İNGİLİZCE, İNGİLİZCE İLE İLGİLİ SORUNLAR

İngilizce, İngilizce İle İlgili Güçlükler

1 –  İngilizce Dersleri ( Bireysel – Özel  İngilizce Dersleri  )
2 –  İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  )

 

 1 –  İngilizce Dersleri ( Bireysel verilen Özel  İngilizce Dersleri  ): 

İngilizce  ile ilgili hazırlanan İngilizce dersleri platformunda öğrenciye  İngilizce  ile ilgili olarak verilen İngilizce ile ilgili derslerin uygulamalarında adı üzerinde birebir etkileyici gücü olan, tetikleyici özelliği  ile öğrenci üzerinde olumlu etkiler yaratarak onu çalışmaya iten ve İngilizce  ile ilgili olarak derslere odaklanmasını sağlayan, sadece bir tek öğrenciye odaklı bir türde hazırlandığı için tüm içeriğinde ki özellik, ayrıntı ve öğretim teknikleri ile öğrencinin İngilizce  öğrenmesi için İngilizce  ile ilgili her yardımı  temin eden, öğrenim aşamasında kapsamında bulunan kelimelerle ilgili özel çalışmalar aracılığı ile İngilizce  ile ilgili hazırlanan İngilizce dersleri platformunda öğrenciye  İngilizce  ile ilgili olarak verilen İngilizce ile ilgili derslerin uygulamalarında öğrencinin kelime haznesinde müthiş gelişme ve ilerleme sağlayan, kurulumu temel felsefesi tek öğrenci olduğu için her sıkıştığında veya zorlukla karşılaştığında onun bunların üstesinden gelmesine birincil derecede İngilizce  ile ilgili hazırlanan İngilizce dersleri platformunda öğrenciye  İngilizce  ile ilgili olarak verilen İngilizce ile ilgili derslerin uygulamalarında katkı sağlayan İngilizce ile ilgili programlarla alınan birebir özel İngilizce dersi  ile İngilizce öğrenmemek mümkün mü?

 

 2 –  İngilizce Dersleri ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Dersleri  )  

 İngilizce ile ilgili hazırlanan İngilizce dersleri departmanlarında  öğrencilere  İngilizce ile ilgili bir şekilde verilen İngilizce dersleri uygulamalarında, eğitim ve öğretim vermek için İngilizce  ile ilgili hazırlanan İngilizce dersleri platformunda öğrenciye  İngilizce  ile ilgili olarak verilen İngilizce ile ilgili derslerin uygulamalarında 4 öğrenciden oluşturulan gruplara uygulanan içeriği ile öğrencinin tüm isteklerini karşılayabilecek kapasitede ve seviyede olan, kurulumundaki esaslar itibarı ile 4 öğrenciye göre İngilizce  ile ilgili tüm öğretim unsurlarının ayarlandığı ve düzenlendiği, tek, tek her öğrenciye İngilizce  ile ilgili hazırlanan İngilizce dersleri platformunda öğrenciye  İngilizce  ile ilgili olarak verilen İngilizce ile ilgili derslerin uygulamalarında hitap eden ve onlarda olumlu bir etki yaratacak nitelikler taşıyan, çağın en yeni öğretim ve eğitim sistem ve yöntemlerinin kullanıldığı İngilizce ile ilgili programların eşliğinde İngilizce öğrenmek artık grup İngilizce derslerine katılanlar için de mümkün. 

 Buna göre eğer İngilizce için belli noktalara odaklanırsak daha kolay sonuç alabiliriz:

  •  İlk İngilizce ile ilgili olarak  İngilizce’nin bir dil olduğunu kavramak en önemlisi.
  • İngilizce ile ilgili ikinci olarak basitleştirmek… Nasıl? Örneğin konuşurken, zor kelimelerle basit bir cümle kurmak yerine basit kelimelerle daha yoğun anlam içeren daha güzel cümleler kurmaya çalışabilirsiniz.
    İngilizce  ile ilgili hazırlanan İngilizce dersleri platformunda öğrenciye  İngilizce  ile ilgili başka, kısa kısa paragraflar ezberleyebilirsiniz. Bu, yazı yazarken istediğiniz bir kalıbı kısa yoldan aklınızdan yazınıza çekecektir.
  •  Kendi kendinize yeteneğinize göre öğrenmenizi kolaylaştıracak İngilizce  ile ilgili yeni yöntemler de bulabilirsiniz. Resme yeteneği olan bir kişi renkler vasıtasıyla kelimeleri aklında tutabilirken müzik yeteneği olan bir kişi ise kelimeleri müzikal bir tarzda  ezberleyebilir. Çünkü her kelime beyinde bir çağrışım bırakır. Bu çağrışımları yeteneğinize göre kullanın.