İngilizce Kursu, İngilizce kursları, İngilizce Kurs, Özel İngilizce Kursu

İngilizce Kursu,İngilizce Kursları, İngilizce Kurs ve İngilizce özel Kurs İNGİLİZCE KURSU PROGRAMI 

İngilizce Kursu Programı İçeriği

1 – İngilizce Kursu ( Birebir Özel İngilizce Kursu )
2 – İngilizce Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Kursu 

1 – İngilizce Kursu ( Birebir Özel İngilizce Kursu ):İngilizce Kursu merkezimizdeki İngilizce Kursu departmanlarında birebir özel kurs almayı arzu eden aday öğrenciler için hazırlanan  bireysel İngilizce Kursu programları ile, aday öğrenciler sıfırdan başlayarak istedikleri en yüksek düzeydeki İngilizceye kadar eğitim alabilir.

İngilizce kursu dalında İngilizce kursu verilen temel eğitim birimlerinde  yer alan ve İngilizce kursu  sınıflarımızda bulunan İngilizce kursu birimlerinde ki İngilizce kursu  seminerlerinde ve İngilizce kursu programlarında ve aynı zamanda  çoklu yapılan eğitim etkinliğinde tatbik edilen   İngilizce kursu seanslarında ülkede ilk kez uygulanan  İngilizce kursu programı, her seviyede, sıfırdan başlayan ve İngilizce akademik  sınav hazırlık aşamasına kadar uzanan her dalda mevcuttur. Birebir özel  İngilizce kursu almayı arzu eden aday öğrenciler, bu isteklerinin karşılığında, onlara çok büyük bir avantaj sağlayan, özel İngilizce kursun uygulanacağı gün ve saatleri belirleme  önceliği elde ederler. Birebir özel İngilizce kursu programı onların isteği doğrultusunda düzenlenir.

 İngilizce kursu alanında İngilizce kursu departmanlarında mevcut olan ve  İngilizce kursu  seanslarında yer verilen İngilizce kursu  ile ilgili özel eğitim çalışmaları içeriğinde   ve uygulanan İngilizce kurslarında,  aday öğrencilere kaç ders verileceği, öğrencinin nerelere gelmek istediğine yani hangi seviyede İngilizce öğrenmek isteğine bağlı olarak değişir. Yds, Ielts, Proficiency, Tıpdil, Yökdil,  Hazırlık Atlama Sınavı gibi İngilizce akademik sınavlara hazırlanmak için İngilizce kursuna katılan aday öğrencilere kaç derslik kurs programı uygulanacağı ise, aday öğrencinin hangi sınav için hazırlık İngilizce kursu istediğine bağlı olarak, seviyesine, performansına  ve sınavdan almak istediği skora  göre belirlenir.

2 – İngilizce Kursu ( 4 Kişiden Oluşturulan Gruplarla İngilizce Kursu )  :İngilizce Kursu verilen temel eğitim birimlerimizdeki İngilizce Kursu  sınıflarında, 4 öğrencinin yan yana getirilmesi ile oluşturulan gruplarda,  toplu olarak kurs almayı arzu eden aday öğrenciler için tertip edilen ve uygulanan  İngilizce Kursu programları ile,   öğrenciler  akademik İngilizce sınavlarına hazırlık dahil olmak üzere her düzeyde ve her alanda İngilizce kursu alabilirler.

İngilizce kursu ile ilgili organizasyonlarda İngilizce kursu  statüsüne giren  temel birimlerimizdeki  İngilizce  kursu verilen sınıflarda ve İngilizce kursu etkinlikleri kapsamında, sayıca az gruplar için organize edilen İngilizce kursu öğretilerinde  gerçekleştirilen İngilizce seviye sınavı ile İngilizceleri bir birine olabildiğince denk  olan 4 aday öğrenciden oluşturulan gruplara dahil olarak da  İngilizce kursu alınabilir. Gruplar,  her seviye için İngilizce kursu mevcuttur. Grupların 4 kişi gibi bir sayıdan kurulması, İngilizce kurslarında yer alan aday öğrencilere bir avantaj vermek içindir.