalar, yaygın olarak karıştırılmış kelimeler arasında ayrım yapma, öznelliği kullanma ve diğer birçok şeyi içeren kapsamlı İngilizce Gramerinin    materyallerini içerir.

Dilbilgisi Canavarı

Grammar Monster, İngilizce gramer ile ilgili her şey hakkında hızlı bilgi ve ayrıntılı açıklamalar sunan bir web sitesidir. Ayrıca, İngilizce Gramer Kaynakları bölümlerinin her biri için kısa bir teste sahiptir, böylece bölümün içeriğini ne kadar iyi anladığınızı ölçebilirsiniz.

UsingEnglish.com

EnglishEnglish.com İngilizce Grameri  ile ilgili ders aramaya gidilecek yer değil, ancak  İngilizce Grameri sözlüğü söz konusu olduğunda, çok kapsamlı bir derse ev sahipliği yapıyor. İngilizce Site ayrıca sizi uzun süre meşgul edebilecek İngilizce Gramer kaynaklarının yanı sıra çok sayıda test ve sınav sunmaktadır.

Oxford Sözlükleri

OxfordDictionaries.com, Oxford Sözlüklerinin blogunu okuyabileceğiniz, videolarını izleyebileceğiniz ve yeni kelimeler öğrenmenize yardımcı olabilecek bir sözlük bulabileceğiniz eğlenceli bir web sitesidir. 

Cambridge Uygulamaları

Cambridge University Press’in Kullanımdaki Gramer dizisi üç uygulama içerir: biri yeni başlayanlar için, biri orta öğrenenler için ve biri ileri İngilizce dil öğrenenler için, her biri CUP tarafından yayınlanan bir kitaba karşılık gelir. Uygulamalar kitaplardaki tüm materyalleri içermese de, İngilizce Grameri kaynakları  dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde  çalışmanıza yardımcı olacak etkinliklerle doludur.