Kanıtlanmış İngilizce Kursunda uygulanan  yöntemimizle kolejde veya üniversitede İngilizce okumaya hazırlanın. DENİZLİ İngilizce Kursumuzla İngilizcenizi kullanmak için hazırlanın.

İNGİLİZCE KURSU ÇALIŞMASI

İNGİLİZCE KURSU ÇALIŞMASI  ve  İNCELEMELERİ

1 – İngilizce Kursu – Birebir Özel İngilizce Kursu

2 – İngilizce Kursu – 4 Öğrenci ile Grup Şeklinde İngilizce Kursu

Öğrenciler için İngilizce Kursu

Kanıtlanmış İngilizce Kursu programlarımızla  uygulanan İngilizce Kursu  yöntemimizle kolejde veya üniversitede İngilizce okumaya hazırlanın. İngilizce Kursumuzla İngilizcenizi kullanmak için İngilizce Kursunda ihtiyaç duyduğunuz rutinleri ve becerileri oluşturun.

 İngilizce Kursunda NE ALIRSIN

İhtiyacınız olan desteği ve geri bildirimi İngilizce Kursunda size vermek için kendi kendine çalışma etkinlikleri ve öğretim kadrosuyla sınıfların bir karışımı.
Kendine güvenerek konuşma ve yazma gibi üniversite için ihtiyaç duyduğun akademik İngilizce çalışma becerilerine İngilizce Kursunda odaklanan ilgi çekici öğrenme materyalleri.
İhtiyacınız olduğunda başlayıp istediğiniz zaman çalışabileceğiniz esnek bir İngilizce Kursu programlarımızla uygulanan İngilizce Kursu yöntemimizle İngilizce kursu ile garantili sonuçlar.

Sizi uygun şekilde hazırlayan bir öğrenme deneyimi

İngilizce Kursundaki Harmanlanmış öğrenme yöntemimiz, bireysel çalışma becerilerinizi geliştirerek sizi üniversitede İngilizce Kursuyla başarıya hazırlar.

İngilizce Kursumuz öncelikle dinleme ve konuşmaya odaklanır, böylece İngilizce sunumlar yapabileceksiniz ve ardından İngilizce Kursuyla akademik makaleler için faydalı olacak okuma ve yazma becerilerini geliştireceksiniz.

 

İngilizce kursuyla öğrenmek, bir sınıfta kelimeleri ezberden okumaktan çok daha fazlasıdır. İngilizce kursundaki Öğretim yaklaşımımız, tümü gerçek yaşam deneyimlerinden alınan eleştirel düşüncenin yanı sıra grup ve proje çalışmasına odaklanır; bu, İngilizce Kursu programlarımızla  uygulanan İngilizce Kursunda yalnızca dili öğrenmeyeceğiniz, onu günlük yaşamda nasıl kullanacağınızı öğreneceğiniz anlamına gelir.

İngilizce kursu eğitimi alarak, evde elde edemeyeceğiniz çok çeşitli yaşam becerileri kazanacaksınız. Problem çözme, farklı insanlardan oluşan ekiplere liderlik etme ve İngilizcenizi gerçek dünyadaki durumlara uygulama gibi paha biçilmez beceriler – İngilizce kursunda öğrendiklerinizle hayatınızın geri kalanında yararlanacağınız yetenekler. Eğitim tesislerimizde İngilizce Kursunda çok kültürlü bir öğrenci karışımıyla, dünya dilini gerçek anlamda uluslararası bir ortamda öğreneceksiniz.

İngilizce Kursundaki İngilizce öğretimimiz, nerede eğitim aldığınız veya hangi İngilizce kursunu seçerseniz seçin, sürekli olarak yüksek kaliteyi korur. Zorunlu ulusal standartlar ve kapsamlı, sektör liderliğindeki bir kalite güvence çerçevesi ile İngilizce Kursunda en iyi İngilizce eğitimini aldığınızdan emin olabilirsiniz.

İngilizce eğitim türleri

İngilizce kursu, çeşitli eğitim ihtiyaçlarına uygun bir dizi İngilizce kursu sunmaktadır.

Genel İngilizce

 • Hedefiniz – Daha üst düzey İngilizce Kurslarına erişmek için genel yeterliliği geliştirmek; günlük kullanım için İngilizcenizi geliştirmek; seyahat için İngilizcenizi geliştirmek; İngilizcenizi iş amacıyla geliştirmek veya İngilizce konuşulan bir ülkede gündelik işler yapmak için
 • Kurs açıklaması – Konuşma ve dinlemeye vurgu yaparak iletişim becerilerine odaklanma

Akademik amaçlar için İngilizce Kursu

 • Hedefiniz – Bir Avustralya okulunda, meslek yüksek okulunda veya üniversitesinde okumak istiyorsunuz
 • Kurs açıklaması – Sizi İngilizce konuşulan bir üniversitede, yüksek öğretimde veya meslek enstitüsünde  İngilizce Kursu ile  okumaya hazırlamak

İngilizce Kursunda Özel Amaçlı İngilizce (ESP)

 • Amacınız – Belirli bir bağlam için gerekli olan sözlü ve yazılı İngilizceyi öğrenmek ve belki de staj yapmayı düşünmek istiyorsunuz.
 • Kurs açıklaması – İşletme, havacılık veya turizm gibi belirli kurs alanları için İngilizce Kursunda pratik İngilizceye odaklanma

İngilizce Kursunda Sınav Hazırlığı

 • Hedefiniz – IELTS, TOEFL, TOEIC veya Cambridge First Certificate gibi bir sınava girmeyi planlıyorsunuz
 • Kurs açıklaması – Sizi İngilizce dil yeterlilik sınavlarına hazırlamak

Öğretim için İngilizce Kursu

 • Hedefiniz – Kendi ülkenizdeki okullarda İngilizce öğretmek istiyorsunuz.
 • Kurs açıklaması – Bu kurslar arasında TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages, EfTC (English for Teaching Children)) yer alır.

Çalışma Turları

 • Amacınız – Kısa bir tatil yapmak, İngilizce öğrenmek ve eğlenmek veya İngilizce öğrenip işle ilgili eğitim almak istiyorsunuz.
 • Kurs açıklaması – Bu kurslar, Genel İngilizce ile sportif, sosyal, turistik, kültürel veya profesyonel eğitim etkinliklerinin birleşimidir.