İngilizce Kursları ile sıfırdan başlayarak IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL, YKS DİL sınavlarına hazırlığa kadar eğitim alınır.

İngilizce Kursları ile IELTS, TOEFL, YDS, YÖK DİL, YKS DİL, SINAVLARINA HAZIRLANIN.İngilizce Kursları Programları

İngilizce Kursları Programlarının İçeriği ve kapsamı

1 – İngilizce Kursları ( Birebir Özel İngilizce Kursları )
2 – İngilizce Kursları ( 4 Öğrenciden Oluşturulan Gruplarla Toplu Halde İngilizce Kursları)

İstanbul, İngilizce Akademik Eğitim’de  İngilizce Kursları eğitim merkezindeki İngilizce Kursları programları , bir sınıfta kelime okumaktan çok daha fazlasıdır. Öğretim yaklaşımımız eleştirel düşünmenin yanı sıra grup ve proje çalışmalarına odaklanır – hepsi gerçek yaşam deneyimlerinden alınmıştır, yani İngilizce Kursları eğitim merkezinde sadece dili öğrenmeyeceksiniz, günlük hayatta nasıl kullanacağınızı da öğreneceksiniz.

İngilizce Akademik Eğitim İngilizce Kursları merkezindeki İngilizce Kursları programlarına katılarak  İngilizce çalışarak, evde alamayacağınız çok çeşitli yaşam becerileri kazanacaksınız. İngilizce Kurslarında problem çözme, çeşitli insan takımlarına liderlik etme ve İngilizcenizi gerçek dünyadaki durumlara uygulama gibi çok değerli beceriler kazanacak ve  dünyanın dilini gerçekten iyi bir ortamda öğreneceksiniz.

İngilizce Akademik Eğitim’deki İngilizce Kursları programlarında İngilizce dil eğitimimiz, nerede ders alırsanız veya hangi kursu seçerseniz seçin, sürekli yüksek kaliteyi korur. Zorunlu ulusal standartlar ve kapsamlı, sektör liderliğindeki kalite destek çerçevesiyle en iyi İngilizce eğitimini aldığınızdan emin olabilirsiniz.

İngilizce eğitim türleri

İngilizce Akademik Eğitim, çeşitli eğitim ihtiyaçlarına uygun İngilizce Kursları temel eğitim merkezinde bir dizi İngilizce kursu sunmaktadır.

Genel İngilizce

Amacınız – Üst düzey kurslara erişim için genel yeterliliği artırmak; günlük kullanım için İngilizcenizi geliştirmek; İngilizcenizi seyahat için geliştirmek; İngilizcenizi iş amacıyla geliştirmek veya İngilizce konuşulan bir ülkede geçici iş yapmak

Ders tanımı – Konuşma ve dinleme ağırlıklı iletişim becerilerine odaklanma
Akademik amaçlar için İngilizce

Amacınız – Bir Yabancı  okulda, meslek yüksek okulunda veya üniversitede okumak istiyorsunuz

Kursun tanımı – Sizi İngilizce konuşulan bir üniversitede, yüksek öğrenimde veya meslek enstitüsünde okumak için hazırlama

Özel Amaçlı İngilizce 

Hedefiniz – Belirli bir bağlam için gerekli olan sözlü ve yazılı İngilizce öğrenmek istiyorsunuz ve belki de bir staj düşünmek istiyorsunuz
Kursun tanımı – İşletme, havacılık veya turizm gibi belirli kurs alanları için pratik İngilizceye odaklanmak

Sınav Hazırlığı

Hedefiniz – IELTS, TOEFL, TOEIC veya Cambridge First Sertifikası gibi bir sınava girmeyi planlıyorsunuz
Kursun tanımı – Sizi İngilizce yeterlilik sınavlarına hazırlama

İngilizce Öğretimi

Hedefiniz – Kendi ülkenizdeki okullarda İngilizce öğretmek istiyorsunuz

Kursun tanımı – Bu kurslar arasında TESOL (Başka Dilleri Konuşanlar için İngilizce Öğretimi, (Çocuklara İngilizce Öğretimi) yer almaktadır.

Çalışma Turları

Amacınız – Kısa bir tatil yapmak, İngilizce öğrenmek, eğlenmek veya İngilizce öğrenmek ve işle ilgili eğitim almak istiyorsunuz

Kursun tanımı – Bu kurslar Genel İngilizce ile spor, sosyal, turist, kültürel veya mesleki eğitim faaliyetlerinin bir kombinasyonudur.