İNGİLİZCE, İNGİLİZCE AKADEMİK EĞİTİM PROGRAMLARI

İngilizce, İngilizce Akademik Eğitim Programları İçeriği

1 – İngilizce, İngilizce Akademik Eğitim ( Birebir Özel  İngilizce Akademik Eğitim )
2 – İngilizce, İngilizce Akademik Eğitim ( 4 Kişilik Gruplarla İngilizce Akademik Eğitim )

Akademik Kariyer İçin İngilizce Akademik Eğitim

İngilizce Akademik Eğitim merkezimizdeki  İngilizce Akademik Eğitim sınıflarımızda hazırlanan  İngilizce Akademik Eğitim programları ile tüm uğraşılarımıza rağmen yaşanılan çağda İngilizce bilmek mesleki kariyerimizin olmazsa olmazları arasına girmiş  ama İngilizce, İngilizce Akademik Eğitimin farkında olanların sayısının azlığı büyük sorun doğurmakta ve bu konuda gerekenler yapılmamakta. Ülkemizde de milyonlarca  insan bu dili öğrenmek uğruna çok büyük oranda boşu boşuna para , enerji ve boşa zaman harcamakta. İngilizce öğrenmek uğruna gösterilen bu büyük çabaya rağmen,alınan sonuç doyurucu  olmaktan büyük oranda uzak kalmaktadır.

İngilizce Akademik Eğitim merkezimizdeki  İngilizce Akademik Eğitim sınıflarımızda hazırlanan  İngilizce Akademik Eğitim programları dil  öğrenmek isteyen öğrenci ve çalışanlara sonuca götüren çözümler önermekte ve İngilizce, İngilizce Akademik Eğitimlerinde uygulamaktadır.. İngilizce ağırlıklı okullarda, İngilizce eğitim veren kolejlerde yada liselerin dil bölümlerinde eğitim alanlar :  İngilizce desteğe ihtiyaç duyduğunuzda  İngilizce  Akademik Eğitim size profesyonel eğitmenlik yapan öğretmenler önermektedir.

İngilizce Akademik Eğitimde Öğretmenin Yeri

İngilizce Akademik Eğitim merkezimizdeki İngilizce Akademik Eğitim programı ile  öğretmen önerirken, öğrencinin İngilizceyi okulunda ne derece yoğunlukta gördüğü göz önünde bulundurulur. Özel Okullarda okuyan ve liselerin dil bölümlerinde okuyan öğrencilere bu dili hayatında yoğun bir şekilde kullanan ve öğretmeyi gerçekten bilen öğretmenleri seçmekte ve göndermektedir.

İlköğretim ve lisenin tüm sınıflarına özel ders öğretmen yönlendirmesi yapabilen  İngilizce Akademik Eğitim merkezimizdeki İngilizce  Akademik Eğitim  öğretmenleri; ağırlıklı olarak özel ve devlet okullarında çalışan İngilizce hocaları vede  diğer profesyonel olarak çalışan sadece özel ders veren hocalardan oluşmaktadır.

 

İngilizce Akademik Eğitim merkezimizdeki   İngilizce Akademik Eğitim   öğretmenleriyle ilgili olarak ders alan öğrencilerden düzenli olarak referanslar alınmaktadır. Bizden İngilizce Akademik Eğitim merkezimizdeki  İngilizce Akademik Eğitim sınıflarımızda hazırlanan  İngilizce Akademik Eğitim programları ile özel ders almaya karar verdiğinizde öğretmenimizin ders verdiği öğrencilerden ve velilerinden görüş almak isteyebilirsiniz.    İngilizce  Akademik Eğitim  bu  kişilerle sizi buluşturur ve İngilizce Akademik Eğitim merkezimizdeki  İngilizce Akademik Eğitim sınıflarımızda hazırlanan  İngilizce Akademik Eğitim programlarında bilgi almanızı sağlar

 İngilizce Akademik Eğitim  çalışanlar için evde yada iş yerinizde de sizlere; dil  eğitimi konusunda  en özel öğretmen seçeneklerini sunmaktadır.


Öğretmenlerimiz tarafından verilen İngilizce  Özel Dersler

Küçük Yaş Grupları İçin  ( 5-7 yaş grubu)
İlköğretim Öğrencileri İçin
Lise Öğrencileri İçin
Üniversite Hazırlık Öğrencileri İçin
Üniversite Öğrencileri İçin
Toefl İELTS KPDS YDS İçin
Tıpdil, Yökdil, Proficiency, Üniversite Hazırlık Atlama İçin 
Çalışanlar İçin İngilizce