İngilizce Kursları DENİZLİ eğitim merkezimiz

İNGİLİZCE KURSLARI DENİZLİ PROGRAMI

İngilizce Kursları Programının Ayrıntıları

1 – İngilizce Kursları DENİZLİ ( Bire  bir Özel İngilizce Kursları )
2 – İngilizce Kursları DENİZLİ ( 4 Öğrenciden Kurulan Öğrencilerle  Özel İngilizce Kursları )

 

İngilizce Kursları DENİZLİ eğitim merkezimizdeki İngilizce Kursları DENİZLİ birimlerimizde hazırlanan İngilizce Kursları DENİZLİ programları ile İngilizce öğrenerek, evde elde edemeyeceğiniz bir dizi yaşam becerisi kazanacaksınız.
İngilizce Kursları DENİZLİ eğitim merkezimizdeki İngilizce Kursları DENİZLİ birimlerimizde hazırlanan İngilizce Kursları DENİZLİ programları ile İngilizce öğrenmek, sınıfta kelimeleri ezbere okumaktan çok daha fazlasıdır. Öğretim yaklaşımımız, tümü gerçek yaşam deneyimlerinden alınan grup ve proje çalışmasının yanı sıra eleştirel düşünmeye odaklanır; bu, yalnızca dili öğrenmekle kalmayıp, onu günlük yaşamda nasıl kullanacağınızı da öğreneceğiniz anlamına gelir.

İngilizce Kursları DENİZLİ eğitim merkezimizdeki İngilizce Kursları DENİZLİ birimlerimizde hazırlanan İngilizce Kursları DENİZLİ programlarında İngilizce öğrenerek, evde elde edemeyeceğiniz çok çeşitli yaşam becerileri kazanacaksınız. Problem çözme, farklı ekiplere liderlik etme ve İngilizcenizi gerçek dünyadaki durumlara uygulama gibi paha biçilmez beceriler – hayatınızın geri kalanında kullanacağınız beceriler. Eğitim tesislerimizde çok kültürlü bir öğrenci karışımıyla, dünyanın dilini gerçekten uluslararası bir ortamda öğreneceksiniz.

İngilizce dil öğretimimiz, nerede eğitim alıyor olursanız olun veya hangi kursu seçerseniz seçin, sürekli olarak yüksek kaliteyi korur. Zorunlu ulusal standartlar ve kapsamlı, endüstri liderliğindeki kalite destek çerçevesi  ile en iyi İngilizce eğitimini aldığınızdan emin olabilirsiniz.

İngilizce eğitim türleri

İngilizce Kursları DENİZLİ eğitim merkezimiz, çeşitli eğitim ihtiyaçlarına uygun çeşitli İngilizce kursları sunmaktadır. Sonuçları Avustralya’da ve tüm dünyada tanınan bir dizi İngilizce dil testi kuruluşu vardır.

Genel İngilizce

Amacınız – Daha yüksek seviyeli kurslara erişmek için genel yeterliliği geliştirmek; İngilizcenizi günlük kullanım için geliştirmek; İngilizcenizi seyahat için geliştirmek; İngilizcenizi iş amacıyla geliştirmek veya İngilizce konuşulan bir ülkede gündelik işler yapmak için
Kurs tanımı – Konuşma ve dinlemeye vurgu yaparak iletişim becerilerine odaklanma
Akademik amaçlar için İngilizce
Amacınız – Bir Avustralya okulunda, meslek yüksekokulunda veya üniversitede okumak istiyorsunuz
Kurs açıklaması – Sizi İngilizce konuşulan bir üniversitede, yüksek öğrenimde veya meslek enstitüsünde eğitime hazırlamak

Özel Amaçlı İngilizce (ESP)

Amacınız – Belirli bir bağlam için gereken sözlü ve yazılı İngilizceyi öğrenmek ve belki de staj yapmayı düşünmek istiyorsunuz.
Kurs tanımı – İş, havacılık veya turizm gibi belirli kurs alanları için pratik İngilizceye odaklanma

Sınav Hazırlığı

Amacınız – IELTS, TOEFL, TOEIC veya Cambridge First Certificate gibi bir sınava girmeyi planlıyorsanız
Kurs açıklaması – Sizi İngilizce dil yeterlilik sınavlarına hazırlamak

Öğretim için İngilizce

Amacınız – Kendi ülkenizdeki okullarda İngilizce öğretmek istiyorsunuz
Kurs açıklaması – Bu kurslar arasında TESOL (Başka Dilleri Konuşan Kişilere İngilizce Öğretimi, EfTC (Çocuklara Öğretim için İngilizce) dahildir.)