İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri ile IELTS'de kesin başarı kazanmak artık sizin elinizde

İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri Programı

İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri Programının Ayrıntıları

1 – İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri ( Birebir Özel İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri )
2 – İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri ( 4 Öğrenci ile İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri )

İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri programında öğretmenler haftalık konuşma sunumlarıyla birlikte öğrencilerin günlüklerinde tamamlamaları için yazma görevleri belirleyebilirler. Öğretmenler İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri programında bunları kontrol edecek ve neyin iyi yapıldığı ve nelerin geliştirilebileceği konusunda tavsiyelerde bulunacaklar. Bu şekilde, öğrenciler İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Derslerinde öğretmenleriyle kişisel olarak iletişim kurabilirler.

Haftalık konuşma görevleri ve geri bildirim

Her hafta, İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Derslerinde öğrencilerin sınıflarının önünde veya küçük gruplarda bir konuşma görevi tamamlamaları gerekir. Öğrenciler arkadaşlarının önünde konuşarak konuşma konusunda güven kazanırlar, ayrıca telaffuzlarını ve akıcılıklarını geliştirirler. İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri öğretmenlerimiz konuşma sunumlarından sonra her öğrenciye konuşma becerileri  hakkında bireysel geri bildirim verir.

Haftalık test ve devam eden gözlem

Hafta boyunca öğrenciler İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Derslerinde okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini değerlendirir. İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Derslerinde yapılan  dilbilgisi ve kelime bilgisi testleri öğrencilerin ve öğretmenlerinin ilerlemeyi izlemelerini ve bir sonraki seviyeye hazır olup olmadıklarını değerlendirir.

Yalnızca İngilizce politikası

İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri programlarında  İngilizcenizi geliştirmenin en iyi yolunun onu her zaman iletişim kurmak için kullanmak olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle,  İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Derslerin‘deki öğrencilerin okuldayken sadece İngilizce kullandırılır. Bu, daha hızlı bir şekilde gelişmenize yardımcı olmanın yanı sıra, yeni insanlarla tanışmanıza  yardımcı olur.

Akademik Danışmanlık

İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM, kişiselleştirilmiş akademik yardım almanızın  daha kolay olduğu anlamına gelen küçük bir  İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri okuludur. Öğrencilerin iş, göç, sınavlar veya sadece kişisel gelişim ile ilgili olup olmadıklarına bakılmaksızın çeşitli hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmak için İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Derslerinde bireysel rehberlik sunabilmekten büyük gurur duyuyoruz. Herhangi bir noktada tavsiyeye ihtiyacınız varsa, İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri öğretmeninizle konuşabilirsiniz.

Nitelikli ve Deneyimli Öğretmenler

İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri merkez binadaki AKADEMİK EĞİTİM’de İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Dersleri öğretmenleri çeşitli geçmişlere sahiptir ve hepsi uluslararası öğrencilere İngilizce öğretmek için tamamen yeterlidir. Yani İngilizceyi yetişkin olarak öğrenmenin zorluklarını anlarlar.

Mesleki Gelişim Eğitimi

Her hafta, İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Derslerinin tüm İNGİLİZCE öğretmenleri mesleki gelişim oturumlarına katılırlar. Oturumlar, öğretmenlere yeni fikirler ve teknikler ekleyerek İngilizce IELTS Sınavı Hazırlık Derslerinin standartlarını geliştirmelerine yardımcı olur.