İNGİLİZCE, İNGİLİZCE ÖZEL KURS, İNGİLİZCE KURSU

İngilizce , İngilizce Özel Kurs , İngilizce Kursları

1 –  İngilizce Özel Kurs ( Teke tek – İngilizce Özel Kurs )
2 –  İngilizce Özel Kurs ( 4 kişilik – Grup İngilizce Özel Kurs )

 

Öğrenmek  için en güzel hareketi yapın  özel kurs programlarına katılın .

 

Soru : Hiç İngilizce bilmiyor musunuz ?…İngilizce öğrenmek istiyorsunuz ama belli bir İngilizce geçmişiniz ve İngilizce alt yapınız yok mu ?

Çözüm : İngilizce özel kurs alanında İngilizce özel kurs programına katılabilir  birebir yada teke tek özel kurs eğitimi alarak kısa zamanda İngilizce öğrenebilirsiniz .

Soru : Ielts sınavı ,  proficiency , üds , kpds , toefl gibi akademik seviyede bir sınava katılmak ve hazırlık sınıfını geçmek yada hazırlık sınıfını atlamak zorundamısınız ?

 Çözüm : İngilizce özel kurs almak için katıldığınız  İngilizce özel kurs programlarımız sizin için gireceğiniz her akademik seviyedeki İngilizce sınavı için size özgü program olarak düzenlenir ve rahatlıkla başarılı olabilirsiniz .

Soru : Herhangi bir üniversitenin hazırlık sınıfında öğrencisiniz ama düz lise mezunu olduğunuz için hazırlık sınıfında eğitimini aldığınız İngilizce seviyesi size ağır mı geliyor ?

Çözüm : Size özgü , sizin öğrenme kapasitenize ve karakterinize uygun    İngilizce özel kurs konusunda düzenlenen İngilizce özel kurs programlarımızla üniversite hazırlık sınıfları için hazırlanmış takviye kurs programlarımız sizi bu  zorluktan çekip çıkarabilir.

Soru : İlköğretimde okuyan çocuğunuz , İngilizce derslerine uyum sağlayamıyor mu ?

Çözüm : İlköğretim için özel hazırlanmış , pedagojik formasyona sahip öğretmenlerimizin uyguladığı  İngilizce özel kurs programlarımız bu zorluğu yenmenizde katkı sağlar.


Soru : Lisede İngilizce dil bölümüne devam eden  ve YKSDİL sınavına hazırlanan bir öğrenci misiniz ? Dershaneye de davam ediyorsunuz ama bir türlü İngilizce sınavlarında 50 netin üzerine çıkamıyor musunuz ? .

Çözüm : Size özel hazırlanmış İngilizce özel kurs programlarımızla net sayınızı % 10 – % 40 arasında arttıralım