Üniversite öğrencilerine İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı Kursları verilir.

İngilizce hazırlık atlama sınavı kursları Programı

İngilizce hazırlık atlama sınavı kursları Programı İçeriği

1 – İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı Kursları ( Birebir Özel İngilizce Hazırlık  Atlama Kursları )
2 – İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı  Kursları ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce Hazırlık  Atlama Kursları )

1 – İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı Kursları ( Birebir Özel İngilizce Hazırlık  Atlama Kursları ): İngilizce hazırlık atlama sınavı kursları merkezimizdeki İngilizce hazırlık atlama sınavı kursları için kurulan ve birebir özel İngilizce kursu almak üzere İngilizce hazırlık atlama sınavı kurs programında yer alan öğrenci,  İngilizce hazırlık atlama sınavı  kursları programının ne zaman uygulanacağını kendi belirler. İngilizce hazırlık atlama sınavı  kategorisinde hazırlanan İngilizce hazırlık atlama sınavı  kursları öğrencinin seçtiği  gün ve saatlerde uygulanır.

İngilizce hazırlık atlama sınavı kursları merkezinde İngilizce hazırlık atlama sınavına özgü yapılan etkinliklerdeki  İngilizce hazırlık atlama sınavı  kursları dershanesinde, İngilizce hazırlık atlama sınavı için verilen seminerlerde öğrenciye bu sistemde verilmesi gereken İngilizce hazırlık atlama sınavı kursları ders sayısı yada diğer bir ifade ile uygulanacak İngilizce hazırlık atlama sınavı kursları programının ders adeti, sınavına  iştirak edeceği üniversitenin İngilizce hazırlık atlama sınavının nitelikleri ve güçlük derecesi, sınavda elde etmek zorunda olduğu not gibi bir çok faktör rol oynar.

2 – İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı  Kursları ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce Hazırlık  Atlama Kursları ): Bu yöntemde, İngilizce hazırlık atlama sınavı kursları merkez binamızda  İngilizce hazırlık atlama sınavı kursları için yapılan organizasyonlarda  toplu olarak organize edilen İngilizce hazırlık atlama sınav düzenlemeleri ,eşit yada denk seviyeli 4 öğrenciden kurulan küçük gruplara tüm incelik, özellik ve ayrıntıları  ile uygulanır ve İngilizce hazırlık atlama sınavı kurslarında öğrenciyi başarıya taşıyacak her  önlem alınır.

NEDEN BİZ

  • İngilizce hazırlık atlama sınavı kursları bölümlerinde biri aşan öğrenciler için organize edilen tüm İngilizce hazırlık atlama sınavı kursları programları için geçerli  sayılmak üzere öğrenciye ”  SENET ”  yapılmaz. Öğrenci İngilizce hazırlık atlama sınavı kurslarında ödemelerini takside bağlayabilir.
  • İngilizce hazırlık atlama sınavlarında eğer başarılı olmayı arzu ediyorsan bilinen akademik kelime sayısı çok önemlidir. Ne denli  çok bilinirse sınavda da o oranda   başarılı olunur. Bu nedenle İngilizce hazırlık atlama sınavı için verilen yoğun İngilizce hazırlık atlama sınavı kurslarında ki İngilizce hazırlık atlama sınav sürecinde, öğrencilere daha önceden  hazırlanmış  alıştırmalar verilir.
  • Hem birebir hemde çoklu gruplar için yapılan işlemlerde,  İngilizce hazırlık atlama sınavı kurslarında  , sadece noksan  bilgileri  düzelten işlemler  uygulanmaz aynı zamanda öğrencilerin sınavlarda soruları doğru ve çabuk cevaplamalarına büyük oranda ardım eden   ” İngilizce hazırlık atlama  sınav çözüm teknikleri ve taktikleri ” bilgileri de verilir.