İngilizce, İngilizce Eğitim Hakkında Açıklama

 İngilizce , İngilizce Eğitim Hakkında Sohbet            

1 –  İngilizce Eğitim ( Birebir – Özel İngilizce Eğitim )
2 –  İngilizce Eğitim ( 4 kişi- Grup İngilizce Eğitim )

İngilizce , İngilizce eğitim verilmesinin çağdaşlık sayıldığı bu günlerde İngilizce , İngilizce eğitim konusunda düşünüldüğünde çağımızın yaşam alanlarında İngilizceİngilizce eğitim istemeyen İngilizce , İngilizce eğitimin gerek olmadığı bir bölüm kaldı mı acaba ? Bu sorunun cevabını kendimiz verebiliriz kanısındayım. İletişim dili İngilizce değil mi . Bu alanı özgürce kullanabilmek için İngilizce ve İngilizce bilmek içinde eğitim lazım değil mi? İnternetin çağımızda böyle  yaygın olması ve gittikçe her alana girmesi  internet kullanımında İngilizce ,İngilizce eğitim gerektirmez mi ? Günlük hayatınızda normalde İngilizce ,İngilizce eğitim interneti kullanmakta gerekli olmayabilir . Peki; iş hayatına atıldığınızda  çalıştığınız müessesenin dış bağlantıları için bir e-mail aldığınızda yada bir e-mail atmanız gerektiğinde İngilizce bilmeyenlerdenseniz haliniz nice olur acaba ? Bu gibi bir durum  için İngilizce, İngilizce eğitim gerekmez mi ?

Bırakınız iletişim alanındaki İngilizce eğitim gereksinmenizi tüm üniversitelerin  ilk yıllarında yüksek seviyede İngilizce hazırlık sınıfları ve bu hazırlık sınıflarının sona eriminde, dönem sonunda proficiency denilen bir sınav var. Üniversitede okuyan eğitim gören çocuklarınızın İngilizce bilmesi hemde yüksek derecede İngilizce bilmesi ve bunun  içinde İngilizce, İngilizce eğitim alması doğru değil mi ?

İngilizce, İngilizce eğitim konusuna kültürel yönden baksak yine dönüp dolaşıp İngilizce, İngilizce eğitimin ne kadar gerekli olduğu noktasında konu düğümlenir kanısındayım. Bir iş yada işle ilgili bir seyahat gereği elit bir topluma girildiğinde  herkes birbirleri ile İngilizce konuşurken İngilizce bilmeyenlerin kendilerini nasıl hissettiklerini acaba hiç düşünen oldu mu ? İngilizce bilmeyenlerin o anda aldıkları en önemli kararın ileri ki günlerde İngilizce öğrenmek için harekete geçmek ve derhal İngilizce, İngilizce eğitimi almak İngilizce, İngilizce eğitim konusunda ilerlemek, olduğu konusunda şüphesi olan var mı ?.

Kurumsal İngilizce Eğitim
Tüm firmalara , şirketlere İngilizce, İngilizce eğitim merkezimizde hizmet içi eğitim amaçlı kurumsal İngilizce, İngilizce eğitim  programları oluşturulur. Kurumsal  İngilizce eğitim alanında uzmanız