İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise ile İlgili Bilgiler

İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise Hakkında 

1 – İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise ( Birebir Özel İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise )
2 – İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise ( 4 Öğrenci ile İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise )

 İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise programları  lise hazırlığa devam eden öğrenciler için bir can kurtarandır. Bundan yararlanmak için sadece özel olarak tesis ettiğimiz İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise ana merkezine gelmeniz ve  İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise programlarına katılmanız yeterli.

1 – İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise ( Birebir Özel İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise ): İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise için düzenlenen İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise eğitim merkezlerindeki İngilizce Hazırlık Sınıfı dersleri Lise seminerlerinde birebir özel İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise  almak isteyen  lise öğrencileri, içerdiği özel bilgilerle hazırlanan öğrencileri rahatlatan öğrenci dostu  İngilizce Hazırlık Sınıfı dersleri Lise programlarının eşliğinde eğitimler alır.

İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise programları her öğrenci için farklı uygulanır.  Seviyesi düşük olan öğrencilere daha çok yüksek olanlara daha düşük sayıda İngilizce Hazırlık Sınıfı  lise eğitim programı  uygulanır.  İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise eğitimleri için hazırlanan İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise düzenlemelerinde sınava girecek olan öğrenci için  önlemler alınır.

2 – İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise ( 4 Öğrenci ile İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise ):İngilizce Hazırlık Sınıfı  dersleri Lise için  tertip edilen İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise eğitim birimlerindeki İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise programlarında lise öğrencileri  gruplarda toplu olarak her zorlukta ve koşulda yanlarında olan,  en temel bilgileri veren İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise  programları eşliğinde eğitim alabilir.

İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri için hazırlanmış özel İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri programlarına katılan ve 4 öğrenciden oluşturulan gruplarda toplu ders almak isteyen öğrencilere uygulanan İngilizce Hazırlık Sınıfı Dersleri Lise öğretileri grup dersleri için özel hazırlanmış ideal eğitim düzenlemeleridir..

İNGİLİZCE HAZIRLIK SINIFI OLAN LİSELER

KADIKÖY ANADOLU LİSESİ: Türkiyenin ilk Maarif Kolejlerinden. Kadıköy Anadolu Lisesi Öğrencilerinin bir dönem ya da 1 sene   Kanada liselerinde yapılan anlaşmaya göre okuma şansı var. Kontenjanı 340. Geçen yılın yüzdelik dilimi 0.31, taban puanı 491.0156 oldu. Kız ve erkek öğrenciler için pansiyonu bulunuyor.

HÜSEYİN AVNİ SÖZEN ANADOLU LİSESİ: İngilizce eğitim veriyor. Yatılı okuma şansı mevcut değil. Okulun Goethe Institut Istanbul ile eğitim işbirliği anlaşması bulunuyor ve Almanya ile öğrenci değişim programı yapıyor. Kontenjanı 170. Geçen yıl taban puanı 490.0687, yüzdelik dilimi 0.39.

KABATAŞ ERKEK LİSESİ: Almanca ve İngilizce sınıfları birlikte bulunuyor. 136 İngilizce, 68 Almanca kontenjanı var. Almanca öğrenen İngilizceyi, İngilizce öğrenen de  Almancayı ikinci  lisan  olarak öğreniyor. Öğrencilerin B1 sınavının yanı sıra DSDII (C1) Almanca Dil Diploması alma hakkı da mevcut.

VEFA LİSESİ: İngilizce dil eğitimi veriyor. Kontenjanı 170, kızlar için yatılılık var. Geçen yıl taban puanı 480.2336, yüzdelik dilimi 1.35 oldu.