-İngilizce Kursları eğitim merkezindeki İngilizce Kursları birimlerimizde düzenlenen İngilizce Kursları programları.

İNGİLİZCE KURSLARI PROGRAMLARI 

İngilizce Kursları Programlarının İçeriği ve kapsamı

1 – İngilizce Kursları ( Birebir Özel İngilizce Kursları )
2 – İngilizce Kursları ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Toplu Halde İngilizce Kursları)

İngilizce Akademik Eğitim’de  İngilizce Kursları eğitim merkezindeki İngilizce Kursları birimlerimizde düzenlenen İngilizce Kursları programları , bir sınıfta kelime okumaktan çok daha fazlasıdır. İngilizce Kurslarındaki öğretim yaklaşımımız eleştirel düşünmenin yanı sıra   İngilizce Kursları eğitim merkezindeki İngilizce Kursları birimlerimizde düzenlenen İngilizce Kursları programlarında grup ve proje çalışmalarına odaklanır – hepsi gerçek yaşam deneyimlerinden alınmıştır, yani İngilizce Kursları eğitim merkezinde sadece dili öğrenmeyeceksiniz, aynen İngilizce Kurslarında günlük hayatta İngilizceyi nasıl kullanacağınızı da öğreneceksiniz.

İngilizce Akademik Eğitim İngilizce Kursları merkezindeki İngilizce Kursları programlarına katılarak  İngilizce çalışarak, İngilizce Kurslarında evde alamayacağınız çok çeşitli yaşam becerileri kazanacaksınız. İngilizce Kurslarında problem çözme, çeşitli insan takımlarına liderlik etme ve İngilizcenizi gerçek dünyadaki durumlara uygulama gibi İngilizce Kursları ile çok değerli beceriler kazanacak ve  dünyanın dilini İngilizce Kurslarında gerçekten iyi bir ortamda öğreneceksiniz.

İngilizce Akademik Eğitim’deki İngilizce Kursları programlarında İngilizce dil eğitimimiz, nerede ders alırsanız veya hangi İngilizce Kursları seçerseniz seçin, sürekli İngilizce Kurslarında yüksek kaliteyi korur. Zorunlu ulusal standartlar ve kapsamlı, sektör liderliğindeki kalite destek çerçevesiyle İngilizce Kursları eğitim merkezindeki İngilizce Kursları birimlerimizde düzenlenen İngilizce Kursları programları ile en iyi İngilizce eğitimini aldığınızdan emin olabilirsiniz.

İngilizce eğitim türleri

İngilizce Akademik Eğitim, çeşitli eğitim ihtiyaçlarına uygun İngilizce Kursları temel eğitim merkezinde bir dizi İngilizce kursu sunmaktadır.

Genel İngilizce Kursları

Amacınız – Üst düzey İngilizce Kurslarına erişim için genel yeterliliği artırmak; günlük kullanım için İngilizcenizi geliştirmek; İngilizcenizi seyahat için geliştirmek; İngilizcenizi iş amacıyla geliştirmek veya İngilizce konuşulan bir ülkede geçici iş yapmak

Ders tanımı – Konuşma ve dinleme ağırlıklı iletişim becerilerine odaklanma
Akademik amaçlar için İngilizce Kursları

Amacınız – Bir Yabancı  okulda, meslek yüksek okulunda veya üniversitede okumak istiyorsunuz

İngilizce Kursların tanımı – Sizi İngilizce konuşulan bir üniversitede, yüksek öğrenimde veya meslek enstitüsünde okumak için hazırlama

Özel Amaçlı İngilizce Kursları

Hedefiniz – Belirli bir bağlam için gerekli olan sözlü ve yazılı İngilizce öğrenmek istiyorsunuz ve belki de bir staj düşünmek istiyorsunuz İngilizce Kurslarının tanımı – İşletme, havacılık veya turizm gibi belirli İngilizce Kurs alanları için pratik İngilizceye odaklanmak

Sınav Hazırlığı Kursları

Hedefiniz – IELTS, TOEFL, TOEIC veya Cambridge First Sertifikası gibi bir sınava girmeyi planlıyorsunuz
Kursun tanımı – İngilizce Kursları ile sizi İngilizce yeterlilik sınavlarına hazırlama

İngilizce Öğretimi

Hedefiniz – Kendi ülkenizdeki okullarda İngilizce öğretmek istiyorsunuz

Kursun tanımı – Bu İngilizce Kursları  arasında TESOL (Başka Dilleri Konuşanlar için İngilizce Öğretimi, (Çocuklara İngilizce Öğretimi) yer almaktadır.

Çalışma Turları

Amacınız – Kısa bir tatil yapmak, İngilizce öğrenmek, eğlenmek veya İngilizce öğrenmek ve işle ilgili İngilizce Kursları eğitimi almak istiyorsunuz

Kursun tanımı – Bu  İngilizce Kursları, Genel İngilizce ile spor, sosyal, turist, kültürel veya mesleki eğitim faaliyetlerinin bir kombinasyonudur.