İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise ana merkezine gelmeniz ve  İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise programlarına katılmanız önerilir.

İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFI DERSLERİ LİSE  

İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise Hakkında 

1 – İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise ( Birebir Özel İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise )
2 – İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise ( 4 Öğrenci ile İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise )

 İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise programları  lise hazırlığa devam eden öğrenciler için bir can kurtarandır. Bundan yararlanmak için sadece özel olarak tesis ettiğimiz İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise ana merkezine gelmeniz ve  İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise programlarına İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise için düzenlenen İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise eğitim merkezlerindeki İngilizce Hazırlık Sınıfı dersleri Lise seminerlerinde katılmanız yeterli.

 

1 – İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise ( Birebir Özel İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise ):

İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise için düzenlenen İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise eğitim merkezlerindeki İngilizce Hazırlık Sınıfı dersleri Lise seminerlerinde birebir özel İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise  almak isteyen  lise öğrencileri, İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise için düzenlenen İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise eğitim merkezlerindeki İngilizce Hazırlık Sınıfı dersleri Lise seminerlerinde  içerdiği özel bilgilerle hazırlanan öğrencileri İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lisede rahatlatan öğrenci dostu  İngilizce Hazırlık Sınıfı dersleri Lise programlarının eşliğinde  İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri   alır.

İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise programları her öğrenci için farklı uygulanır.   İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise programları ile seviyesi düşük olan öğrencilere İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lisede daha çok yüksek olanlara daha düşük sayıda İngilizce Hazırlık Sınıfı  lise eğitim programı  uygulanır.  İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise eğitimleri için hazırlanan İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise düzenlemelerinde sınava girecek olan öğrenci için İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise için düzenlenen İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise eğitim merkezlerindeki İngilizce Hazırlık Sınıfı dersleri Lise seminerlerinde önlemler alınır.


2 – İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise ( 4 Öğrenci ile İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise ):

İngilizce Hazırlık Sınıfı  dersleri Lise için  tertip edilen İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise eğitim birimlerindeki İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise programlarında lise öğrencileri  gruplarda toplu olarak her zorlukta ve koşulda yanlarında olan,  İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise için düzenlenen İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise eğitim merkezlerindeki İngilizce Hazırlık Sınıfı dersleri Lise seminerlerinde  en temel bilgileri veren İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise  programları eşliğinde İngilizce dersleri eğitimi alabilir.

İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri için hazırlanmış özel İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri programlarına katılan ve İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise için düzenlenen İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise eğitim merkezlerindeki İngilizce Hazırlık Sınıfı dersleri Lise seminerlerinde  4 öğrenciden oluşturulan İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise eğitim merkezlerindeki gruplarda toplu  İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise eğitimi almak isteyen öğrencilere İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise programında uygulanan İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise öğretileri grup İngilizce dersleri  için  İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise özel hazırlanmış  İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise programları ideal eğitim düzenlemeleridir..

İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFI OLAN LİSELER

KADIKÖY ANADOLU LİSESİ: Türkiyenin ilk Maarif Kolejlerinden. Kadıköy Anadolu Lisesi Öğrencilerinin bir dönem ya da 1 sene   Kanada liselerinde yapılan anlaşmaya göre okuma şansı var. Kontenjanı 340. Geçen yılın yüzdelik dilimi 0.31, taban puanı 491.0156 oldu. Kız ve erkek öğrenciler için pansiyonu bulunuyor.

HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ: İngilizce eğitim veriyor. Yatılı okuma şansı mevcut değil. Okulun Goethe Institut Istanbul ile eğitim işbirliği anlaşması bulunuyor ve Almanya ile öğrenci değişim programı yapıyor. Kontenjanı 170. Geçen yıl taban puanı 490.0687, yüzdelik dilimi 0.39.

KABATAŞ ERKEK LİSESİ: Almanca ve İngilizce sınıfları birlikte bulunuyor. 136 İngilizce, 68 Almanca kontenjanı var. Almanca öğrenen İngilizceyi, İngilizce öğrenen de  Almancayı ikinci  lisan  olarak öğreniyor. Öğrencilerin B1 sınavının yanı sıra DSDII (C1) Almanca Dil Diploması alma hakkı da mevcut.

VEFA LİSESİ: İngilizce dil eğitimi veriyor. Kontenjanı 170, kızlar için yatılılık var. Geçen yıl taban puanı 480.2336, yüzdelik dilimi 1.35 oldu.