İNGİLİZCE, İNGİLİZCE ÖZEL KURS, İNGİLİZCE KURSU

İngilizce , İngilizce Özel Kurs , İngilizce Kursları

1 –  İngilizce Özel Kurs ( Teke tek – İngilizce Özel Kurs )
2 –  İngilizce Özel Kurs ( 4 kişilik – Grup İngilizce Özel Kurs )

 

Öğrenmek  için en güzel hareketi yapın  İngilizce özel kurs programlarına katılın .

Soru : Hiç İngilizce bilmiyor musunuz ?…İngilizce öğrenmek istiyorsunuz ama belli bir İngilizce geçmişiniz ve İngilizce alt yapınız yok mu ?

Çözüm :İngilizce özel kurs alanında İngilizce özel kurs merkezimizdeki İngilizce özel kurs programına katılabilir  birebir yada teke tek  İngilizce özel kurs eğitimi alarak kısa zamanda İngilizce öğrenebilirsiniz . 

Soru : Ielts sınavı ,  proficiency , üds , kpds , toefl gibi akademik seviyede bir sınava katılmak ve hazırlık sınıfını geçmek yada hazırlık sınıfını atlamak zorunda mısınız ?

 Çözüm : İngilizce özel kurs almak için katıldığınız  İngilizce özel kurs programlarımız sizin için gireceğiniz her akademik seviyedeki İngilizce sınavı için İngilizce özel kurs alanında İngilizce özel kurs merkezimizdeki İngilizce özel kurs programı ile size özgü program olarak düzenlenir ve rahatlıkla başarılı olabilirsiniz .

Soru : Herhangi bir üniversitenin hazırlık sınıfında öğrencisiniz ama düz lise mezunu olduğunuz için hazırlık sınıfında eğitimini aldığınız İngilizce seviyesi size ağır mı geliyor ?

Çözüm : Size özgü , sizin öğrenme kapasitenize ve karakterinize uygun    İngilizce özel kurs konusunda düzenlenen İngilizce özel kurs alanında İngilizce özel kurs merkezimizdeki İngilizce özel kurs programlarımızla üniversite hazırlık sınıfları için İngilizce özel kurs alanında İngilizce özel kurs merkezimizdeki İngilizce özel kurs programı ile İngilizce , İngilizce Özel Kurs , İngilizcede hazırlanmış takviye kurs programlarımız sizi bu  zorluktan çekip çıkarabilir.

Soru : İlköğretimde okuyan çocuğunuz , İngilizce derslerine uyum sağlayamıyor mu ?

Çözüm : İngilizce özel kurs alanında İngilizce özel kurs merkezimizdeki İngilizce özel kurs programında İlköğretim için özel hazırlanmış , pedagojik formasyona sahip öğretmenlerimizin uyguladığı  İngilizce özel kurs programlarımız bu zorluğu yenmenizde katkı sağlar.


Soru : Lisede İngilizce dil bölümüne devam eden  ve YKSDİL sınavına hazırlanan bir öğrenci misiniz ? Dershaneye de davam ediyorsunuz ama bir türlü İngilizce sınavlarında 50 netin üzerine çıkamıyor musunuz ? .

Çözüm : İngilizce özel kurs alanında İngilizce özel kurs merkezimizdeki İngilizce özel kurs programında size özel hazırlanmış İngilizce özel kurs programlarımızla net sayınızı % 10 – % 40 arasında arttıralım