İNGİLİZCE, İNGİLİZCE ÖZEL DERS PAHALI MI, İNGİLİZCE PROGRAMI

İngilizce , İngilizce Özel Ders Pahalı mı ?, İngilizce Dersleri

1 –  İngilizce Özel Ders ( Bireysel – Özel  İngilizce Özel Ders )
2 –  İngilizce Özel Ders ( 4 kişi ile yapılan grup İngilizce Özel Ders )

Neden  İngilizce özel ders almak istiyorsunuz ama İngilizce Özel Ders Pahalı mı ? şeklinde kafanızda bir soru var . Hedefiniz nedir? Bir bankada işe girmek, bir Amerikan üniversitesine kabul edilmek, şu anki işinizde terfi etmek, ya da uluslararası bir lisans alabilmek için KPDS, TOEFL, IELTS gibi akademik sınavlara girmek gibi amaçlarınız mı var ?

İngilizce Özel Ders Pahalı mı ?  Biran için İngilizce öğrenmek için   İngilizce özel ders almadığınızı ve kalabalık gruplara katılarak İngilizce Özel Ders Pahalı mı diye düşünerek bu işi daha ucuza getirmeye çalıştığınızı kabul edelim . Böyle bir grupta bir (1 ) özel ders alarak 4 ay süren bu bir kurluk programı sadece ve sadece bir ( 1 ) ayda bitirebilirsiniz. Ayda 250 tl veriyorsanız üç ( 3 ) ayda 750 tl eder . Özel ders alsanız da vereceğiniz ücret aynıdır ama 3 ay gibi bir süre kazanıp öne geçersiniz.

Ayrıca 4 ay süren bu kalabalık gruplarla yapılan  derslerde ne öğrendiğinizde tartışmalıdır . Oysa 1 aylık İngilizce  özel ders eğitiminde verilen eğitimi özümsemeniz çok daha garantilidir.

Kalabalık gruplarla yapacağınız İngilizce Özel Ders Pahalı mı ? . İngilizce  dersleri eğitiminin tamamını alsanız 2 sene sürer oysa İngilizce özel ders alarak hem aynı parayı ödersiniz hemde bu iki ( 2) senelik süre 6 – 8 aya iner. Aynı ücretle çok daha kısa sürede bu işi bitirir vede daha erken para kazanmaya başlayabilirsiniz .İngilizce Özel Ders Pahalı mı ? öyleyse. 

Bir iş başvurusunda bulunulduğunu varsayalım . Firmanın açık olan kadrosu sadece bir kişi ve bu tek kişilik iş için başvuran 5 – 6 kişi var. Bu küçük grubun içinden sadece bir kişi açık olan kadroya seçilecek . İçlerinden biri İngilizce biliyor herkes üniversite mezunu ama İngilizce bilenin TOEFL yada IELTS gibi uluslararası  sınavdan başarılı olduğunu gösteren elinde belge var . Bu işe kimi alırlar bilin bakalım ?

Doğru öğretmen, doğru yöntem seçildiğinde  özel ders  harika bir yatırımdır. Deneyin.